Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Próza - beletrie » Srovnání cen Vratislav Ebr, Miroslav Pavlík: Postelové radovánky - co v nich hledáme, máme, nemáme

Próza - beletrie

Vratislav Ebr, Miroslav Pavlík: Postelové radovánky - co v nich hledáme, máme, nemáme

Hodnocení: 1x
  • 4

Publikace: Postelové radovánky - Co v nich hledáme, máme, nemáme - Vratislav Ebr. Další již osmý titul z kapesní edice "Veselé knížky Vráti Ebra", je tentokrát o postelích, postelových radovánkách, sexu, nevěře, atd. Kniha obsahuje krátké historky a příspěvky známých osobností (Erich Václav, Vladimír Páral, ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 0

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Více možností? Vratislav Ebr, Miroslav Pavlík: Postelové radovánky - co v nich hledáme, máme, nemáme koupíte i tady

Specifikace Vratislav Ebr, Miroslav Pavlík: Postelové radovánky - co v nich hledáme, máme, nemáme

Kategorie Próza - beletrie
Nejnižší cena 104 Kč

Další již osmý titul z kapesní edice Veselé knížky Vráti Ebra, je tentokrát o postelích,postelových radovánkách,sexu,nevěře,atd. Kniha obsahuje krátké historky a příspěvky známých osobností(Erich Václav,Vladimír Páral,Luboš Němeček). Vše je doplněno zajímavostmi od nás i zahraničí, drobnými literárními příspěvky, anekdotami, důvěrnými anketami a básněmi známých osobností. Milou pohodu dokreslují mírně košilaté obrázky a kreslené vtipy Miroslava Pavlíka. ((co v nich hledáme, máme, nemáme)) ... a dál?

Produkt Vratislav Ebr, Miroslav Pavlík: Postelové radovánky - co v nich hledáme, máme, nemáme

Vratislav Ebr, Miroslav Pavlík: Postelové radovánky - co v nich hledáme, máme, nemáme - parametry

Název produktu: Vratislav Ebr, Miroslav Pavlík: Postelové radovánky - co v nich hledáme, máme, nemáme
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 104 Kč
Maximální cena: 168 Kč
Ušetríte až: 64 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 4
Podrobný popis:

Publikace: Postelové radovánky - Co v nich hledáme, máme, nemáme - Vratislav Ebr. Další již osmý titul z kapesní edice "Veselé knížky Vráti Ebra", je tentokrát o postelích, postelových radovánkách, sexu, nevěře, atd. Kniha obsahuje krátké historky a příspěvky známých osobností (Erich Václav, Vladimír Páral, Luboš Němeček). Vše je doplněno zajímavostmi od nás i zahraničí, drobnými literárními příspěvky, anekdotami, důvěrnými anketami a básněmi známých osobností. Milou pohodu dokreslují "mírně košilaté" obrázky a kreslené vtipy Miroslava Pavlíka. Publikace: Postelové radovánky - Co v nich hledáme, máme, nemáme - Vratislav Ebr. Vráťa Ebrco v nich hledáme, máme, nemámeKRIGL 2012, edice Veselé knížky Vráti EbraKniha, čeština, 112 stran


Nejoblíbenější knihy:

Obsah stránek www.srovname.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření nebo další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho částí veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu autorů těchto stránek v rozporu s právním řádem České republiky.
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde.