Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Učebnice/Odborná literatura » Srovnání cen Zbyněk Bárta: Finanční gramotnost - Výpočty v Excelu

Učebnice/Odborná literatura

Zbyněk Bárta: Finanční gramotnost - Výpočty v Excelu

Hodnocení: 1x
  • 4

Rozvoj tržního hospodářství v naší republice vytvořil nové ekonomické podmínky pro všechny občany, kteří na to nejsou bohužel dostatečně připraveni. Projevuje se to především na nevhodném způsobu hospodaření s penězi. Alarmující je velice nízká úroveň znalostí v oblasti finanční gramotnosti (FG). ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 5
skladem

Jaké má kniha
Finanční gramotnost - V..
hodnocení na ČBDB?

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Více možností? Zbyněk Bárta: Finanční gramotnost - Výpočty v Excelu koupíte i tady

Specifikace Zbyněk Bárta: Finanční gramotnost - Výpočty v Excelu

Kategorie Učebnice/Odborná literatura
Nejnižší cena 412 Kč

Rozvoj tržního hospodářství v naší republice vytvořil nové ekonomické podmínky pro všechny občany, kteří na to nejsou bohužel dostatečně připraveni. Projevuje se to především na nevhodném způsobu ho ... a dál?

Produkt Zbyněk Bárta: Finanční gramotnost - Výpočty v Excelu

Zbyněk Bárta: Finanční gramotnost - Výpočty v Excelu - parametry

Název produktu: Zbyněk Bárta: Finanční gramotnost - Výpočty v Excelu
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 412 Kč
Maximální cena: 526 Kč
Ušetríte až: 114 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 4
Podrobný popis:

Rozvoj tržního hospodářství v naší republice vytvořil nové ekonomické podmínky pro všechny občany, kteří na to nejsou bohužel dostatečně připraveni. Projevuje se to především na nevhodném způsobu hospodaření s penězi. Alarmující je velice nízká úroveň znalostí v oblasti finanční gramotnosti (FG). Předkládaná publikace je zaměřena na nejširší veřejnost s cílem přispět ke zvýšení celkové FG.

Kniha Finanční gramotnost – Výpočty v Excelu by měla plnit funkci jakési příručky, pomocníka, ale i cenného zdroje nových informací pro aplikaci tabulkového kalkulátoru MS Office Excel do výpočtů týkajících se FG. Čtenář získá přehled o širokém použití již zmíněného nástroje při sestavování a provádění celé řady výpočtů a šetření. Kniha ukazuje, že k jeho aplikaci do praxe není potřeba žádných složitých znalostí a že má i celou řadu nesporných výhod.

Hlavní pozornost je věnována výpočtům z oblasti finančních a bankovních transakcí. Postupně jsou vysvětlovány pojmy jako rodinný rozpočet, roční procentní sazba nákladů (RPSN), úrokové procento, způsoby úročení, doba splatnosti a frekvence úročení. Výsledky řešení a jejich souhrny jsou provedeny v tabulkách a doplňující informace pak přinášejí jednotlivé přílohy.

Autora vedla k napsání snaha přiblížit a zjednodušit poznání výhod tabulkového kalkulátoru MS Excel v oblasti FG, pomoci jim řešit problémy s financemi a vybavit je potřebnými vědomostmi pro zodpovědné finanční rozhodování. kniha, Finanční gramotnost Výpočty v Excelu, Řízení školy, Zbyněk Bárta, Wolters Kluwer Zbyněk BártaWolters Kluwer 2014, edice Řízení školyKniha, čeština, 372 stran


Nejoblíbenější knihy:

Obsah stránek www.srovname.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření nebo další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho částí veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu autorů těchto stránek v rozporu s právním řádem České republiky.
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde.