Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Smyčcové nástroje » Housle » Srovnání cen Yamaha KV5SA44

Housle

Yamaha KV5SA44

Hodnocení: 1x
  • 4

Pečlivá ruční výrobaAby naše housle různých velikostí nabídly mladým muzikantům hned od začátku kvalitní nástroj bez kompromisů, jsou ručně vyráběny i povrchově upravovány. Tyto housle využívají originální návrh, který přináší vynikající poměr ceny a výkonu a zároveň vysokou spolehlivost, která spolu s vysoko ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 5

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Specifikace Yamaha KV5SA44

Kategorie Housle
Výrobce YAMAHA
Nejnižší cena 10 490 Kč

Houslový set obsahující vše, co začínající nebo mírně pokročilý houslisté potřebují. Set sestává z kvalitních houslí velikosti 4/4, které mají tělo vyrobeno z javoru a přední desku ze smrku. Krk nástroje je také vyroben z javoru a osazen je hmatníkem z ebenu. Celé housle jsou lakovány speciálním olejovým, ručně leštěným lakem. Kolíky a struník jsou vyrobeny z ebenu. o dokonalé ladění se stará kvalitní kobylka Yamaha Original a sada kvalitních dolaďovací. Nástroj je osazen strunami Prelude. Součástí balení je kromě » ... a dál?

Produkt Yamaha KV5SA44

Pro jedno kvítí slunce nesvítí. Vždycky máte na vybranou


STAGG EVN 4/4 MBL

STAGG EVN 4/4 MBL

od 3 989 Kč

STAGG EVN 4/4 BK

STAGG EVN 4/4 BK

od 3 690 Kč

STAGG EVN 4/4 MBK

STAGG EVN 4/4 MBK

od 3 690 Kč

DIMAVERY Violine 4/4

DIMAVERY Violine 4/4

od 2 590 Kč

Stagg EVN 4/4 WH

Stagg EVN 4/4 WH

od 3 989 Kč

STAGG EVN 4/4 MRD

STAGG EVN 4/4 MRD

od 3 690 Kč

Novinky z okolí


Yamaha KV5SA14

Yamaha KV5SA14

od 10 490 Kč

Yamaha KV5SA12

Yamaha KV5SA12

od 10 490 Kč

Yamaha KV5SA34

Yamaha KV5SA34

od 10 490 Kč

Yamaha KV5SC18

Yamaha KV5SC18

od 10 410 Kč

Yamaha KV5SC12

Yamaha KV5SC12

od 10 480 Kč

YAMAHA V5 SC 18

YAMAHA V5 SC 18

od 9 190 Kč

Yamaha KV5SA44 - parametry

Název produktu: Yamaha KV5SA44
Výrobce: YAMAHA
Minimální cena: 10 490 Kč
Maximální cena: 10 490 Kč
Ušetríte až: 0 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 4
Podrobný popis:

Pečlivá ruční výrobaAby naše housle různých velikostí nabídly mladým muzikantům hned od začátku kvalitní nástroj bez kompromisů, jsou ručně vyráběny i povrchově upravovány. Tyto housle využívají originální návrh, který přináší vynikající poměr ceny a výkonu a zároveň vysokou spolehlivost, která spolu s vysoko kvalitou umožňuje rodičům, aby byli v klidu.Povrch nabízí vynikající zvukovou kvalituVzhledem k tomu, že povrch má velký vliv na celkovou barvu zvuku nástroje, věnovali jsme speciální čas a energii testování různých směsí i kontrole akustických měření. Výsledkem je nově vyvinutý lak, který nám nabízí nejlepší zvukovou barvu. Lak je aplikován ručně, aby byl efekt co možná největší. Lak rozšiřuje zvukovou odezvu nástroje a vylepšuje jeho srozumitelnost. Zároveň je však krásným povrchem.Jednoduché ladění pro začátečníky s dolaďovačiNaladění nástroje může být pro začátečníky frustrující. Abychom proces ladění usnadnili co nejvíce, jsou na všech strunách dolaďovače umožňující přesné, ale zároveň jednoduché naladění.Sada obsahuje lehký futrál, smyčec a kalafunuBalení obsahuje vše, co začátečník potřebuje. Futrály jsou vyrobeny z odlehčených materiálů a obsahují popruh pro snadné přenášení nástroje. - Typ Stradivarius

- Velikost 4/4

- Top Smrk

- Záď Javor

- Luby Javor

- Krk Javor

- Hmatník Eben

- Kobylka Yamaha Original

- Ladící kolíky Palisandr

- Struník Wittner "Ultra"

- Podbradek Palisandr

- Struny D'Addario Prelude

- Dolaďovače Wittner "Ultra" (4x)

- Smyčec: Brazilské dřevo

- Pouzdro:Tvrdé tvarované

- Kalafuna: Piranito Akustické housle Skvělá volba pro začínající houslisty. V5SA jsou vyrobeny z kvalitních materiálů. Jejich rysem je struník, žalud a podbradek z růžového dřeva. Každý jeden nástroj je ručně vyráběn stejnou tradiční metodou, jako housle nejvyšší třídy. Housle jsou navržené pro mladé studenty, čemuž odpovídají i různé velikosti a cena. Jedná se o kvalitní nástroje, které budou každému studentovi skvělou volbou pro začátek.


V rámci zpříjemnění uživatelského zážitku používáme soubory cookie. Setrváním na našem webu s jejich použitím souhlasíte. Více informací zde.


© 2006 - 2018 Srovname.cz | Všechna práva vyhrazena.