Srovnání cen » Krása, zdraví a léky » Léky » Pohybový aparát » Srovnání cen WOBENZYM 200 tablet

Pohybový aparát

WOBENZYM 200 tablet

Hodnocení: 93x
 • 3.69892

Wobenzym je světově rozšířený a populární lék sloužící proti zánětům a pro zlepšení imunitního systému. Obsahuje takzvané proteolytické enzymy s doslova blahodárnými účinky na celý lidský organismus. Wobenzym je lék, který obsahuje proteolytické enzymy, kterými je příznivě ovlivňována imunita a zánět (akutní, ...a dál?

Radost vám udělá:
 • 4.88143
skladem

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Více možností? WOBENZYM 200 tablet koupíte i tady

WOBENZYM 200 tablet v kostce

Průměrné hodnocení

3,7
 • 3.69892

Na základě 93 hodnocení

74% zákazníků vám produkt doporučuje

Pro a proti WOBENZYM 200 tablet

 • Nechápu co mám hodnotit na Wobenzymu.
 • Kdybych ho nechtěl, nebudu si ho za nekřesťanskou cenu objednávat.
 • věřím, že pomůže, uvidíme...
 • řeší mé problémy oteklých nohou

 • pouze cena,
 • mohl by být trochu levnější.
 • vysoká cena, nesmyslné dávkování ( 5 pilulí naráz!)
 • Trošku dražší, ale pro zdraví vše.

Čerstvá hodnocení WOBENZYM 200 tablet

 • 5

Jana B., 20. března 2018

Pro mamku nakupuji jen tohle, mám to ověřené. Naposledi po pádu na schodech se velmi rychle zotavila.


 • 5

Josef Mošna, 15. ledna 2017

 • Nechápu co mám hodnotit na Wobenzymu.
 • Kdybych ho nechtěl, nebudu si ho za nekřesťanskou cenu objednávat.

 • Šílená cena.

Objednal jsem, dostal jsem. Cena vysoká, nicméně z dostupných lékáren nejnižší.


 • 5

Neznámý, 16. srpna 2015

Velmi kvalitní a účinný preparát.Využití při různých problémech.


 • 1

Neznámý, 2. prosince 2014

Nevím, již více jak týden na něj čekám, nutně ho potřebuji a zatím jsem zboží nedostala :-(


 • 5

Jiří, 25. listopadu 2014

Používám tento enzymový přípravek po trhání zubů,po chirurgických zákrocích,i po operaci oka.Použil jsem ho na radu několikrát , a jsem s ním spokojen.Neměl jsem při užívání žádné zažívací potíže.U podobného přípravku od jiné firmy jsem musel kvůli žaludečním a střevním potížím dávky snížit, a dokonce přerušit.Doporučuji.


Specifikace WOBENZYM 200 tablet

Kategorie Pohybový aparát
Výrobce Mucos Pharma
Nejnižší cena 747 Kč

Wobenzym obsahuje unikátní směs enzymů ve formě tablet odolných vůči žaludeční kyselině. Enzymy jsou biologické katalyzátory, které ovlivňují imunitu, tlumí záněty a otoky, do jisté míry i rozpouští krevní sraženiny. Urychlují průběh zánětu a zmírňují jeho následky. Otoky a krevní výrony se lépe vstřebávají. Rutin normalizuje propustnost cévní stěny. Přípravek snižuje vazkost krve a tím zlepšuje krevní oběh v nejdrobnějších cévách. Wobenzym přináší optimální účinek při nasazení bezprostředně po vzniku potíží. » ... a dál?

Produkt WOBENZYM 200 tablet

Pro jedno kvítí slunce nesvítí. Vždycky máte na vybranou


WOBENZYM 200 tablet - parametry

Název produktu: WOBENZYM 200 tablet
Výrobce: Mucos Pharma
Minimální cena: 747 Kč
Maximální cena: 1 001 Kč
Ušetríte až: 254 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 3.7 bodů z 5
Počet hodnocení: 93 x
Hodnocení:
 • 3.69892
Podrobný popis:

Wobenzym je světově rozšířený a populární lék sloužící proti zánětům a pro zlepšení imunitního systému. Obsahuje takzvané proteolytické enzymy s doslova blahodárnými účinky na celý lidský organismus.

