MENU

Srovnání cen » Audio a Mp3 » Reprosoustavy » Reproduktory 5.1 » Srovnání cen YAMAHA NS-333

Reproduktory 5.1

YAMAHA NS-333

Hodnocení: 5x
 • 3.6
EAN: 4957812054577

YAMAHA NS-333 - elegantní design, výborný výkon a perfektní zpracování. Pokud hledáte kvalitní reproduktory za příznivou cenu, jste zde správně. Tento model poskytuje prvotřídní zvuk, výšky i basy. Vychutnáte si vykreslené detaily vaší oblíbené hudby, filmu nebo hry. Sestava disponuje výborným výkonem 150 W a je v provedení 5.1. Snadné připojení s počítačem, Hi-Fi věží či s gramofonem. více podrobností

Radost vám udělá:
 • 4.76096

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Srovnání cen YAMAHA NS-333

YAMAHA NS-333 v kostce

Průměrné hodnocení

3,6
 • 3.6

Na základě 5 hodnocení

72 % zákazníků vám produkt doporučuje

Pro a proti YAMAHA NS-333

 • Za ty peníze není asi nic lepšího.....
 • Používám jako efektové repro k domácímu kinu. Naprostá spokojenost
 • Hrají moc pěkně a zabírají jen o málo místa víc než staré "počítačové" bedny.

 • Váha: pro příště se vykašlu na to, abych je tahal do auta sám, a nechám si je dovézt.
 • Vzhledem k ceně nic.
 • Nelze nic vytknout......

Čerstvá hodnocení YAMAHA NS-333

 • 5

Petr, 13. ledna 2013

 • Používám jako efektové repro k domácímu kinu. Naprostá spokojenost


 • 5

Honza, 24. května 2012

 • Reproduktorové soustavy hrají velice slušně a překračují obvyklý standard této cenové a velikostní třídy. Byly otestovány v rámci stereo poslechu na zesilovačích Yamaha A-S1000 a Yamaha DSP A-2 a srovnány s reproduktorovými soustavami různých typů a značek do cenové úrovně cca. 70 tis. Kč/pár. NS-333 obstály k naprosté spokojenosti. Vzhledem k ceně a objemu ozvučnice se jedná o pozoruhodný produkt v momentě, kdy je nákup reprosoustav limitován rozpočtem, popř. velikostí místnosti, ve které budou hrát.
 • Výšky jsou prezentní, nicméně neagresivní a nestrhávají pozornost (sykavky vokálů, zvonivé perkusivní nástroje, činely apod.), střední pásmo mírně utlumené, ale vzhledem ke zmiňované kategorii velmi dobré, basové pásmo plynule navazuje, nejhlubší frekvence logicky schází, nicméně už kolem 40-50 Hz (test CD) reprosoustavy tyto frekvence zvládají v podstatě s přehledem, což je vzhledem k objemu ozvučnice skvělý výsledek. Krom test CD (DENON, Stereo) byla pro testování použita CD/SACD/DVD-Audio s převahou akustických nástrojů (Dead Can Dance, Loreena McKennitt, Nick Drake, Rebecca Pidgeon, Tim Buckley, Mark Lanegan, Tindersticks, Lhasa de Sela, Stephan Micus ad.). Nežádoucí zabarvení zvuku akustických nátrojů je minimální. Reprosoustavy jsou spíše méně citlivé, takže použitý zesilovač a jeho výkonová rezerva budou mít nezanedbatelný vliv.
 • Kvalita zpracování a zejména povrchová úprava "klavírní lak" je v této cenové kategorii excelentní, v podstatě se těžko hledá ekvivalent. Jedná se tedy o kvalitně zpracované, skěle vypadající a velice dobře hrající reprosoustavy, které lze využít i coby hlavní regálové reprosoustavy pro poslech hudby, tedy nejen jako zadní efektové repro pro domácí kino. Na své umístění jsou poměrně citlivé (vertikální úroveň výškového reproduktoru nad podlahou apod.). Příjemným bonusem je příprava pro zavěšení reprosostav na stěnu (kovový úchyt & kabelové terminály v tomto případě nepřekáží).

 • Vzhledem k ceně nic.

 • 4

pepak, 19. února 2012

 • Hrají moc pěkně a zabírají jen o málo místa víc než staré "počítačové" bedny.

 • Váha: pro příště se vykašlu na to, abych je tahal do auta sám, a nechám si je dovézt.

Specifikace YAMAHA NS-333

Kategorie Reproduktory 5.1
Výrobce YAMAHA
Nejnižší cena 7 790 Kč

Reproduktory pasivní, 2.0 o výkonu 150W, frekvenční rozsah od 65 Hz do 35000 Hz, počet pásem: 2-pásmové, impedance 6 Ohm, citlivost 87 dB/mW, analog audio . Reproduktorový systém navržený speciálně pro domácí kino. Regálový reproduktor s bass-reflex designem může být použit pro hlavní i prostorový kanál. Obsahuje 5" basový kužel s "Polymer-injected Mica" (PMD) membránou a 1" hliníkový tweeter. Pro lepší reprodukci má výškový reproduktor důmyslnou hornu. Reproduktory jsou magneticky stíněné, a » ... a dál?

Produkt YAMAHA NS-333

Pro jedno kvítí slunce nesvítí. Vždycky máte na vybranou


Creative Inspire T6300

Creative Inspire T6300

od 1 600 Kč

LAMAX MusiCan1

LAMAX MusiCan1

od 599 Kč

Niceboy RAZE 2 twins

Niceboy RAZE 2 twins

od 1 222 Kč

Sony HT-X8500

Sony HT-X8500

od 6 990 Kč

JBL GO 2 černý

JBL GO 2 černý

od 699 Kč


Novinky z okolí


YAMAHA NS-333 - parametry

Název produktu: YAMAHA NS-333
Výrobce: YAMAHA
Minimální cena: 7 790 Kč
Maximální cena: 20 970 Kč
Ušetríte až: 13 180 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 3.6 bodů z 5
Počet hodnocení: 5 x
Hodnocení:
 • 3.6
Podrobný popis:

Cena za jeden kus Kvalitní set reproduktorů YAMAHA NS-333 B Piano vyniká poměrem ceny k výkonu. Můžete je využít pro poslech stereo produkce, ale také jako zadní pár efektových reproduktorů do vícekanálové sestavy. Elegantní a designově velice zdařilé regálové reproduktory YAMAHA NS-333 B Piano jsou často vyhledávány díky své příznivé ceně. Reproduktory výrobce YAMAHA jsou obecně uznávány pro své kvalitní provedení a velmi čistý zvuk. Dvoupásmové sestava YAMAHA NS-333 B Piano je osazena 2,5 cm vrchlíkovými výškovými reproduktory se zvukovodem a 13 cm PMD basovými reproduktory. Reproboxy jsou vybaveny basreflexem a magnetickým stíněním. Sestava disponuje špičkovým výkonem 150 W a impedancí 6 ohmů. Celkový frekvenční rozsah je 60 Hz- 35 kHz. Hmotnost jednoho kusu činí 5,5 Kg při rozměrech 20 x 32 x 21,3 cm. Fyzické: - Výška: 320 mm - Šířka: 200 mm - Hloubka: 213 mm - Hmotnost: 5,5 kg - Typ těla: Bass Reflex Komponentní reproduktory: - Nízkotónový reproduktor: 130 mm - Středo-nízkotónový reproduktor: ne - Středotónový reproduktor: ne - Vysokotónový reproduktor: 25 mm - Velmi vysokotónový reproduktor: ne Technické: - Impedance: 6 ohmů - Použité technologie: Magnetic Shielding - Účinnost: 87 dB/W/m - Systém: Dvoupásmový - Minimální frekvence: 65 Hz - Maximální frekvence: 35 kHz - Maximální doporučený výkon zesilovače: 60 W

Regálové dvoupásmové reproduktory NS-333 od renomované značky Yamaha vynikají elegantním provedením v černém klavírním laku. Na první pohled jednoduché linie jsou výsledkem práce zkušených designérů. Svým kvalitním hudebním výkonem a velmi čistým zvukem zaujmou nejednoho hifi nadšence, který hledá kvalitní přední reprosoustavy pro poslech své oblíbené hudby. Konstrukčně jde o dvoupásmové reprosoustavy osazené středobasovým měničem o průměru 130mm, o reprodukci vysokých frekvencí se stará výškový měnič osazený 25mm kalotou, která je uložená v speciálním akustickém vlnovodu WaveGuide. Výsledkem je přesně definovaný zvuk, jež vás dokonale vtáhne do hudební reprodukce. Kompletní vnitřní kabeláž je od renovované společnosti Monster Cable zaručující maximální zvukovou kvalitu. Na zadní straně reprosoustav je vyústěný bassreflexový nátrubek. Ozvučnice je vyrobena z masivních MDF desek, které zaručující vynikající tuhost celé ozvučnice tomu odpovídá i celková hmotnost 5,5 kg. Elegantní povrchová úprava v klavírním černém laku dodává celé reprosoustavě nádech luxusu a exkluzivity za dostupnou cenu.Pro které žánry jsou reproduktory určeny?- Rock- Pop- Dance- Vhodné do menších a středně velkých místností ​- Vhodné do kino sestav tak i do sterea

Reproduktory efektové , 60W. Reproduktorový systém navržený speciálně pro domácí kino. Regálový reproduktor s bass-reflex designem může být použit pro hlavní i prostorový kanál. Obsahuje 5" basový kužel s "Polymer-injected Mica" (PMD) membránou a 1" hliníkový tweeter. Pro lepší reprodukci má výškový reproduktor důmyslnou hornu. Reproduktory jsou magneticky stíněné, a tak můžou být


Recenze YAMAHA NS-333

Petr, 13. ledna 2013


PRO:   Používám jako efektové repro k domácímu kinu. Naprostá spokojenost

Hodnocení:
 • 5
Pomohlo Vám toto hodnocení? ANO | NE
Děkujeme, vaše hlasování bylo uloženo.

Honza, 24. května 2012


PRO:   Reproduktorové soustavy hrají velice slušně a překračují obvyklý standard této cenové a velikostní třídy. Byly otestovány v rámci stereo poslechu na zesilovačích Yamaha A-S1000 a Yamaha DSP A-2 a srovnány s reproduktorovými soustavami různých typů a značek do cenové úrovně cca. 70 tis. Kč/pár. NS-333 obstály k naprosté spokojenosti. Vzhledem k ceně a objemu ozvučnice se jedná o pozoruhodný produkt v momentě, kdy je nákup reprosoustav limitován rozpočtem, popř. velikostí místnosti, ve které budou hrát.
  Výšky jsou prezentní, nicméně neagresivní a nestrhávají pozornost (sykavky vokálů, zvonivé perkusivní nástroje, činely apod.), střední pásmo mírně utlumené, ale vzhledem ke zmiňované kategorii velmi dobré, basové pásmo plynule navazuje, nejhlubší frekvence logicky schází, nicméně už kolem 40-50 Hz (test CD) reprosoustavy tyto frekvence zvládají v podstatě s přehledem, což je vzhledem k objemu ozvučnice skvělý výsledek. Krom test CD (DENON, Stereo) byla pro testování použita CD/SACD/DVD-Audio s převahou akustických nástrojů (Dead Can Dance, Loreena McKennitt, Nick Drake, Rebecca Pidgeon, Tim Buckley, Mark Lanegan, Tindersticks, Lhasa de Sela, Stephan Micus ad.). Nežádoucí zabarvení zvuku akustických nátrojů je minimální. Reprosoustavy jsou spíše méně citlivé, takže použitý zesilovač a jeho výkonová rezerva budou mít nezanedbatelný vliv.
  Kvalita zpracování a zejména povrchová úprava "klavírní lak" je v této cenové kategorii excelentní, v podstatě se těžko hledá ekvivalent. Jedná se tedy o kvalitně zpracované, skěle vypadající a velice dobře hrající reprosoustavy, které lze využít i coby hlavní regálové reprosoustavy pro poslech hudby, tedy nejen jako zadní efektové repro pro domácí kino. Na své umístění jsou poměrně citlivé (vertikální úroveň výškového reproduktoru nad podlahou apod.). Příjemným bonusem je příprava pro zavěšení reprosostav na stěnu (kovový úchyt & kabelové terminály v tomto případě nepřekáží).
PROTI:   Vzhledem k ceně nic.

Hodnocení:
 • 5
Pomohlo Vám toto hodnocení? ANO | NE
Děkujeme, vaše hlasování bylo uloženo.

pepak, 19. února 2012


PRO:   Hrají moc pěkně a zabírají jen o málo místa víc než staré "počítačové" bedny.
PROTI:   Váha: pro příště se vykašlu na to, abych je tahal do auta sám, a nechám si je dovézt.

Hodnocení:
 • 4
Pomohlo Vám toto hodnocení? ANO | NE
Děkujeme, vaše hlasování bylo uloženo.

Ivo, 13. února 2012


PRO:   Za ty peníze není asi nic lepšího.....
PROTI:   Nelze nic vytknout......

Hodnocení:
 • 5
Pomohlo Vám toto hodnocení? ANO | NE
Děkujeme, vaše hlasování bylo uloženo.

Přidat recenzi pro YAMAHA NS-333

 • 0

* Položky označené hvězdičkou jsou povinné!

AQ S19/60

AQ S19/60

Akce: Splátky bez navýšení (akce platí do 11. 4. 2018 nebo do vyprodání zásob) Reproduktorový stojan AQ S19/60 s kovovou základnou je určen pro větší regálové reprosoustavy. Vedení kabeláže uvnitř stojanu, horní i spodní základna je vybavena hroty, výška »

od 2 507 Kč

v 1 obchodě

V rámci zpříjemnění uživatelského zážitku používáme soubory cookie. Setrváním na našem webu s jejich použitím souhlasíte. Více informací zde.


© 2006 - 2020 Srovname.cz | Všechna práva vyhrazena.