YAMAHA NS-777
YAMAHA NS-777

YAMAHA NS-777

79%
od 18 959 Kč
Žijete hudbou? Sloupové reproduktory YAMAHA NS-777 vašemu životu dodají správný říz. Důrazné basy zajistí 2 basové reproduktory s průměrem 200 mm. Přiměřené středy si vychutnáte díky reproduktoru o průměru 130 mm v akustickém vlnovodu WaveGuide. Detailní výšky zprostředkuje reproduktor s průměrem 25 mm. Špičkový výkon 250 W podpoří frekvenční rozsah 30 Hz až 35 kHz. Těšte se na citlivou akustickou hudbu i řízný rock. Na své si přijdou i oči.…
Czc.cz Spolehlivý eshop
Za dopravu 59 Kč Skladem
18 990 Kč Do eshopu

Parametry produktu

Klíčové vlastnosti

Název produktu: YAMAHA NS-777
Výrobce: YAMAHA
Minimální cena: 18 959 Kč
Maximální cena: 18 990 Kč
Ušetříte až: 31 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 3,94 bodů z 5
Hodnocení:
3.94

Popis produktu

Žijete hudbou? Sloupové reproduktory YAMAHA NS-777 vašemu životu dodají správný říz. Důrazné basy zajistí 2 basové reproduktory s průměrem 200 mm. Přiměřené středy si vychutnáte díky reproduktoru o průměru 130 mm v akustickém vlnovodu WaveGuide. Detailní výšky zprostředkuje reproduktor s průměrem 25 mm. Špičkový výkon 250 W podpoří frekvenční rozsah 30 Hz až 35 kHz. Těšte se na citlivou akustickou hudbu i řízný rock. Na své si přijdou i oči. Potěší je klavírní povrchová úprava a eliptický tvar.

Recenze

Celkové hodnocení

100
100%
5
4x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x

Váš názor nás zajímá!

Hodnocení je od spotřebitelů, kteří produkt zakoupili.

Vaše recenze

Petra S.

5 z 5
15.04.2014

  • Skvely zvuk, nejlepsi ve sve tride... skoda, ze nejsou dostupne v matne verzi....

Dan

5 z 5
11.02.2013

  • To co jsem očekával to splnilo a naopak všichni příchozí až nevěřícně kroutí hlavou nad zvukem versus cenovka na repro. Připojeno na zesilovač YAMAHA A - S 700. Kamarád zvukař, nelenil a otestoval na zkušením frekvenčním CD a mrmlal cosi o tom že k.rvy maj hold štestí a pak se smál a říkal: "Holt musím uznat, že dobrý!" Můs pocit je velmi dobrý a kupoval jsem bedny s tím, že dokoupím bufr, ale jak to teď vypadá, nebude potřeba(cca 2 měsíce provozu).Přehrál jsem i z gramce několik klasických titulů, tak moderní klasiku jako Foidy a vše na jedničku. Tucárny taky hezky basují, neboť omladina dala sousedům najevo, že umějí taky zapařít. Sousedé z toho již takovou radost neměli, ale vše se sneslo na mou hlavu, čili - D O P O R U Č U J I :-))
  • Osobně si myslím, že by mohl někdo zakoumat na fortelnějších nožičkách včetně kvalitnejšího uchycení do repro.

scarab

5 z 5
09.03.2012

  • V obyváku již manželka nechtěla mít natažené dráty k systému 5+1, zakoupil jsem repro yamaha NS 777 B Piano, jejihž parametry jsem znal od známého. Napojil jsem je na zesilovač Denon a výkon podpořil aktivním 100 W subwoferem stejné značky. Výsledek je excelentní ať již při poslouchání hudby nebo filmů. Známý přišel zhlídnout master and comander a výsledkem zvuku byl šokován.
  • Nic

Honza

5 z 5
19.12.2011

  • Reprosoustavy hrají opravdu hodně nad rámec své cenové třídy. První překvapení vystřídala už skoro jistota, že Yamaha opět (nebo stále) umí. Jsou univerzální - zahrají s přehledem a dostatečnou analytičností akustickou hudbu, blues i rock (testováno SACD, DVD Audio, CD, stereo aparatura za cca. 160 tis., mix značek). Vyrovnané frekvenční spektrum - basy jsou důrazné, ale ne přehnané, agresivní či "zahoukané", středy přiměřené, výšky opět detailní, ale ne přehnaně zdůrazněné. Zvuk je klidný, není zda patrná primární "barevnost" či "líbivost", která při delším poslechu začne unavovat - hrají klidně a neutrálně v dobrém slova smyslu. Barva nástrojů poměrně věrná (v rámci obecných limitů reprodukce jako takové a mých schopností ji posoudit). Vykreslení prostoru opět poměrně nadstandardní (i dle výsledků Test CD). Pořízeny jako druhý pár k regálovým dvoupásmům vyšší cenové hladiny primárně pro poslech hudby, ale vzhledem k jejich dynamičnosti nejspíš přesvědčí i při použití coby reproustav pro domácí kino. Hodnocení 5 hvězdičkami vypadá nekriticky, ale podobné reakce viz Amazon (UK i USA). Nakonec jeden starší link při pochybách, že Yamaha "nikdy neuměla bedny": http://www.thevintageknob.org/yamaha-NS-1000.html Nejlepší je určitě jít si je poslechnout se svou oblíbenou muzikou a udělat si vlastní obrázek.
  • Povrchová úprava je hezká, ale prach je na ní vidět enormně.