Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Srovnání cen Zákon o nemocenském pojištění s komentářem a příklady od 1. 1. 20

Knihy

Zákon o nemocenském pojištění s komentářem a příklady od 1. 1. 20

Hodnocení: 1x
  • 4

Zákon o nemocenském pojištění je od 1. 1. 2012 je rozsáhle novelizován, poprvé od roku 2009, kdy nabyl účinnosti. Novelou zákona se napravují některé nedostatky stávající úpravy, zjednodušuje se administrativní provádění nemocenského pojištění. Nová úprava zákona o nemocenském pojištění je vstřícná zejména k ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 0
skladem

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Specifikace Zákon o nemocenském pojištění s komentářem a příklady od 1. 1. 20

Kategorie Knihy
Nejnižší cena 220 Kč

Zákon o nemocenském pojištění je od 1. 1. 2012 rozsáhle novelizován, poprvé od roku 2009, kdy nabyl účinnosti. Novelou zákona se napravují některé nedostatky stávající úpravy, zjednodušuje se administrativní provádění nemocenského pojištění. Zásadní změny v novele zákona o nemocenském pojištění Nová úprava zákona o nemocenském pojištění je vstřícná zejména k zaměstnankyním pečujícím o děti. Rozšiřuje se okruh nemocensky pojištěných osob, mění se vyplňování přílohy k žádosti o dávku z důvodu změn v rozhodném » ... a dál?

Produkt Zákon o nemocenském pojištění s komentářem a příklady od 1. 1. 20

Zákon o nemocenském pojištění s komentářem a příklady od 1. 1. 20 - parametry

Název produktu: Zákon o nemocenském pojištění s komentářem a příklady od 1. 1. 20
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 220 Kč
Maximální cena: 220 Kč
Ušetríte až: 0 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 4
Podrobný popis:

Zákon o nemocenském pojištění je od 1. 1. 2012 je rozsáhle novelizován, poprvé od roku 2009, kdy nabyl účinnosti. Novelou zákona se napravují některé nedostatky stávající úpravy, zjednodušuje se administrativní provádění nemocenského pojištění. Nová úprava zákona o nemocenském pojištění je vstřícná zejména k zaměstnankyním pečujícím o děti. Rozšiřuje se okruh nemocensky pojištěných osob, mění se vyplňování přílohy k žádosti o dávku z důvodu změn v rozhodném období a vyloučených dobách, upravuje se oznamovací povinnost zaměstnavatelů vůči OSSZ, povinnosti lékařů se zpřesňují, např. u povolování vycházek, potvrzování trvání pracovní neschopnosti. Zvláštní úprava platí pro zaměstnance činné na základě dohody o provedení práce. I když se některá ustanovení zákona o nemocenském pojištění nemění, bude u řady z nich dosavadní výklad doplněn o příklady. K významným změnám dochází i v nemocenském pojištění OSVČ a v poskytování náhrady mzdy za dobu pracovní neschopnosti; stručný přehled těchto změn bude v knize také uveden. Pro zaměstnavatele bude tato publikace přínosem pro orientaci ve všech změnách, které budou platit v novém roce. kniha, Zákon o nemocenském pojištění, s komentářem a příklady od 1. 1. 2012, Jan Přib, Marta Ženíšková, ANAG 5. aktualizované vydání  Zákon o nemocenském pojištění je od...


Nejoblíbenější knihy:

Obsah stránek www.srovname.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření nebo další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho částí veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu autorů těchto stránek v rozporu s právním řádem České republiky.
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde.