Srovnání cen » Děti a maminky » Hračky » Srovnání cen Yookidoo Pirátský set

Hračky

Yookidoo Pirátský set

Hodnocení: 3x
  • 4

Interaktivní  hračky Yookidoo  jsou u našich dětí jedny z nejoblíbenějších .Jsme přesvědčeni, že hra má na vývoj dítěte zásadní vliv. Při hraní si i to nejmenší dítě osvojuje základní schopnosti a dovednosti. Existují naučné hračky, které zaručeně podporují rozvíjení talentu u dětí a podporují jejich vývoj a ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 4.83515
doprava zdarma

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Specifikace Yookidoo Pirátský set

Kategorie Hračky
Výrobce Yookidoo
Nejnižší cena 329 Kč

Pirát s kamarádem papouškem, který vydává legrační zvuky.Přátelská tvář a velké kulaté oči piráta zaujmou každé zvídavé dítě. Oblečení z různých druhů textilií, především velká pirátská čepice se zkříženými hnáty a výrazný pruhovaný šátek přitahují pozornost dítěte. ... a dál?

Produkt Yookidoo Pirátský set

Yookidoo Pirátský set - parametry

Název produktu: Yookidoo Pirátský set
Výrobce: Yookidoo
Minimální cena: 329 Kč
Maximální cena: 329 Kč
Ušetríte až: 0 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 3 x
Hodnocení:
  • 4
Podrobný popis:

Interaktivní  hračky Yookidoo  jsou u našich dětí jedny z nejoblíbenějších .Jsme přesvědčeni, že hra má na vývoj dítěte zásadní vliv. Při hraní si i to nejmenší dítě osvojuje základní schopnosti a dovednosti. Existují naučné hračky, které zaručeně podporují rozvíjení talentu u dětí a podporují jejich vývoj a formování smyslového vnímání.Hračky splňují nejpřísnější mezinárodní bezpečnostní normy EN 71, EN 62115 a ASTM F963. Dále splňují vyhlášku Ministerstva zdravotnictví č. 84/2001 Sb. o hygienických požadavcích na hračky a výrobky pro děti ve věku do 3 let a jsou v souladu s Evropskou směrnicí 2009/48/ES o bezpečnosti hraček.Prestižní  ocenění ToyAward 2011 získaném na mezinárodní výstavě hraček Toy Fair v Norimberku

Pirát s kamarádem papouškem, který vydává legrační zvuky. Přátelská tvář a velké kulaté oči piráta zaujmou každé zvídavé dítě. Oblečení z různých druhů textilií, především velká pirátská čepice se zkříženými hnáty a výrazný pruhovaný šátek přitahují pozornost dítěte.Pirát má pro malé dítě snadno držitelné madlo, na kterém jsou umístěny volně se pohybující barevné kroužky určené k dalšímu prozkoumávání.Při zatřesení chrastí jako klasické chrastítko.Papoušek má barevná křidélka a peříčka z různých druhů textilií, která jsou pro děti velmi lákavá. Stejně jako u piráta se barevné kroužky na rukojeti volně pohybují a chrastí při tom.Když se s papouškem zatřese začne vydávat legrační zvuky a hraje veselou hudbu. Papoušek se dá samozřejmě vypnout a dítě si tak může hrát i bez doprovázejícího zvuku.Obsah balení:Pirát - Hudební papoušek - Závěsný kroužek - Baterie jsou součástí Kovbojská holčička s kamarádem koníkem, který vydává legrační zvuky.

 Přátelská tvář a velké kulaté oči kovbojské holčičky s dlouhými copánky s mašličkami zaujmou každé zvídavé dítě.Také oblečení z různých druhů textilií, především velký růžový klobouk a výrazný kovbojský šátek přitahují pozornost dítěte.Kovbojská holčička má pro malé dítě snadno držitelné madlo, na kterém jsou umístěny volně se pohybující barevné kroužky určené k dalšímu prozkoumávání.Při zatřesení chrastí jako klasické chrastítko.

Koník má dlouhou hřívu a uzdičku z různých druhů textilií, která jsou pro děti velmi lákavá. Stejně jako u holčičky se barevné kroužky na rukojeti volně pohybují a chrastí při tom.

Když se s koníkem zatřese začne řehtat, vydávat zvuk cválání a hrát westernovou hudbu. Koníček se dá samozřejmě vypnout a dítě si tak může hrát i bez doprovázejícího zvuku.

Obsah balení:Kovbojka - Hudební koník - Závěsný kroužek - Baterie jsou součástí  

  Požadované baterie:

3 x LR44 1,4 V (AG13) Rozměr balení:

200 x 210 x 80 mmPirátský set Yookidoo - Sada 2 poutavých hraček - chrastítko pirát a hudební papoušek - pro zábavné hraní a správný rozvoj smyslů vašich nejmenších. Vhodné pro děti od narození.


V rámci zpříjemnění uživatelského zážitku používáme soubory cookie. Setrváním na našem webu s jejich použitím souhlasíte. Více informací zde.


© 2006 - 2018 Srovname.cz | Všechna práva vyhrazena.