Woodwick Svíčka Trilogy , Plody léta, 453.6 g
Woodwick Svíčka Trilogy , Plody léta, 453.6 g

Woodwick Svíčka Trilogy , Plody léta, 453.6 g

od 579 Kč
Osvěžující letní ovoce - šťavnatý ananas, třpytivý citrón a lahodný kokos v jedinečné kombinaci. Designově propracovaná svíčka TRILOGY ve skleněné dekorativní váze z ručně foukaného čirého skla dekorována mohutným dřevěným víčkem s pryží po obvodu, která zabraňuje vyprchávání vůně. Dřevěné víčko poslouží jako podstavec pod svíčku při jejím hoření a chrání tak povrch nábytku. Nová patentovaná inovace 100% přírodního dřevěného knotu umožňuje…
prodej-knih.cz
Za dopravu 69 Kč Skladem
881 Kč Do eshopu

Specifikace

Klíčové vlastnosti

Název produktu: Woodwick Svíčka Trilogy , Plody léta, 453.6 g
Výrobce: WoodWick
Minimální cena: 579 Kč
Maximální cena: 881 Kč
Ušetříte až: 302 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 0,00 bodů z 5
Hodnocení:
0

Popis produktu

Osvěžující letní ovoce - šťavnatý ananas, třpytivý citrón a lahodný kokos v jedinečné kombinaci.

Designově propracovaná svíčka TRILOGY ve skleněné dekorativní váze z ručně foukaného čirého skla dekorována mohutným dřevěným víčkem s pryží po obvodu, která zabraňuje vyprchávání vůně.

Dřevěné víčko poslouží jako podstavec pod svíčku při jejím hoření a chrání tak povrch nábytku.

Nová patentovaná inovace 100% přírodního dřevěného knotu umožňuje rychlejší uvolnění vůně a lepší hoření. Unikátní dřevěný knot zajistí efekt věrně praskajícího ohně v krbu a extra zářivý plamen.

Svíčka Trilogy je složena ze vzájemně sladěné směsi třech různých vůní a barev.

Každá barevná vrstva obsahuje jinou vůni a když svíčka hoří, horní vrstva postupně taje do vrstvy pod ní a vytváří novou a jedinečnou vůni. Svíčka je stvořena pro potěšení všech smyslů.

Svíčka je ručně vyrobená v USA za použití vysoce kvalitních vosků, kde významnou složku hraje sójový vosk. Ten hoří až o 50% déle než parafín, je vyroben z trvale udržitelných zdrojů a je biologicky rozložitelný. Díky použitým voskům a přírodnímu dřevěnému knotu hoří svíčky WoodWick bezproblémově a mají jednu z nejdelších dob hoření.

Dopřejte si tu nejvybranější vůni, která ani postupem času nevymizí!

Tato neodolatelná svíčka značky WoodWick nabízí až 80 hodin skutečného potěšení z vůně.

Návod – správné hoření svíčky:

Svíčka by měla hořet po dobu minimálně 2 - 3 hodiny v kuse.

Hlavním důvodem je dosáhnutí stavu, kdy se vosk plně roztaví až do stran sklenice.

Pokud budete svíčku zhasínat dříve, vyhoří se důlek nebo se knot může zadávit množstvím vosku okolo a nepůjde již zapálit.

Je také důležité, aby knot byl krátký 3 až 4 milimetry. Zkrácení provedete lehce prsty, když je svíčka chladná. Dbejte na to, aby vosk svíčky zůstal bez jakýchkoliv zbytků knotu.

Fruits of Summer Trilogy Loď ( letní ovoce ) - Vonná svíčka skládá se z vůní: Pinneapple - osvěžující sprška ananasových spirál s kokosovým nektarem a čerstvou hruškou vás v tropických dnech ochladí Lemon - kyselý citron se mísí s osvěžujícím citrusem a zelenými tóny Coconut - čistá kokosová voda, strouhaný kokos a jemný vanilkový krém vás odnesou na sluncem vyhřáté pobřeží - oblíbené balení našich svíček pro extra senzační zážitek z vůně a plamínku - díky jedinečnému knotu HEARTHWICK® FLAME přináší tento typ svíčky zážitek dokonalého pohodlí u hořícího krbu - jemný zvuk praskání a dlouhý tančící plamen vytváří neopakovatelnou atmosféru - vůně probouzí vaše nejhezčí vzpomínky a vytváří nové, a to v přívětivém a útulném prostředí - není to jen svíčka, je to zážitek - protože domov je tam, kde hoří oheň - hoří 30-40 hodin - rozpusťte svíčku vždy až ke kraji, nechejte jí hořet 3-4 hodiny - složení: směs prémiového parafínu a sójového vosku s vysoce koncentrovanými vůněmi zajišťuje čisté hoření bez nepříjemných zbytk

Recenze

Celkové hodnocení

0
0%
5
0x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x

Váš názor nás zajímá!

Hodnocení je od spotřebitelů, kteří produkt zakoupili.