Wobenzym je lék, který obsahuje proteolytické enzymy, kterými je příznivě ovlivňována imunita a zánět (akutní, recidivující i chronický). Při užívání Wobenzymu se také rychle vstřebávají otoky, krevní podlitiny a krevní výrony, ustupuje bolest. Obecně urychluje hojení. Wobenzym je proto vhodný jako podpůrná léčba při nejrůznějších zánětech. Jsou to např. záněty dýchacích cest a močových cest, gynekologické záněty, záněty prostaty, záněty povrchových žil (včetně hemeroidů).Hodí se také pro bolesti a otoky spojené s úrazy, stavy po operacích (včetně zákroků v oblasti stomatologie a plastické chirurgie). Pomáhá i při zánětlivých aktivacích degenerativního postižení kloubů (artróza) a dalších zánětech pohybového aparátu. Je vhodnou alternativou pro osoby, které nesnášejí nesteroidní analgetika.Wobenzym je také vhodný tam, kde je z nejrůznějších příčin porušena lymfatická drenáž a vzniká lymfedém.1/3 Příloha č. 1 ke sdělení sp.zn.sukls3367/2011 Příbalová informace. INFORMACE PRO POUŽITÍ, ČTĚTE POZORNĚ! WOBENZYM enterosolventní tabletyDržitel rozhodnutí o registraci : MUCOS Pharma GmbH& Co.KG., Berlín, NěmeckoVýrobce: MUCOS Emulsionsgesellschaft mbH, Berlín, NěmeckoSložení v 1 enterosolventní tabletě: Pancreatinum 300 Protease Ph. Eur.-j., papainum 90 F.I.P.-j., bromelaina 225 F.I.P.-j., lipasum 34 F.I.P.-j., amylasum 50 F.I.P.-j, trypsinum 360 F.I.P.-j., chymotrypsinum 300 F.I.P.-j., rutosidum trihydricum 50 mg. celková proteolytická aktivita: 570 F.I.P.-j. celková amylolytická aktivita: 4030 F.I.P.-j. celková lipolytická aktivita: 4525 F.I.P.-j.Pomocné látky: Jádro: monohydrát laktosy, kukuřičný škrob, magnesium-stearát, kyselina stearová 95%, čištěná voda, koloidní bezvodý oxid křemičitý, mastek. Potahová vrstva: sacharosa, mastek, uhličitan vápenatý, kopolymer MA/MMA 1:1, triethyl- citrát, šelak, oxid titaničitý, kaolin, oranž E110/124 (oranžová žluť, ponceau 4R, síran sodný), povidon, makrogol 6000, vanilin, žlutý vosk, karnaubský vosk. Indikační skupina: Jiná léčiva pro poruchy muskuloskeletálního systému, enzymyCharakteristika: WOBENZYM obsahuje vhodně sestavené enzymy (bílkoviny katalyzující chemické reakce), které mají schopnost účelně ovlivňovat imunitu, tlumit zánět a otoky a do jisté míry i rozpouštět krevní sraženiny. Urychlují průběh zánětu a zmírňují jeho následky, tlumí chorobné projevy způsobené škodlivými imunokomplexy vznikajícími v důsledku protilátkových reakcí. Produkty látkové výměny lidskému tělu škodlivé a odumřelý tkáňový materiál jsou urychleně odbourávány. Otoky a krevní výrony se lépe vstřebávají. Rutin normalizuje propustnost cévní stěny. WOBENZYM snižuje vazkost krve a tím zlepšuje krevní oběh v nejdrobnějších cévách. Záněty, bolesti a otoky rychle odeznívají a hojení je tak usnadněno. Dražé jsou odolná vůči žaludeční šťávě. Indikace: 1. Jako alternativa k dosud užívaným léčebným postupům je WOBENZYM možno použít u těchto stavů: - Poúrazové otoky - Lymfedémy (otoky způsobené poruchou odtoku mízy) různé etiologie - Fib


V rámci zpříjemnění uživatelského zážitku používáme soubory cookie. Setrváním na našem webu s jejich použitím souhlasíte. Více informací zde.


© 2006 - 2019 Srovname.cz | Všechna práva vyhrazena.