Srovnání cen » Krása, zdraví a léky » Léky » Léky na bolest a zvýšenou teplotu » Srovnání cen Voltaren Forte 2,32% 100 g

Léky na bolest a zvýšenou teplotu

Voltaren Forte 2,32% 100 g

Hodnocení: 24x
 • 3.95833

Trápí vás bolesti kloubů, zad nebo namožené svaly? Chladivý gel Voltaren Forte Vám rychle uleví od bolesti, odstraní otoky a tlumí zánět. Voltaren Forte 2,32% obsahuje léčivou látku diklofenak. Patří do skupiny léčivých přípravků zvaných nesteroidní protizánětlivé léčivé přípravky (NSAIDs). Je speciálně vytvořen ke ...a dál?

Radost vám udělá:
 • 5
skladem

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Více možností? Voltaren Forte 2,32% 100 g koupíte i tady

Voltaren Forte 2,32% 100 g v kostce

Průměrné hodnocení

4,0
 • 3.95833

Na základě 24 hodnocení

80% zákazníků vám produkt doporučuje

Pro a proti Voltaren Forte 2,32% 100 g

 • Vstřebávání

 • Nic mě nenapadá

Čerstvá hodnocení Voltaren Forte 2,32% 100 g

 • 5

Adam K., 10. února 2017

 • Funkčnost
 • Vstřebávání
 • Balení
 • Cena

 • Nic mě nenapadá

Jeden z mála opravdu funkčních gelů na bolest. Když se tedy používá pravidelně, ale jako sportovec na něj nedám dopustit


Specifikace Voltaren Forte 2,32% 100 g

Kategorie Léky na bolest a zvýšenou teplotu
Výrobce NOVARTIS
Nejnižší cena 218 Kč

Voltaren Forte 2,32% se používá k úlevě od bolesti, k potlačení zánětu a k zmírnění otoků u řady bolestivých stavů postihujících svaly a klouby. Gel se vyznačuje zvýšeným průnikem přes kůži. Léčivá látka působí na hluboko uložené zanícené tkáně. Čtěte pozorně příbalový leták. ... a dál?

Produkt Voltaren Forte 2,32% 100 g

Pro jedno kvítí slunce nesvítí. Vždycky máte na vybranou


Voltaren Forte 2,32% 100 g - parametry

Název produktu: Voltaren Forte 2,32% 100 g
Výrobce: NOVARTIS
Minimální cena: 218 Kč
Maximální cena: 249 Kč
Ušetríte až: 31 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 3.96 bodů z 5
Počet hodnocení: 24 x
Hodnocení:
 • 3.95833
Podrobný popis:

Trápí vás bolesti kloubů, zad nebo namožené svaly? Chladivý gel Voltaren Forte Vám rychle uleví od bolesti, odstraní otoky a tlumí zánět. Voltaren Forte 2,32% obsahuje léčivou látku diklofenak. Patří do skupiny léčivých přípravků zvaných nesteroidní protizánětlivé léčivé přípravky (NSAIDs). Je speciálně vytvořen ke vtírání do pokožky a vyznačuje se zvýšeným průnikem přes kůži. Léčivá látka působí na hluboko uložené zanícené tkáně. Voltaren Forte 2,23% se používá k úlevě  od bolesti, k potlačení zánětu a k zmírnění otoků u řady bolestivých stavů postihujících svaly a klouby.

Dospívající (do 14 let) - krátkodobá lokální léčba akutrních poranění jako je podvrtnutí, pohmoždění a tupá poranění (úrazy utrpěné při sportu).

Dospělí (od 18 let)

- poranění tkání, poúrazové stavy: poranění šlach, svalů a kloubů např. při vymknutí, natáhnutí svalu a nebo pohmoždění

- bolesti zad

- po poradě s lékařem i u těchto stavů:

- lokalizované formy revmatizmu měkkých tkání např. u tenisového loktu

- bolest při nezávažných artrózách periferních kloubů a kolen

Použití: Vždy používejte tento přípravek přesně v souladu s příbalovou informací, nebo podle pokynů svého lékaře či lékárníka. Pokud si nejste jistý(á), poraďte se se s lékařem nebo lékárníkem.

Přípravek je určen pro dospělé a dospívajíci na 14 let. Aplikujte voltaren 2-krát denně (ráno a večer) na bolestivou oblast, což zajistí úlevu od bolesti až na dobu 12 hodin.

Složení:

Léčivá látka přípravku Voltaren Forte 2,32% je diclofenacum diethylaminum. 1 g gelu obsahuje diclofenacum diethylaminum 23,2 mg.

Pomocné látky jsou butylhydroxytoluen (E 321), karbomer, kokoyl-oktanodekanoát, diethylamin, isopropylalkohol, tekutý parafin (E 905a), cetistearomakrogol, oleylalkohol, propylenglykol (E 1520), parfém Eucalyptus Sting a čištěná voda.

Teraupeutická skupina: Lokální léčiva k terapii bolestí svalů a kloubů

Volně prodejný léčivý přípravek. Pečlivě si přečtěte příbalovou informaci! Bolesti kloubů, kostí a svalů Voltaren Forte 2,32procent gel (Diclofenacum diethylaminum)

Přečtěte si pozorně celou příbalovou informaci dříve, než začnete tento přípravekpoužívat, protože obsahuje pro vás důležité údaje. Vždy používejte tento přípravek přesně v souladu s příbalovou informací nebo podlepokynů svého lékaře nebo lékárníka. Ponechte si příbalovou informaci pro případ, že si ji budete potřebovat přečíst znovu.Požádejte svého lékaře nebo lékárníka, pokud potřebujete další informace nebo radu. Pokud se vaše pří.. nesteroidní protizánětlivý lék ke kožnímu podání Voltaren® Forte 2,32%, gel je nový nesteroidní protizánětlivý lék ke kožnímu podání, který je dostupný bez lékařského předpisu. Je určený k úlevě od bolesti, k zmírnění zánětu a otoku při bolestivých stavech postihujících záda, svaly a klouby. Voltaren® Forte 2,32% rychle a účinně léčí, jak akutní bolesti pohybového aparátu, např. bolest zad nebo bolest u poúrazových stavů (zejména poranění utrpěných při Voltaren Forte gel 100g od Novartis na www.GigaLekarna.cz za 254 Kč .


V rámci zpříjemnění uživatelského zážitku používáme soubory cookie. Setrváním na našem webu s jejich použitím souhlasíte. Více informací zde.


© 2006 - 2019 Srovname.cz | Všechna práva vyhrazena.