Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Srovnání cen Will Bowen: Svět bez stížností

Knihy

Will Bowen: Svět bez stížností

Hodnocení: 0x
  • 4

Publikace: Svět bez stížností - Jak si přestat stěžovat a začít si užívat takovy´ život, jaky´ jste vždycky chtěli - Will Browen. To, že stěžováním si škodíme především sami, tuší asi většina z nás. Stěžování je ale tak silny´ a rozšířeny´ návyk, že k tomu, abychom se ho zbavili, potřebujeme informace, podporu a ten ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 3.12765
doprava zdarma
skladem

Jaké má kniha
Svět bez stížností
hodnocení na ČBDB?

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Více možností? Will Bowen: Svět bez stížností koupíte i tady

Specifikace Will Bowen: Svět bez stížností

Kategorie Knihy
Nejnižší cena 135 Kč

Kniha – autor Will Bowen, 224 stran, česky, brožovaná bez přebalu lesklá. Naše myšlenky utvářejí naše životy a naše slova vypovídají o tom, jak myslíme...To, že stěžováním si škodíme především sami, tuší asi většina z nás. Stěžování je ale tak silný a rozšířený návyk, že k tomu, abychom se ho zbavili, potřebujeme informace, podporu a ten správný impulz.V této knize se dozvíte, co dělá stížnost stížností, proč je stěžování tak destruktivní, jak si přestat stěžovat a jak k tomu inspirovat i ostatní. Je plná » ... a dál?

Produkt Will Bowen: Svět bez stížností

Will Bowen: Svět bez stížností - parametry

Název produktu: Will Bowen: Svět bez stížností
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 135 Kč
Maximální cena: 189 Kč
Ušetríte až: 54 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 0 x
Hodnocení:
  • 4
Podrobný popis:

Publikace: Svět bez stížností - Jak si přestat stěžovat a začít si užívat takovy´ život, jaky´ jste vždycky chtěli - Will Browen. To, že stěžováním si škodíme především sami, tuší asi většina z

nás. Stěžování je ale tak silny´ a rozšířeny´ návyk, že k tomu,

abychom se ho zbavili, potřebujeme informace, podporu a ten

správny´ impulz. V této knize se dozvíte, co dělá stížnost

stížností, proč je stěžování tak destruktivní, jak si přestat

stěžovat a jak k tomu inspirovat i ostatní. Je plná prakticky´ch

návodů a příběhů lidí, kteří touto životní transformací už prošli.

Naučí vás nejenom si nestěžovat, ale celkově by´t pozitivnější a

mít takovy´ život, o jakém jste vždy snili. Navíc se díky

speciálnímu nestěžovacímu náramku můžete zúčastnit 21denní vy´zvy a

přidat se tak k více než 10 milionům lidí ve 106 zemích světa. Publikace: Svět bez stížností - Jak si přestat stěžovat a začít si užívat takovy´ život, jaky´ jste vždycky chtěli - Will Browen. Stížnosti jsou pro mnohé lidi téměř přirozeností. Někdo jim podléhá méně, někdo více a někdo si stěžuje neustále na všechno a všechny. Netřeba říkat, jak destruktivní je tento přístup vzhledem k vztahům s jinými lidmi, ale také jak moc škodí stěžovateli samotnému a dokonce jeho zdraví. Kniha zkoumá podstatu stížností, odkud se berou, jaký je jejich psychologický základ a proč jsou pro většinu lidí tak lákavé. Jednoduchým a vstřícným vysvětlením pomůže pochopit jádro problému a tím pádem - přestat si stěžovat a k podobné změně chování vést i ostatní. Zároveň získat pozitivnější pohled na svět a šťastnější život. Pro lepší názornost je publikace doplněna příklady a příběhy konkrétních lidí, kteří již mají tuto osobnostní překážku za sebou. Balení obsahuje speciální nestěžovací náramek, který pomáhá ke splnění 21 denní nestěžovací výzvy.


Nejoblíbenější knihy:

V rámci zpříjemnění uživatelského zážitku používáme soubory cookie. Setrváním na našem webu s jejich použitím souhlasíte. Více informací zde.


© 2006 - 2018 Srovname.cz | Všechna práva vyhrazena.