Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Učebnice/Odborná literatura » Srovnání cen Výchova k sexuálně reprodukčnímu zdraví

Učebnice/Odborná literatura

Výchova k sexuálně reprodukčnímu zdraví

Hodnocení: 1x
  • 3.5

Výchova k sexuálně reprodukčnímu zdraví - a kolektiv Lenka Šulová. Sexuální výchova v České republice se opírá o funkci veřejného školství. Školy využívají vlastních vyučujících nebo externích spolupracovníků. Informace podávané studentům externími organizacemi však mohou být často ovlivněny ne zcela průhlednými ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 4.89315
skladem

Jaké má kniha
Výchova k sexuálně repr..
hodnocení na ČBDB?

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Více možností? Výchova k sexuálně reprodukčnímu zdraví koupíte i tady

Specifikace Výchova k sexuálně reprodukčnímu zdraví

Kategorie Učebnice/Odborná literatura
Nejnižší cena 296 Kč

V projektu učebního textu spojujeme pod vedením specialistky na sexuální výchovu doc. Šulové, která je v této oblasti konzultantem Ministerstva školství, specialisty z různých oblastí k vzniku kompendia informací potřebných pro sexuální výchovu. ... a dál?

Produkt Výchova k sexuálně reprodukčnímu zdraví

Výchova k sexuálně reprodukčnímu zdraví - parametry

Název produktu: Výchova k sexuálně reprodukčnímu zdraví
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 296 Kč
Maximální cena: 495 Kč
Ušetríte až: 199 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 3.5 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 3.5
Podrobný popis:

Výchova k sexuálně reprodukčnímu zdraví - a kolektiv Lenka Šulová. Sexuální výchova v České republice se opírá o funkci veřejného školství. Školy využívají vlastních vyučujících nebo externích spolupracovníků. Informace podávané studentům externími organizacemi však mohou být často ovlivněny ne zcela průhlednými ideologickými či farmakoekonomickými zájmy - je tedy jednoznačně vhodnější, aby se výuce věnovali pedagogičtí pracovníci. V minulých letech vzniklo několik pomocných textů k této výuce, ale jejich rozsah je nedostatečný. Většinou se věnují technice výuky, ale nepodávají dostatečně široké informace. V projektu učebního textu spojujeme pod vedením specialistky na sexuální výchovu doc. Šulové, která je v této oblasti konzultantem Ministerstva školství, specialisty z různých oblastí k vzniku kompendia informací potřebných pro sexuální výchovu. Výchova k sexuálně reprodukčnímu zdraví - a kolektiv Lenka Šulová od nakladatelství Maxdorf s.r.o. v kategorii | | za skvělé ceny na e-shopu Knihydobrovsky.cz Onemocnění viscerálních cév - a kolektiv Tomáš Vidim. Postižení viscerálních cév je provázeno vysokou morbiditou a ve svých akutních projevech také vysokou mortalitou. Chronická ischemie splanchnických tepen je však dobře léčitelná a při včasné diagnostice lze snížit fatální riziko nepoznaného onemocnění. Viscerální ischemie vyžaduje mezioborovou spolupráci. Týká se to jak diagnostiky, na níž se podílejí gastroenterologové, angiologové i další interní a chirurgické obory, tak zejména léčby. Endovaskulární léčba je již samostatným oborem a kapitola byla zpracována předním specialistou v oboru. Cévně chirurgická léčba je v kompetenci cévního chirurga. Kniha uvádí popis operačních přístupů spolu s obrazovou dokumentací, která by měla být instruktivní pro všechny, kteří v daných oblastech neoperují příliš často. Onemocnění viscerálních cév - a kolektiv Tomáš Vidim od nakladatelství Maxdorf s.r.o. v kategorii za skvělé ceny na e-shopu Knihydobrovsky.cz


Nejoblíbenější knihy:

Obsah stránek www.srovname.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření nebo další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho částí veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu autorů těchto stránek v rozporu s právním řádem České republiky.
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde.