Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Próza - beletrie » Srovnání cen Vratislav Doubek, Kurt Ifkovits, Lucie Kostrbová: Die Zeit (1894 - 1904)

Próza - beletrie

Vratislav Doubek, Kurt Ifkovits, Lucie Kostrbová: Die Zeit (1894 - 1904)

Hodnocení: 1x
  • 4

Die Zeit (1894 - 1904) - Vratislav Doubek, Kurt Ifkovits, Lucie Kostrbová . Publikace otevírá nový pohled na vztahy mezi českou a vídeňskou modernou přelomu 19. a 20. století, poprvé syntetickým způsobem zpracovává kontakty mezi vedoucími představiteli české literární i politické moderny (T. G. Masaryk, J. S. Machar, ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 4.89186
skladem

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Více možností? Vratislav Doubek, Kurt Ifkovits, Lucie Kostrbová: Die Zeit (1894 - 1904) koupíte i tady

Specifikace Vratislav Doubek, Kurt Ifkovits, Lucie Kostrbová: Die Zeit (1894 - 1904)

Kategorie Próza - beletrie
Nejnižší cena 320 Kč

Publikace otevírá nový pohled na vztahy mezi českou a vídeňskou modernou přelomu 19. a 20. století, poprvé syntetickým způsobem zpracovává kontakty mezi vedoucími představiteli české literární i politické moderny. ... a dál?

Produkt Vratislav Doubek, Kurt Ifkovits, Lucie Kostrbová: Die Zeit (1894 - 1904)

Vratislav Doubek, Kurt Ifkovits, Lucie Kostrbová: Die Zeit (1894 - 1904) - parametry

Název produktu: Vratislav Doubek, Kurt Ifkovits, Lucie Kostrbová: Die Zeit (1894 - 1904)
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 320 Kč
Maximální cena: 456 Kč
Ušetríte až: 136 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 4
Podrobný popis:

Die Zeit (1894 - 1904) - Vratislav Doubek, Kurt Ifkovits, Lucie Kostrbová . Publikace otevírá nový pohled na vztahy mezi českou a vídeňskou modernou přelomu 19. a 20. století, poprvé syntetickým způsobem zpracovává kontakty mezi vedoucími představiteli české literární i politické moderny (T. G. Masaryk, J. S. Machar, F. V. Krejčí, V. Mrštík, K. Kramář, J. Kaizl ad.) a vídeňským týdeníkem Die Zeit, který byl založen v roce 1894 Hermannem Bahrem, Heinrichem Kannerem a Isidorem Singerem a rychle se stal důležitým orgánem středoevropské moderny. V úvodu je rozvržen koncept prostředkování (Vermittlung), který nepředpokládá dialogickou strukturu, spíše počítá se specifickými zájmy aktérů v konkrétních historických situacích. V oddílu Studie jsou vzájemné vztahy interpretovány z politologické, bohemistické a germanistické perspektivy. Část Dokumenty obsahuje výbor z nejdůležitějších článků z Die Zeit a z korespondence. Publikace je doplněna o bibliografii bohemik z Die Zeit, slovníčkem spolupracovníků, soupisy dokumentů, pramenů a literatury a rejstříkem osob a děl. Die Zeit (1894 - 1904) - Vratislav Doubek, Kurt Ifkovits, Lucie Kostrbová od nakladatelství v kategorii Beletrie za skvělé ceny na e-shopu Knihydobrovsky.cz


Nejoblíbenější knihy:

Obsah stránek www.srovname.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření nebo další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho částí veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu autorů těchto stránek v rozporu s právním řádem České republiky.
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde.