Srovnání cen » Krása, zdraví a léky » Léky » Léky na bolest a zvýšenou teplotu » Srovnání cen Voltaren Rapid 25 mg 20 tobolek

Léky na bolest a zvýšenou teplotu

Voltaren Rapid 25 mg 20 tobolek

Hodnocení: 1x
  • 4

PŘÍBALOVÁ INFORMACE: INFORMACE PRO UŽIVATELE : Voltaren Rapid 25 mg měkké tobolky (Diclofenacum kalicum) Přečtěte si pozorně tuto příbalovou informaci, protože obsahuje pro vás důležité údaje. Tento přípravek je dostupný bez lékařského předpisu. Přesto však přípravek Voltaren Rapid 25 mg musíte užívat pečlivě podle ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 0

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Specifikace Voltaren Rapid 25 mg 20 tobolek

Kategorie Léky na bolest a zvýšenou teplotu
Výrobce NOVARTIS
Nejnižší cena 109 Kč

Voltaren® Rapid 25 mg, měkké tobolky, je volně prodejný lék pro vnitřní užití, který poskytuje úlevu od bolesti a léčí zánět u různých bolestivých stavů včetně bolesti zad, svalů a kloubů. ... a dál?

Produkt Voltaren Rapid 25 mg 20 tobolek

Pro jedno kvítí slunce nesvítí. Vždycky máte na vybranou


Voltaren Rapid 25 mg 20 tobolek - parametry

Název produktu: Voltaren Rapid 25 mg 20 tobolek
Výrobce: NOVARTIS
Minimální cena: 109 Kč
Maximální cena: 118 Kč
Ušetríte až: 9 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 4
Podrobný popis:

PŘÍBALOVÁ INFORMACE: INFORMACE PRO UŽIVATELE : Voltaren Rapid 25 mg měkké tobolky (Diclofenacum kalicum) Přečtěte si pozorně tuto příbalovou informaci, protože obsahuje pro vás důležité údaje. Tento přípravek je dostupný bez lékařského předpisu. Přesto však přípravek Voltaren Rapid 25 mg musíte užívat pečlivě podle návodu, aby Vám co nejvíce prospěl. - Ponechte si tuto příbalovou informaci pro případ, že si ji budete potřebovat přečíst znovu. - Požádejte svého lékaře nebo lékárníka, pokud potřebujete další informace nebo radu. - Pokud se vaše příznaky zhorší nebo se nezlepší do 5 dnů musíte se poradit s lékařem. - Pokud se kterýkoli z nežádoucích účinků vyskytne v závažné míře, nebo pokud si všimnete jakýchkoli nežádoucích účinků, které nejsou uvedeny v této příbalové informaci, prosím, sdělte to svému lékaři nebo lékárníkovi. V této příbalové informaci naleznete: 1. Co je přípravek Voltaren Rapid 25 mg a k čemu se používá 2. Čemu musíte věnovat pozornost, než začnete přípravek Voltaren Rapid 25 mg užívat 3. Jak se přípravek Voltaren Rapid 25 mg užívá 4. Možné nežádoucí účinky 5. Jak přípravek Voltaren Rapid 25 mg uchovávat 6. Další informace 1. CO JE VOLTAREN RAPID 25 MG A K ČEMU SE POUŽÍVÁ Přípravek Voltaren Rapid 25 mg obsahuje léčivou látku diklofenak, která patří do skupiny léčiv, která se nazývají nesteroidní protizánětlivé léky (NSAID). Přípravek Voltaren Rapid 25 mg je lék proti bolesti, který také zmenšuje zánět (otoky). . Přípravek Voltaren Rapid 25 mg je přípravek s rychlým nástupem účinku, který přináší úlevu od bolesti a je určen pro krátkodobou léčbu následujících stavů: - vyvrtnutí kloubů, natažení svalů, nebo jiné poúrazové bolestivé stavy - bolest zad - bolest hlavy - bolest zubů - bolest při menstruaci. - . Pouze na doporučení lékaře se Voltaren Rapid 25 mg užívá při mimokloubním revmatizmu(bolestivé postižení měkkých tkání v okolí kloubu) a jako pomocná léčba při infekčních onemocněních ucha, nosu a krku. Měkká tobolka je vytvořena tak, aby se absorbovala (vstřebávala) rychleji než diklofenak tableta. 2. ČEMU MUSÍTE VĚNOVAT POZORNOST, NEŽ ZAČNETE VOLTAREN RAPID 25 MG UŽÍVAT 2/6 Pokud Vám tento lék předepsal lékař, užívejte jej pečlivě podle jeho pokynů. Tyto pokyny se mohou lišit od obecných informací uvedených v této příbalové informaci. Neužívejte přípravek Voltaren Rapid 25 mg: jestliže jste alergický/á (přecitlivělý/á) na diklofenak nebo kteroukoli další složku tohoto přípravku (viz odstavec Složení na konci této informace, bod 6). jestliže jste již v minulosti měl/a alergickou reakci na přípravek k léčbě bolesti, zánětu nebo horečky jako např. diklofenak, ibuprofen nebo kyselina acetylsalicylová (látka, která se také často používá proti tvorbě krevních sraženin). Reakce mohou být následující: astma, dušnost, kožní vyrážka, otok obličeje, rýma. Pokud si nejste jisti, poraďte se s lékařem nebo lékárníkem. jestliže v současnosti máte žaludeční nebo dvanáctníkový vřed. jestliže krvácíte z trávicího traktu (příznaky jsou krev v


Obsah stránek www.srovname.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření nebo další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho částí veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu autorů těchto stránek v rozporu s právním řádem České republiky.
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde.