Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Knihy naučná literatura » Srovnání cen Vojtěch Bednář: Strategie vyjednávání

Knihy naučná literatura

Vojtěch Bednář: Strategie vyjednávání

Hodnocení: 1x
  • 4

Anotace: Vyjednávání. Na první pohled jednoduché slovo, které zná každý z nás už od malička. Přesto se za tímto pojmem schovává velice komplikovaný proces, plný rizik, komplikací, problémů i utajených míst. Jeho skutečné zvládnutí není vůbec jednoduché a vyžaduje celou řadu dispozic, znalostí a samozřejmě zkušeností. ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 0

Jaké má kniha
Strategie vyjednávání
hodnocení na ČBDB?

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Více možností? Vojtěch Bednář: Strategie vyjednávání koupíte i tady

Specifikace Vojtěch Bednář: Strategie vyjednávání

Kategorie Knihy naučná literatura
Nejnižší cena 169 Kč

Vyjednávání. Na první pohled jednoduché slovo, které zná každý z nás už od malička. Přesto se za tímto pojmem schovává velice komplikovaný proces, plný rizik, komplikací, problémů i utajených míst. Jeho skutečné zvládnutí není vůbec jednoduché a vyžaduje celou řadu dispozic, znalostí a samozřejmě zkušeností. Poznejte spolu s námi základní kameny vyjednávání, osvojte si ty správné strategie, naučte se rozpoznat strategie vašeho protivníka a účinně se jim braňte. Nové poznatky budete moci použít jak ve » ... a dál?

Produkt Vojtěch Bednář: Strategie vyjednávání

Vojtěch Bednář: Strategie vyjednávání - parametry

Název produktu: Vojtěch Bednář: Strategie vyjednávání
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 169 Kč
Maximální cena: 189 Kč
Ušetríte až: 20 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 4
Podrobný popis:

Anotace: Vyjednávání. Na první pohled jednoduché slovo, které zná každý z nás už od malička. Přesto se za tímto pojmem schovává velice komplikovaný proces, plný rizik, komplikací, problémů i utajených míst. Jeho skutečné zvládnutí není vůbec jednoduché a vyžaduje celou řadu dispozic, znalostí a samozřejmě zkušeností. Poznejte spolu s námi základní kameny vyjednávání, osvojte si ty správné strategie, naučte se rozpoznat strategie vašeho protivníka a účinně se jim braňte. Nové poznatky budete moci použít jak ve sféře obchodní, tak politické. Kniha Strategie vyjednávání je určena managementu, pracovníkům v rozhodovacích pozicích, lidem participujícím na veřejném životě a všem zájemcům o problematiku vyjednávání. Z obsahu: 1. Základní kameny vyjednávání 1.1 Umění se dohodnout 1.2 Vítězové a poražení 1.3 Strany vyjednávání 1.4 Vnější okolnosti 1.5 Vyjednávání a očekávání 1.6 Vyjednávání je proces 1.7 Vyjednávání je hra 1.8 Divadlo 1.9 Strategie ve vyjednávání 1.10 Strategie a taktika 1.11 Typy vyjednávání 1.12 Nástroje vyjednávání 1.13 Nemoci a chyby 2. Strategie pro vyjednávání 2.1 Úvod k popisu strategie 2.2 Nejběžnější strategie 2.2.1 Strategie otevřeného, lineárního jednání 2.2.2 Strategie propozice a ústupku 2.2.3 Strategie dvou a více propozic 2.2.4 Strategie negativního vymezení 2.2.5 Strategie kompromisního trojúhelníku 2.2.6 Strategie úkroku z cesty 2.2.7 Strategie komplementárních cílů 2.2.8 Strategie zásadního ústupku 2.2.9 Strategie globální defenzivy 2.2.10 Strategie sektorové obrany 2.2.11 Strategie plánované negace 2.2.12 Strategie rostoucích požadavků 2.2.13 Strategie čistého nátlaku 2.3 Vlastnosti strategií 3. Volba a použití strategie 3.1 Na úvod 3.2 Postoj k partnerovi a strategie 3.3 Cílování jednání 3.4 Volba strategie 3.5 Modelování strategie 3.6 Psychologická příprava 3.6.1 Klíčové body 3.7 Argumentační báze 3.8 Vyjednávání a vyjednavači - použití vyjednávacího týmu 3.9 Uplatňování strategie 3.10 Přístup k vyjednávacímu týmu protistrany 3.11 Hodnocení strategie 4. Strategie druhé strany 4.1 Na úvod 4.2 Co chce náš partner? 4.3 Příprava na obranu 4.4 Inkorporace strategií 4.5 Interakce strategií 4.5.1 Dvě strategie lineárního vyjednávání 4.5.2 Lineární vyjednávání a strategie propozice a ústupku 4.5.3 Propozice a ústupek a strategie více propozic 4.5.4 Dvě strategie propozice a ústupku 4.5.5 Strategie propozice a ústupku a negativního vymezení 4.5.6 Dvě strategie kompromisního trojúhelníku 4.5.7 Strategie zásadního ústupku a globální defenzivy 4.5.8 Strategie propozice a ústupku a strategie rostoucích požadavků 4.5.9 Strategie čistého nátlaku a plánované negace 4.5.10 Strategie komplementárních cílů a zásadního ústupku 4.6 Využití interakce 4.7 Význam strategie partnera Rejstřík


Nejoblíbenější knihy:

Obsah stránek www.srovname.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření nebo další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho částí veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu autorů těchto stránek v rozporu s právním řádem České republiky.
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde.