Srovnání cen » Počítače a hardware » Klasické nabíječky » Srovnání cen Voltcraft Charge Manager 2016

Klasické nabíječky

Voltcraft Charge Manager 2016

Hodnocení: 5x
  • 4

Charge Manager 2016 je optimální kombinací nabíječky a diagnostické stanice. Samostatně nebo v kombinaci lze nabíjet až 4 akumulátory AAA, AA, akumulátory malé mono nebo velké mono a 2 akumulátory 9 V. K tomu je k dispozici 5 programů péče o akumulátory: nabíjení, vybíjení, testování, cyklus a aktivace, které ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 4.0825
doprava zdarma
skladem

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Specifikace Voltcraft Charge Manager 2016

Kategorie Klasické nabíječky
Výrobce Voltcraft
Nejnižší cena 3 090 Kč

Produkt Nabíjecí stanice Voltcraft Charge Manager 2016 zařazený v: Kancelář > Média, kabely a ostatní > Nabíječky baterii, Objednací kód: EC-63428, výrobce: Voltcraft, nabíjí baterie: univerzální, počet baterii: 6 ks ... a dál?

Produkt Voltcraft Charge Manager 2016

Pro jedno kvítí slunce nesvítí. Vždycky máte na vybranou


Novinky z okolí


Voltcraft Charge Manager 2016 - parametry

Název produktu: Voltcraft Charge Manager 2016
Výrobce: Voltcraft
Minimální cena: 3 090 Kč
Maximální cena: 3 090 Kč
Ušetríte až: 0 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 5 x
Hodnocení:
  • 4
Podrobný popis:

Charge Manager 2016 je optimální kombinací nabíječky a diagnostické stanice. Samostatně nebo v kombinaci lze nabíjet až 4 akumulátory AAA, AA, akumulátory malé mono nebo velké mono a 2 akumulátory 9 V. K tomu je k dispozici 5 programů péče o akumulátory: nabíjení, vybíjení, testování, cyklus a aktivace, které umožňují dlouhou životnost a vysokou účinnost akumulátorů. Díky automatické funkci obnovy a formátování můžete opět zprovoznit starší akumulátory a získat zpět jejich maximální kapacitu. V důsledku přímého měření kapacity není problém vyřadit „slabé" akumulátory. Pro akumulátory NiMH/NiCd nabízí Charge Manager 2016 4 volitelné nabíjecí a vybíjecí proudy pro použití v praxi. V automatickém režimu se nabíjecí proud mění se schopností výkonu akumulátoru. U akumulátorů NiZn je nabíjení automatické a na výběr jsou 3 vybíjecí proudy. Nově implementovaná impulzní metoda zaručuje simultánní nabíjení nebo vybíjení s různými proudy. Proces nabíjení a vybíjení je řízen mikroprocesorem, nezávisle na stavu nabití akumulátoru. Díky jednoduché obsluze je nastavení hotovo za chvíli a prostřednictvím 4-řádkového modře podsvíceného LCD displeje lze přehledně číst všechny hodnoty. Jakmile je dokončeno nabíjení, přepne se nabíječka do úsporného režimu, takže šetří náklady za energii. Stav akumulátorů je ale dále sledován, pokud je to nutné, zahájí nabíječka proces udržovacího nabíjení. Charge Manager 2016 můžete napájet také na cestách z autoadaptéru (není součástí dodávky). Všechna nastavení zůstávají díky funkci Memory Backup zachována až jeden týden bez napájení. Prostřednictvím USB portu lze pomocí našeho softwaru, který je zdarma ke stažení, na počítači vyhodnocovat, archivovat nebo tisknout křivky nabíjení a vybíjení a další údaje. Vhodný pro velikost akumulátoru AAA · AA · malé mono · velké mono · 9 V Nabíjení NiMH Ano Rozměry (š x v x h) 176 x 56 x 206 mm Grafický displej Ano NiZn charging Ano Vhodný akumulátor NiCd · NiMH · NiZn Obnovit/regenerovat Ano Typická doba nabíjení AA akumulátoru 2000 mAh 65 min Automatický test akumulátoru Ano Počet nabíjecích šachet 9V 2 Nabíjecí proud baterie (9 V) 22.5 mA Počet nabíjecích kanálů/šachet 6 Sledování jednotlivého slotu Ano Max. nabíjecí proud na šachtu 2000 mA Nabíjení NiCd Ano Napájecí technologie / Procesor Ano Provozní napětí, široká oblast (110 - 240 V) Ano Zdroj napětí 12 V DC - auto Ano (volitelný) Počet nabíjecích šachet AAA 4 Provozní napětí (num) 100 - 240 V · 12 V/DC Počet nabíjecích šachet C 4 Počet nabíjecích šachet D 4 PC rozhraní Ano Funkce vybití Ano Počet nabíjecích šachet AA 4 Vybavení

Citlivý vrchol, postup Delta-T i vypínání Minus Delta U

5 různých programů péče o akumulátory

Nabíjecí proud až 2 A na šachtu

Také pro nikl-zinkové akumulátory (NiZn)

Vlastnosti

5 programů péče o akumulátory (nabíjení, vybíjení, testování, cyklus a aktivace)

Kritéria pro vypnutí: citlivý vrchol, postup Delta-T a vypínání Minus Delta U

Automatické udržovací nabíjení

Hlídání jednotlivých šachet

Rozpoznání poškoze


Přidat recenzi pro Voltcraft Charge Manager 2016

  • 0

* Položky označené hvězdičkou jsou povinné!

V rámci zpříjemnění uživatelského zážitku používáme soubory cookie. Setrváním na našem webu s jejich použitím souhlasíte. Více informací zde.


© 2006 - 2019 Srovname.cz | Všechna práva vyhrazena.