Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Srovnání cen Wolters Kluwer ČR (Aspi) Pedagogické znalosti učitele - Teorie a praxe - Švec Vlastim...

Knihy

Wolters Kluwer ČR (Aspi) Pedagogické znalosti učitele - Teorie a praxe - Švec Vlastim...

Hodnocení: 1x
  • 4

Publikace: Pedagogické znalosti učitele - Teorie a praxe - Švec Vlastimil. Pedagogické znalosti se stále více stávají nepostradatelnou součástí učitelovy profesionality. Jsou však důležité také pro kouče, kteří se jako manažeři nebo poradci uplatňují při vzdělávání a rozvoji osobnosti zaměstnanců. Publikace ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 5

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Specifikace Wolters Kluwer ČR (Aspi) Pedagogické znalosti učitele - Teorie a praxe - Švec Vlastim...

Kategorie Knihy
Nejnižší cena 226 Kč

Pedagogické znalosti se stále více stávají nepostradatelnou součástí učitelovy profesionality. Jsou však důležité také pro kouče, kteří se jako manažeři nebo poradci uplatňují při vzdělávání a rozvoji ... a dál?

Produkt Wolters Kluwer ČR (Aspi) Pedagogické znalosti učitele - Teorie a praxe - Švec Vlastim...

Wolters Kluwer ČR (Aspi) Pedagogické znalosti učitele - Teorie a praxe - Švec Vlastim... - parametry

Název produktu: Wolters Kluwer ČR (Aspi) Pedagogické znalosti učitele - Teorie a praxe - Švec Vlastim...
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 226 Kč
Maximální cena: 229 Kč
Ušetríte až: 3 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 4
Podrobný popis:

Publikace: Pedagogické znalosti učitele - Teorie a praxe - Švec Vlastimil. Pedagogické znalosti se stále více stávají nepostradatelnou součástí učitelovy profesionality. Jsou však důležité také pro kouče, kteří se jako manažeři nebo poradci uplatňují při vzdělávání a rozvoji osobnosti zaměstnanců. Publikace Pedagogické znalosti učitele / Teorie a praxe je příručkou, které mohou využít studenti učitelství (budoucí učitelé), vzdělavatelé těchto studentů, učitelé na různých typech a stupních škol, manažeři, poradci a lektoři ve vzdělávání dospělých a všichni ti, do jejich pracovní nebo zájmové činnosti patří vzdělávání, výcvik a výchova dětí, mládeže i dospělých (např. trenéři, instruktoři, mistři odborné výchovy, vychovatelé apod.). Publikace: Pedagogické znalosti učitele - Teorie a praxe - Švec Vlastimil.


Nejoblíbenější knihy:

Obsah stránek www.srovname.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření nebo další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho částí veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu autorů těchto stránek v rozporu s právním řádem České republiky.
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde.