Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Srovnání cen Zdeněk Adam, Jiří Vorlíček: Hematologie pro praktické lékaře

Knihy

Zdeněk Adam, Jiří Vorlíček: Hematologie pro praktické lékaře

Hodnocení: 1x
  • 4

Prakticky orientovaná publikace předkládá přehled jednotlivých chorob krvetvorby, s nimiž se do styku dostávají lékaři prvního kontaktu a právě na nich je, aby onemocnění správně diagnostikovali a zahájili adekvátní terapii. Text zdůrazňuje anamnestické údaje, které mohou signalizovat přítomnost krevní choroby, ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 5

Jaké má kniha
Hematologie pro praktic..
hodnocení na ČBDB?

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Více možností? Zdeněk Adam, Jiří Vorlíček: Hematologie pro praktické lékaře koupíte i tady

Specifikace Zdeněk Adam, Jiří Vorlíček: Hematologie pro praktické lékaře

Kategorie Knihy
Nejnižší cena 368 Kč

Prakticky orientovaná publikace předkládá přehled jednotlivých chorob krvetvorby, s nimiž se do styku dostávají lékaři prvního kontaktu a právě na nich je, aby onemocnění správně diagnostikovali a zah ... a dál?

Produkt Zdeněk Adam, Jiří Vorlíček: Hematologie pro praktické lékaře

Zdeněk Adam, Jiří Vorlíček: Hematologie pro praktické lékaře - parametry

Název produktu: Zdeněk Adam, Jiří Vorlíček: Hematologie pro praktické lékaře
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 368 Kč
Maximální cena: 615 Kč
Ušetríte až: 247 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 4
Podrobný popis:

Prakticky orientovaná publikace předkládá přehled jednotlivých chorob krvetvorby, s nimiž se do styku dostávají lékaři prvního kontaktu a právě na nich je, aby onemocnění správně diagnostikovali a zahájili adekvátní terapii. Text zdůrazňuje anamnestické údaje, které mohou signalizovat přítomnost krevní choroby, popisuje základní diagnostické kroky prováděné praktickými lékaři, diagnostické kroky realizované na specializovaných hematologických pracovištích regionálního typu nebo ve vysoce specializovaných centrech. Obrysově a stručně jsou vyjmenovány léčebné postupy s cílem naznačit proměny terapie - co bylo optimální terapií dříve a co je optimální terapií v současnosti, ale bez uvádění podrobností nutných k její realizaci. Cílem knihy je zdůraznit informace, které jsou důležité pro to, aby po příchodu k praktickému lékaři byla krevní choroba včas diagnostikována. Proto jsou zařazeny cíleně ty informace, které mohou být užitečné praktickému lékaři a nespecializovanému internistovi, aby z

anamnestických údajů a klinického vyšetření včas pojal podezření na hematologickou chorobu a uměl svoje podezření odpovídajícími metodami potvrdit. Čím se publikace liší od velkých monografií? Předkládá přehled nejzávažnějších a v praxi nejčastějších hematologických chorob. Zdůrazňuje jen vysoce validní anamnestické údaje. Popisuje diagnostický algoritmus, který může provést praktický lékař nebo lékař prvního kontaktu. Uvádí základní diagnostické a léčebné kroky prováděné později na specializovaném hematologickém pracovišti. Hematologie pro praktické lékaře - Zdeněk Adam od authora Zdeněk Adam a nakladatelství v kategorii Knihy za skvělé ceny na e-shopu Martinus.cz


Nejoblíbenější knihy:

Obsah stránek www.srovname.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření nebo další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho částí veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu autorů těchto stránek v rozporu s právním řádem České republiky.
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde.