Srovnání cen » Krása, zdraví a léky » Léky » Pohybový aparát » Srovnání cen WOBENZYM 200 tablet

Pohybový aparát

WOBENZYM 200 tablet

Hodnocení: 90x
 • 3.74444

Wobenzym je světově rozšířený a populární lék sloužící proti zánětům a pro zlepšení imunitního systému. Obsahuje takzvané proteolytické enzymy s doslova blahodárnými účinky na celý lidský organismus. Wobenzym je lék, který obsahuje proteolytické enzymy, kterými je příznivě ovlivňována imunita a zánět (akutní, ...a dál?

Radost vám udělá:
 • 4.08375
skladem

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Více možností? WOBENZYM 200 tablet koupíte i tady

WOBENZYM 200 tablet v kostce

Průměrné hodnocení

3,7
 • 3.74444

Na základě 90 hodnocení

75% zákazníků vám produkt doporučuje

Pro a proti WOBENZYM 200 tablet

 • Nechápu co mám hodnotit na Wobenzymu.
 • Kdybych ho nechtěl, nebudu si ho za nekřesťanskou cenu objednávat.
 • věřím, že pomůže, uvidíme...
 • řeší mé problémy oteklých nohou

 • pouze cena,
 • mohl by být trochu levnější.
 • vysoká cena, nesmyslné dávkování ( 5 pilulí naráz!)
 • Trošku dražší, ale pro zdraví vše.

Čerstvá hodnocení WOBENZYM 200 tablet

 • 5

Jana B., 20. března 2018

Pro mamku nakupuji jen tohle, mám to ověřené. Naposledi po pádu na schodech se velmi rychle zotavila.


 • 5

Josef Mošna, 15. ledna 2017

 • Nechápu co mám hodnotit na Wobenzymu.
 • Kdybych ho nechtěl, nebudu si ho za nekřesťanskou cenu objednávat.

 • Šílená cena.

Objednal jsem, dostal jsem. Cena vysoká, nicméně z dostupných lékáren nejnižší.


 • 5

Neznámý, 16. srpna 2015

Velmi kvalitní a účinný preparát.Využití při různých problémech.


 • 1

Neznámý, 2. prosince 2014

Nevím, již více jak týden na něj čekám, nutně ho potřebuji a zatím jsem zboží nedostala :-(


 • 5

Jiří, 25. listopadu 2014

Používám tento enzymový přípravek po trhání zubů,po chirurgických zákrocích,i po operaci oka.Použil jsem ho na radu několikrát , a jsem s ním spokojen.Neměl jsem při užívání žádné zažívací potíže.U podobného přípravku od jiné firmy jsem musel kvůli žaludečním a střevním potížím dávky snížit, a dokonce přerušit.Doporučuji.


Specifikace WOBENZYM 200 tablet

Kategorie Pohybový aparát
Výrobce Mucos Pharma
Nejnižší cena 752 Kč

Wobenzym je lék, který obsahuje proteolytické enzymy, kterými je příznivě ovlivňována imunita a zánět (akutní, recidivující i chronický). Při užívání Wobenzymu se také rychle vstřebávají otoky, krevní podlitiny a krevní výrony, ustupuje bolest. Obecně urychluje hojení. Wobenzym je proto vhodný jako podpůrná léčba při nejrůznějších zánětech. Jsou to např. záněty dýchacích cest a močových cest, gynekologické záněty, záněty prostaty, záněty povrchových žil (včetně hemeroidů). ... a dál?

Produkt WOBENZYM 200 tablet

Pro jedno kvítí slunce nesvítí. Vždycky máte na vybranou


WOBENZYM 200 tablet - parametry

Název produktu: WOBENZYM 200 tablet
Výrobce: Mucos Pharma
Minimální cena: 752 Kč
Maximální cena: 909 Kč
Ušetríte až: 157 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 3.74 bodů z 5
Počet hodnocení: 90 x
Hodnocení:
 • 3.74444
Podrobný popis:

Wobenzym je světově rozšířený a populární lék sloužící proti zánětům a pro zlepšení imunitního systému. Obsahuje takzvané proteolytické enzymy s doslova blahodárnými účinky na celý lidský organismus.

Wobenzym je lék, který obsahuje proteolytické enzymy, kterými je příznivě ovlivňována imunita a zánět (akutní, recidivující i chronický). Při užívání Wobenzymu se také rychle vstřebávají otoky, krevní podlitiny a krevní výrony, ustupuje bolest. Obecně urychluje hojení. Wobenzym je proto vhodný jako podpůrná léčba při nejrůznějších zánětech. Jsou to např. záněty dýchacích cest a močových cest, gynekologické záněty, záněty prostaty, záněty povrchových žil (včetně hemeroidů).Hodí se také pro bolesti a otoky spojené s úrazy, stavy po operacích (včetně zákroků v oblasti stomatologie a plastické chirurgie). Pomáhá i při zánětlivých aktivacích degenerativního postižení kloubů (artróza) a dalších zánětech pohybového aparátu. Je vhodnou alternativou pro osoby, které nesnášejí nesteroidní analgetika.Wobenzym je také vhodný tam, kde je z nejrůznějších příčin porušena lymfatická drenáž a vzniká lymfedém.1/3 Příloha č. 1 ke sdělení sp.zn.sukls3367/2011 Příbalová informace. INFORMACE PRO POUŽITÍ, ČTĚTE POZORNĚ! WOBENZYM enterosolventní tabletyDržitel rozhodnutí o registraci : MUCOS Pharma GmbH& Co.KG., Berlín, NěmeckoVýrobce: MUCOS Emulsionsgesellschaft mbH, Berlín, NěmeckoSložení v 1 enterosolventní tabletě: Pancreatinum 300 Protease Ph. Eur.-j., papainum 90 F.I.P.-j., bromelaina 225 F.I.P.-j., lipasum 34 F.I.P.-j., amylasum 50 F.I.P.-j, trypsinum 360 F.I.P.-j., chymotrypsinum 300 F.I.P.-j., rutosidum trihydricum 50 mg. celková proteolytická aktivita: 570 F.I.P.-j. celková amylolytická aktivita: 4030 F.I.P.-j. celková lipolytická aktivita: 4525 F.I.P.-j.Pomocné látky: Jádro: monohydrát laktosy, kukuřičný škrob, magnesium-stearát, kyselina stearová 95%, čištěná voda, koloidní bezvodý oxid křemičitý, mastek. Potahová vrstva: sacharosa, mastek, uhličitan vápenatý, kopolymer MA/MMA 1:1, triethyl- citrát, šelak, oxid titaničitý, kaolin, oranž E110/124 (oranžová žluť, ponceau 4R, síran sodný), povidon, makrogol 6000, vanilin, žlutý vosk, karnaubský vosk. Indikační skupina: Jiná léčiva pro poruchy muskuloskeletálního systému, enzymyCharakteristika: WOBENZYM obsahuje vhodně sestavené enzymy (bílkoviny katalyzující chemické reakce), které mají schopnost účelně ovlivňovat imunitu, tlumit zánět a otoky a do jisté míry i rozpouštět krevní sraženiny. Urychlují průběh zánětu a zmírňují jeho následky, tlumí chorobné projevy způsobené škodlivými imunokomplexy vznikajícími v důsledku protilátkových reakcí. Produkty látkové výměny lidskému tělu škodlivé a odumřelý tkáňový materiál jsou urychleně odbourávány. Otoky a krevní výrony se lépe vstřebávají. Rutin normalizuje propustnost cévní stěny. WOBENZYM snižuje vazkost krve a tím zlepšuje krevní oběh v nejdrobnějších cévách. Záněty, bolesti a otoky rychle odeznívají a hojení je tak usnadněno. Dražé jsou odolná vůči žaludeční šťávě. Indikace: 1. Jako alternativa k dosud užívaným léčebným postupům je WOBENZYM možno použít u těchto stavů: - Poúrazové otoky - Lymfedémy (otoky způsobené poruchou odtoku mízy) různé etiologie - Fib


V rámci zpříjemnění uživatelského zážitku používáme soubory cookie. Setrváním na našem webu s jejich použitím souhlasíte. Více informací zde.


© 2006 - 2018 Srovname.cz | Všechna práva vyhrazena.