Srovnání cen » Krása, zdraví a léky » Léky » Srovnání cen Voltaren Emulgel gel 1 % 50 g

Léky

Voltaren Emulgel gel 1 % 50 g

Hodnocení: 1x
  • 3.5

Voltaren Emulgel tlumí bolest a zánět, zmírňuje otoky. Voltaren Emulgel je speciálně vytvořen ke vtírání do pokožky. Léčivá látka, diklofenak patří do skupiny léčivých přípravků zvaných nesteroidní protizánětlivé léčivé přípravky (NSAIDs). Účinná látka: Diclofenacum diethylaminum 1,16 g/100 mg gelu, což odpovídá 1 g ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 0
skladem

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Více možností? Voltaren Emulgel gel 1 % 50 g koupíte i tady

Specifikace Voltaren Emulgel gel 1 % 50 g

Kategorie Léky
Výrobce NOVARTIS
Nejnižší cena 77 Kč

přípravek pro léčbu bolesti a zánětů pohybového aparátu. Voltaren® Emulgel® je topický nesteroidní protizánětlivý volně prodejný lék. Je účinný při léčbě bolesti a zánětů pohybového aparátu. Voltaren® Emulgel® díky svému jedinečnému složení proniká hluboko do kůže a působí přesně tam, kde je potřeba. Tlumí bolest, zmenšuje otok, odstraňuje zá ... a dál?

Produkt Voltaren Emulgel gel 1 % 50 g

Voltaren Emulgel gel 1 % 50 g - parametry

Název produktu: Voltaren Emulgel gel 1 % 50 g
Výrobce: NOVARTIS
Minimální cena: 77 Kč
Maximální cena: 259 Kč
Ušetríte až: 182 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 3.5 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 3.5
Podrobný popis:

Voltaren Emulgel tlumí bolest a zánět, zmírňuje otoky. Voltaren Emulgel je speciálně vytvořen ke vtírání do pokožky. Léčivá látka, diklofenak patří do skupiny léčivých přípravků zvaných nesteroidní protizánětlivé léčivé přípravky (NSAIDs). Účinná látka:

Diclofenacum diethylaminum 1,16 g/100 mg gelu, což odpovídá 1 g diclofenacum natricum. Další látky:

Karbomer 974P, cetomakrogol 1000, kaprylokaprináty lipidoalkoholů, diethylamin, krémový parfém, isopropylalkohol, tekutý parafin, propylenglykol, čištěná voda. Použití:

Voltaren Emulgel tlumí bolest a zánět, zmírňuje otoky.

Voltaren Emulgel se používá k místní léčbě onemocnění pohybového aparátu, které má zánětlivý nebo degenerativní původ, tj. k odstranění bolesti a zánětu svalů a kloubů

a je možné ho běžně použít u následujících stavů:

- Poranění měkkých tkání, poúrazové stavy: poranění šlach, svalů a kloubů např. při vymknutí, natáhnutí a nebo pohmoždění, bolesti zad (úrazy utrpěné při sportu).

- K úlevě od bolesti při nezávažných artrózách periferních kloubů a zad. Po poradě s lékařem u těchto stavů:

- Lokalizované formy revmatismu měkkých tkání např. u tenisového loktu, při ztuhlém rameni. Voltaren Emulgel mohou užívat dospělí a děti od 12 let. Nepoužívejte Voltaren Emulgel:

- Pokud jste někdy měli alergickou reakci na diklofenak nebo jiné léčivé přípravky používané k léčbě bolesti, horečky nebo zánětu jako je ibuprofen, kyselina acetylsalicylová (látka, která se také používá k prevenci srážení krve). Pokud si nejste jisti, zeptejte se Vašeho lékaře nebo lékárníka. Příznaky alergické reakce na tyto léčivé přípravky mohou zahrnovat: astma, sípání nebo dušnost; kožní vyrážku nebo kopřivku; otok obličeje nebo jazyka; výtok z nosu.

- Pokud máte alergii na jakoukoliv pomocnou látku přípravku Voltaren Emulgel (viz. Složení). Pokud se Vás týká některá z výše uvedených podmínek, nepoužívejte přípravek Voltaren Emulgel. Možné nežádoucí účinky:

Podobně jako všechny léky, může mít i Voltaren Emulgel nežádoucí účinky, které se ale nemusí vyskytnout u každého. Některé nežádoucí účinky, které se vyskytují vzácně a velmi vzácně mohou být vážné. Pokud zaznamenáte jakékoliv následující příznaky alergie, přestaňte používat přípravek Voltaren Emulgel a okamžitě kontaktujte lékaře nebo lékárníka:

- Kožní vyrážka s puchýři; kopřivka. Vyskytuje se asi u 1 až 10 lidí z 10 000.

- Sípání, dušnost nebo pocit napětí na hrudníku (astma). Vyskytuje se přibl. 1 osoby z 10 000.

- Otok obličeje, rtů, jazyka nebo hrdla. Vyskytuje se přibližně u méně než 1 osoby z 10 000. Méně vážné nežádoucí účinky:

Ostatní nežádoucí účinky, které se mohou vyskytnout jsou obvykle mírné, přechodné a neškodné. Pokud se Vás týkají, informujte co nejdříve, jak je to možné lékaře nebo lékárníka.

- Kožní vyrážka, svědění, zčervenání nebo bolest (píchání) kůže jsou po použití časté. Tyto nežádoucí účinky se vyskytují asi u 1 až 10 lidí ze 100.

- Ve velmi vzácných případech může být vaše kůže citlivější na sluneční záření. Možné příznaky jsou spálení


Obsah stránek www.srovname.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření nebo další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho částí veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu autorů těchto stránek v rozporu s právním řádem České republiky.
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde.