Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Srovnání cen Vydavatelství VŠCHT Makromolekulární chemie - Irena Prokopová

Knihy

Vydavatelství VŠCHT Makromolekulární chemie - Irena Prokopová

Hodnocení: 1x
  • 4

Učební text Makromolekulární chemie sleduje osnovu stejnojmenného předmětu, který je určen pro studenty III. ročníku studijního oboru Technologie výroby a zpracování polymerů FCHT VŠCHT v Praze jako úvodní předmět studia tohoto oboru. Jako volitelný předmět je Makromolekulární chemie v nabídce FCHT pro studenty III., ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 4.85607

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Specifikace Vydavatelství VŠCHT Makromolekulární chemie - Irena Prokopová

Kategorie Knihy
Nejnižší cena 430 Kč

Učební text Makromolekulární chemie sleduje osnovu stejnojmenného předmětu, který je určen pro studenty III. ročníku studijního oboru Technologie výroby a zpracování polymerů FCHT VŠCHT v Praze jako úvodní předmět studia tohoto oboru. Jako volitelný předmět je Makromolekulární chemie v nabídce FCHT pro studenty III., nebo IV.ročníku dalších studijních oborů studijního programu Chemie a technologie materiálů. Text je rozčleněn do devíti kapitol v nichž je čtenář seznámen s principy tvoření názvů polymerů, chemickou » ... a dál?

Produkt Vydavatelství VŠCHT Makromolekulární chemie - Irena Prokopová

Vydavatelství VŠCHT Makromolekulární chemie - Irena Prokopová - parametry

Název produktu: Vydavatelství VŠCHT Makromolekulární chemie - Irena Prokopová
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 430 Kč
Maximální cena: 430 Kč
Ušetríte až: 0 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 4
Podrobný popis:

Učební text Makromolekulární chemie sleduje osnovu stejnojmenného předmětu, který je určen pro studenty III. ročníku studijního oboru Technologie výroby a zpracování polymerů FCHT VŠCHT v Praze jako úvodní předmět studia tohoto oboru. Jako volitelný předmět je Makromolekulární chemie v nabídce FCHT pro studenty III., nebo IV.ročníku dalších studijních oborů studijního programu Chemie a technologie materiálů. Text je rozčleněn do devíti kapitol v nichž je čtenář seznámen s principy tvoření názvů polymerů, chemickou a fyzikální strukturou polymerů, základními souvislostmi mezi strukturou a vlastnostmi polymerů, podmínkami polymerizovatelnosti monomerů, zákonitostmi řetězových a stupňovitých polyreakcí a vybranými chemickými reakcemi polymerů. S výjimkou kapitoly úvodní a kapitoly věnované historii oboru makromolekulární chemie je každá další uzavřená souborem kontrolních úloh, které by měly prověřit pochopení probraného učiva. Makromolekulární chemie - Irena Prokopová od authora Irena Prokopová a

nakladatelství v kategorii Učebnice za skvělé ceny na e-shopu Martinus.cz


Nejoblíbenější knihy:

Obsah stránek www.srovname.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření nebo další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho částí veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu autorů těchto stránek v rozporu s právním řádem České republiky.
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde.