WELEDA AG WELEDA Masážní olej s arnikou 100ml
WELEDA AG WELEDA Masážní olej s arnikou 100ml

WELEDA AG WELEDA Masážní olej s arnikou 100ml

od 154 Kč
WELEDA Masážní olej s arnikou 100ml Prohřívá a posiluje tkáň,odstraňuje svalové napětí a ztuhlost Masážní olej s arnikou Weleda díkysvému složení pozitivně působí na funkce pokožky i celého pohybovéhoaparátu. Přípravek má mnohostranné využití. Zabezpečuje pružnostpokožky a podkožního svalstva, navozuje pocit příjemného tepla. Podporujepřirozené funkce pokožky. Působí jako prevence vzniku křečových žil.Lze jej použít i jako ideální přísadu do…
Glamot.cz
Za dopravu 83 Kč Skladem
425 Kč Do eshopu

Doporučujeme

Řadit dle

Jak vybíráme doporučené nabídky

Především pečlivě vážíme mezi cenou produktu, kvalitou a reputací eshopu.

Specifikace

Klíčové vlastnosti

Název produktu: WELEDA AG WELEDA Masážní olej s arnikou 100ml
Výrobce: WELEDA
Minimální cena: 154 Kč
Maximální cena: 578 Kč
Ušetříte až: 424 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 0,00 bodů z 5
Hodnocení:
0

Popis produktu

WELEDA Masážní olej s arnikou 100ml Prohřívá a posiluje tkáň,odstraňuje svalové napětí a ztuhlost Masážní olej s arnikou Weleda díkysvému složení pozitivně působí na funkce pokožky i celého pohybovéhoaparátu. Přípravek má mnohostranné využití. Zabezpečuje pružnostpokožky a podkožního svalstva, navozuje pocit příjemného tepla. Podporujepřirozené funkce pokožky. Působí jako prevence vzniku křečových žil.Lze jej použít i jako ideální přísadu do hřejivé lázně. Využívajíjej profesionální i amatérští sportovci k aktivizující přípravnémasáži před tréninkem (olej pomáhá prokrvit a prohřát svalovou tkáň,zabraňuje vzniku křečí) i k masáži pro uvolnění a regeneraci pofyzické aktivitě (svalstvo nevychladne příliš rychle a nedojde takk přetažení či namožení svalů). Olej zároveň podporuje přirozenouregeneraci pokožky. Tip: Při alergii na arniku doporučujeme použítMěsíčkový kojenecký olej Weleda nebo Citrusový pěsticí olejs mandlovým olejem Weleda. Použití: Denní použití: Po koupeli či mytíolej naneseme na plochy dlaní a pomocí krouživých pohybů (vždy směremk srdci) vtíráme do ještě vlhké pokožky. Využití pro masáž: olejzahřejte v dlaních a různými masážními technikami – dle částitěla – jemně vtírejte či vklepávejte … Lze přidat i do horkélázně. Udržujte uzávěr a závity na lahvičce čisté! Přípravek bylohodnocen prestižním německým spotřebitelským časopisem Öko-Test č.2/2000 nejvyšší známkou „velmi dobrý“. Složení: Olej ze semenslunečnice, olivový olej, parfém (přírodní éterické oleje),výtažek z květů prhy arniky a listů břízy, limonen, linalool*,geraniol*, kumarin*. * součást přírodních éterických olejů Masážní olej s arnikou pozitivně působí na funkce pokožky i celého pohybového aparátu.

Masážní olej s arnikou pozitivně působí na funkce pokožky i celého pohybového aparátu.

Popis

Účinky:

 • podporuje prokrvení pokožky,
 • navozuje pocit příjemného tepla,
 • pomáhá odstranit svalové napětí a ztuhlost,
 • působí proti vzniku těhotenských pajizévek a křečových žil,
 • zajišťuje pružnost pokožky a podkožního svalstva.

Přípravek byl ohodnocen prestižním německým spotřebitelským časopisem Öko-Test č. 2/2000 nejvyšší známkou "velmi dobrý".

Jak používat
 • Denní použití: po koupeli či mytí olej naneseme na plochy dlaní, zahřejeme, a pomocí krouživých pohybů (vždy směrem k srdci) vtíráme do ještě vlhké pokožky.
 • Využití pro masáž: olej zahřejte v dlaních a různými masážními technikami – dle části těla – jemně vtírejte či vklepávejte.
 • Náš tip

  Ideální i jako přísada do hřejivé lázně.

  V naší nabídce naleznete i další výrobky značky Weleda.

  Upozornění

  Udržujte uzávěr a závity na lahvičce čisté!

  Složení

  olej ze semen slunečnice, olivový olej, parfém (přírodní éterické oleje)*, výtažek z květů prhy arniky a listů břízy, limonen*, linalool*, geraniol*, kumarin*

  * součást přírodních éterických olejů

  Weleda Body Care masážní olej arnika (Massage Body Oil) 100 ml z kategori

  Recenze

  Celkové hodnocení

  0
  0%
  5
  0x
  4
  0x
  3
  0x
  2
  0x
  1
  0x

  Váš názor nás zajímá!

  Hodnocení je od spotřebitelů, kteří produkt zakoupili.