Srovnání cen » Krása, zdraví a léky » Léky » Pohybový aparát » Srovnání cen WOBENZYM 800 tablet

Pohybový aparát

WOBENZYM 800 tablet

Hodnocení: 37x
 • 3.05405

Wobenzym obsahuje vhodně sestavené enzymy, které mají schopnost účelně ovlivňovat imunitu, tlumit zánět a otoky a do jisté míry i rozpouštět krevní sraženiny. - WOBENZYM enterosolventní tablety Wobenzym obsahuje vhodně sestavené enzymy (látky štěpící bílkoviny), které mají schopnost účelně ovlivňovat imunitu, tlumit ...a dál?

Radost vám udělá:
 • 4.89906
skladem

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Více možností? WOBENZYM 800 tablet koupíte i tady

WOBENZYM 800 tablet v kostce

Průměrné hodnocení

3,1
 • 3.05405

Na základě 37 hodnocení

62% zákazníků vám produkt doporučuje

Pro a proti WOBENZYM 800 tablet

 • Urychluje hojení po operacích, skvělý je rovněž jako prevence při opakovaných a chronických zánětech močových cest.
 • VÝBORNÁ PODPORA HOJENÍ PO OPERACI

 • cena, ale i ta je na druhé straně celkem přiměřená efektu léčby
 • Nevím o ničem.

Čerstvá hodnocení WOBENZYM 800 tablet

 • 4

Jirka, 12. března 2017

 • VÝBORNÁ PODPORA HOJENÍ PO OPERACI

 • cena, ale i ta je na druhé straně celkem přiměřená efektu léčby

NA ROZDÍL OD JINÝCH " ZÁZRAČNÝCH " PROSTŘEDKŮ OPRAVDU PROKAZATELNÝ ÚČINEK


 • 5

Neznámý, 22. října 2016

 • účinné

 • nemám

jeden z produktů, které jsou účinné jen ta cena by mohla být nižší Doporučuji


 • 4

Dáša, 6. srpna 2014

trpím na časté záněty - 2x ročně kůra Wobenzymu výrazně zlepšije moji životní vitalitu


 • 5

L.Brůžková, 7. června 2014

 • Urychluje hojení po operacích, skvělý je rovněž jako prevence při opakovaných a chronických zánětech močových cest.

 • Nevím o ničem.

Osvědčil se,vřele doporučuji.


Specifikace WOBENZYM 800 tablet

Kategorie Pohybový aparát
Výrobce Mucos Pharma
Nejnižší cena 2 420 Kč

Přípravek je určen k mírnění otoků, zánětů a bolesti. Má příznivý vliv na imunitu. Čtěte pozorně příbalový leták. ... a dál?

Produkt WOBENZYM 800 tablet

Pro jedno kvítí slunce nesvítí. Vždycky máte na vybranou


WOBENZYM 800 tablet - parametry

Název produktu: WOBENZYM 800 tablet
Výrobce: Mucos Pharma
Minimální cena: 2 420 Kč
Maximální cena: 3 134 Kč
Ušetríte až: 714 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 3.05 bodů z 5
Počet hodnocení: 37 x
Hodnocení:
 • 3.05405
Podrobný popis:

Wobenzym obsahuje vhodně sestavené enzymy, které mají schopnost účelně ovlivňovat imunitu, tlumit zánět a otoky a do jisté míry i rozpouštět krevní sraženiny. - WOBENZYM enterosolventní tablety Wobenzym obsahuje vhodně sestavené enzymy (látky štěpící bílkoviny), které mají schopnost účelně ovlivňovat imunitu, tlumit zánět a otoky a do jisté míry i rozpouštět krevní sraženiny. Urychlují průběh zánětu a zmírňují jeho následky, tlumí chorobné projevy způsobené škodlivými imunokomplexy vznikajícími v důsledku protilátkových reakcí. Produkty látkové výměny lidskému tělu škodlivé a odumřelý tkáňový materiál jsou urychleně odbourávány. Otoky a krevní výrony se lépe vstřebávají. Rutin normalizuje propustnost cévní stěny. WOBENZYM snižuje vazkost krve a tím zlepšuje krevní oběh v nejdrobnějších cévách. Záněty, bolesti a otoky rychle odeznívají a hojení je tak usnadněno. Dražé jsou odolná vůči žaludeční šťávě. Způsob použití Doporučuje se 1/2 hodiny před jídlem zapít nerozkousané tablety větším množstvím tekutiny (nejméně 1/4 litru). Složení v 1 enterosolventní tabletě: Pancreatinum 300 Protease Ph. Eur.-j., papainum 90 F.I.P.-j., bromelaina 225 F.I.P.-j., lipasum 34 F.I.P.-j., amylasum 50 F.I.P.-j, trypsinum 360 F.I.P.-j., chymotrypsinum 300 F.I.P.-j., rutosidum trihydricum 50 mg. Celková proteolytická aktivita: 570 F.I.P.-j. Celková amylolytická aktivita: 4030 F.I.P.-j. Celková lipolytická aktivita: 4525 F.I.P.-j. Pomocné látky: Jádro: monohydrát laktosy, kukuřičný škrob, magnesium-stearát, kyselina stearová 95%, čištěná voda, koloidní bezvodý oxid křemičitý, mastek. Potahová vrstva: sacharosa, mastek, uhličitan vápenatý, kopolymer MA/MMA 1:1, triethyl-citrát, šelak, oxid titaničitý, kaolin, oranž E110/124 (oranžová žluť, ponceau 4R, síran sodný), povidon, makrogol 6000, vanilin, žlutý vosk, karnaubský vosk. Indikace 1. Jako alternativa k dosud užívaným léčebným postupům je WOBENZYM možno použít u těchto stavů: Poúrazové otoky Lymfedémy (otoky způsobené poruchou odtoku mízy) různé etiologie Fibrocystická mastopatie (chronické onemocnění prsů vyznačující se tvorbou dutin a vaziva) 2. Jako podpůrná léčba je WOBENZYM vhodný při těchto stavech: Některé pooperační stavy v chirurgii. Záněty povrchových žil. Potrombotický syndrom dolních končetin (stavy po ucpání žil dolních končetin krevní sraženinou). Revmatoidní artritida (zánětlivé onemocnění kloubů). Revmatismus měkkých tkání. Artróza (degenerativní choroby kloubů) - pokročilá stadia. Mnohočetná mozkomíšní skleróza. Chronické a recidivující záněty (v oblasti nosu, uší a krku, horních i dolních cest dýchacích, močového a pohlavního ústrojí, trávicí trubice, kůže aj.), jako podpůrná léčba při podávání antibiotik. Dětem lze WOBENZYM podávat jen po poradě s dětským lékařem, který zároveň určí dávkování. Kontraindikace WOBENZYM nelze užívat v situacích, které jsou spojeny se zvýšeným sklonem ke krvácení nebo se zvýšenou fibrinolýzou (rozpouštěním krevních sraženin). Přípravek se nesmí užívat při známé přecitliv


Obsah stránek www.srovname.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření nebo další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho částí veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu autorů těchto stránek v rozporu s právním řádem České republiky.
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde.