MENU

Srovnání cen » Nářadí a zahrada » Barvy, laky na dřevo » Barvy » Srovnání cen Xyladecor Oversol 2v1 meranti 5 l

Barvy

Xyladecor Oversol 2v1 meranti 5 l

Hodnocení: 1x
  • 4
EAN: 4000729075170

Xyladecor Oversol 2v1 je unikátní silnovrstvá lazura na rozpouštědlové bázi po použití v exteriéru. Díky své tixotropní konzistenci nestéká a ulehčuje aplikaci. Vytváří silný, elegantně polomatný film na povrchu dřeva.Xyladecor Oversol 2v1 je určen pro venkovní dřevěné povrchy jako jsou okna, dveře, balkóny, dřevěné ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 4.48397
skladem

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Specifikace Xyladecor Oversol 2v1 meranti 5 l

Kategorie Barvy
Výrobce Xyladecor
Nejnižší cena 1 379 Kč

Silnovrstvá lazura na rozpouštědlové bázi pro použití v exteriéru. Je určena pro venkovní dřevěné povrchy, okna, dveře, balkony, dřevěné obklady, podhledy a pergoly. Chrání dřevo před povětrnostními vlivy a UV zářením. ... a dál?

Produkt Xyladecor Oversol 2v1 meranti 5 l

Výrobek Xyladecor Oversol 2v1 meranti 5 l neprodává žádný internetový obchod zařazený na Srovname.cz. Můžete zkusit podobné produkty nebo zkuste vyhledat Xyladecor Oversol 2v1 meranti 5 l ve vyhledávání.

Pro jedno kvítí slunce nesvítí. Vždycky máte na vybranouXyladecor Oversol 2v1 meranti 5 l - parametry

Název produktu: Xyladecor Oversol 2v1 meranti 5 l
Výrobce: Xyladecor
Minimální cena: 1 379 Kč
Maximální cena: 1 790 Kč
Ušetríte až: 411 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 4
Podrobný popis:

Xyladecor Oversol 2v1 je unikátní silnovrstvá lazura na rozpouštědlové bázi po použití v exteriéru. Díky své tixotropní konzistenci nestéká a ulehčuje aplikaci. Vytváří silný, elegantně polomatný film na povrchu dřeva.Xyladecor Oversol 2v1 je určen pro venkovní dřevěné povrchy jako jsou okna, dveře, balkóny, dřevěné obklady a podhledy, pergoly a jiné dřevěné povrchy. Chrání dřevo před povětrnostními vlivy a UV zářením. Není vhodný pro použití v saunách. Lazura není vhodná k nátěrům podlah, dřeva v trvale vlhkém prostředí, dřevaošetřeného oleji nebo vosky, popř. produkty obsahující vosky. ZPŮSOB NANÁŠENÍ:

Dřevěné povrchy musí být před úpravou čisté a suché. Při renovacích odstraňte pomocí kartáče veškeré nečistoty, prach a popraskané staré nátěry. Výrobek se neředí a nemíchá. Mícháním zanikne tixotropní konzistence. Natírejte ve směru kresby dřeva měkkým plochým štětcem nebo válečkem. Pro zvýšení ochrany dřeva v exteriéru, ošetřete nové dřevo fungicidním napouštědlem Xyladecor

Xylamon HP. Po proschnutí aplikujte jeden až dva nátěry (příčné řezy 3x) výrobku Xyladecor Oversol 2v1. Pro dosažení hladkého povrchu první nátěr po zaschnutí lehce přebruste. VYDATNOST:

Teoretická vydatnost je 20 až 25 m2 z jednoho litru v jedné vrstvě. BALENÍ:

  • 0,75 l; 2,5 l a 5 l. V případě, že toto zboží je momentálně vyprodané nebo je pouze na objednávku, bude u nás do jednoho pracovního dne od naší objednávky. Nabídnul Vám někdo na tento výrobek lepší cenu? Nebo máte nějaký jiný dotaz k tomuto výrobku, neváhejte nás kontaktovat. Použití: vnější Materiál: dřevo Vydatnost 1 nátěru (m2/l): 25 Typ nátěru: silnostěnná lazura Odstín: meranti XYLADECOR OVERSOL 2v1-Silnovrstvá lazura k finální úpravě dřevěných povrchů. POUŽITÍ: dřevo na volném prostranství, okna, dveře, zahradní nábytek, atd. Vhodný jako vrchní nátěr po přípravku Xylamon HP impregnační základ na plochy vystavené plnému působení povětrnostních vlivů a UV záření (balkony, dřevěná obložení, okna, dveře, vrata apod.). VLASTNOSTI: nátěr vytváří film, který je prodyšný pro vodní páry. Má vyšší podíl pevných částic. Zápach rozpouštědla odezní po proschnutí a vyvětrání. Velmi dobrá stálost vůči počasí a UV záření. SCHNUTÍ: další nátěr po cca 16 hodinách. Povrch je suchý na dotek po 4-6 hodinách. TEORETICKÁ VYDATNOST: 18 m2/l APLIKACE: štětec ČIŠTĚNÍ A ŘEDĚNÍ: neředit. Čištění technickým benzínem. BALENÍ: 5 l ODSTÍNY: meranti
  • ilustrační foto Rozměry výrobku: Hmotnost (kg): 5.100 Výška (cm): 24.00 Šířka (cm): 18.00 Hloubka (cm): 18.00 Rozměry balení: Hmotnost (kg): 5.100 Výška (cm): 24.00 Šířka (cm): 18.00 Hloubka (cm): 18.00 Záruční doba: 24 měsíců

Přidat recenzi pro Xyladecor Oversol 2v1 meranti 5 l

  • 0

* Položky označené hvězdičkou jsou povinné!

Nejoblíbenější barvy, laky na dřevo:

V rámci zpříjemnění uživatelského zážitku používáme soubory cookie. Setrváním na našem webu s jejich použitím souhlasíte. Více informací zde.


© 2006 - 2020 Srovname.cz | Všechna práva vyhrazena.