YAMAHA NS-333
YAMAHA NS-333

YAMAHA NS-333

95%
od 7 599 Kč
Cena za jeden kus Kvalitní set reproduktorů YAMAHA NS-333 B Piano vyniká poměrem ceny k výkonu. Můžete je využít pro poslech stereo produkce, ale také jako zadní pár efektových reproduktorů do vícekanálové sestavy. Elegantní a designově velice zdařilé regálové reproduktory YAMAHA NS-333 B Piano jsou často vyhledávány díky své příznivé ceně. Reproduktory výrobce YAMAHA jsou obecně uznávány pro své kvalitní provedení a velmi čistý zvuk.…
vmSHOP
Doprava zdarma Skladem
10 775 Kč Do eshopu

Specifikace

Klíčové vlastnosti

Název produktu: YAMAHA NS-333
Výrobce: YAMAHA
Minimální cena: 7 599 Kč
Maximální cena: 10 775 Kč
Ušetříte až: 3 176 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4,75 bodů z 5
Hodnocení:
4.75

Popis produktu

Cena za jeden kus

Kvalitní set reproduktorů YAMAHA NS-333 B Piano vyniká poměrem ceny k výkonu. Můžete je využít pro poslech stereo produkce, ale také jako zadní pár efektových reproduktorů do vícekanálové sestavy.

Elegantní a designově velice zdařilé regálové reproduktory YAMAHA NS-333 B Piano jsou často vyhledávány díky své příznivé ceně. Reproduktory výrobce YAMAHA jsou obecně uznávány pro své kvalitní provedení a velmi čistý zvuk. Dvoupásmové sestava YAMAHA NS-333 B Piano je osazena 2,5 cm vrchlíkovými výškovými reproduktory se zvukovodem a 13 cm PMD basovými reproduktory. Reproboxy jsou vybaveny basreflexem a magnetickým stíněním.

Sestava disponuje špičkovým výkonem 150 W a impedancí 6 ohmů. Celkový frekvenční rozsah je 60 Hz- 35 kHz. Hmotnost jednoho kusu činí 5,5 Kg při rozměrech 20 x 32 x 21,3 cm.

Fyzické: - Výška: 320 mm - Šířka: 200 mm - Hloubka: 213 mm - Hmotnost: 5,5 kg - Typ těla: Bass Reflex Komponentní reproduktory: - Nízkotónový reproduktor: 130 mm - Středo-nízkotónový reproduktor: ne - Středotónový reproduktor: ne - Vysokotónový reproduktor: 25 mm - Velmi vysokotónový reproduktor: ne Technické: - Impedance: 6 ohmů - Použité technologie: Magnetic Shielding - Účinnost: 87 dB/W/m - Systém: Dvoupásmový - Minimální frekvence: 65 Hz - Maximální frekvence: 35 kHz - Maximální doporučený výkon zesilovače: 60 W Regálové dvoupásmové reproduktory NS-333 od renomované značky Yamaha vynikají elegantním provedením v černém klavírním laku. Na první pohled jednoduché linie jsou výsledkem práce zkušených designérů. Svým kvalitním hudebním výkonem a velmi čistým zvukem zaujmou nejednoho hifi nadšence, který hledá kvalitní přední reprosoustavy pro poslech své oblíbené hudby. Konstrukčně jde o dvoupásmové reprosoustavy osazené středobasovým měničem o průměru 130mm, o reprodukci vysokých frekvencí se stará výškový měnič osazený 25mm kalotou, která je uložená v speciálním akustickém vlnovodu WaveGuide. Výsledkem je přesně definovaný zvuk, jež vás dokonale vtáhne do hudební reprodukce. Kompletní vnitřní kabeláž je od renovované společnosti Monster Cable zaručující maximální zvukovou kvalitu. Na zadní straně reprosoustav je vyústěný bassreflexový nátrubek. Ozvučnice je vyrobena z masivních MDF desek, které zaručující vynikající tuhost celé ozvučnice tomu odpovídá i celková hmotnost 5,5 kg. Elegantní povrchová úprava v klavírním černém laku dodává celé reprosoustavě nádech luxusu a exkluzivity za dostupnou cenu.Pro které žánry jsou reproduktory určeny?- Rock- Pop- Dance- Vhodné do menších a středně velkých místností ​- Vhodné do kino sestav tak i do sterea Reproduktory efektové , 60W. Reproduktorový systém navržený speciálně pro domácí kino. Regálový reproduktor s bass-reflex designem může být použit pro hlavní i prostorový kanál. Obsahuje 5" basový kužel s "Polymer-injected Mica" (PMD) membránou a 1" hliníkový tweeter. Pro lepší reprodukci má výškový reproduktor důmyslnou hornu. Reproduktory jsou magneticky stíněné, a tak můžou být

Recenze

Celkové hodnocení

95
95%
5
3x
4
1x
3
0x
2
0x
1
0x

Váš názor nás zajímá!

Hodnocení je od spotřebitelů, kteří produkt zakoupili.

Vaše recenze