Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Knihy osobnosti a fakta » Srovnání cen Vojenské dějiny od pravěku do roku 1648

Knihy osobnosti a fakta

Vojenské dějiny od pravěku do roku 1648

Hodnocení: 1x
  • 4

Vojenské dějiny od pravěku do roku 1648 - kolektiv Vojenské dějiny od pravěku do roku 1648 Tato kniha má encyklopedický charakter. Mapuje vojenskou historii střední Evropy od doby římské do současnosti. Děj knihy se odehrává ve dvou liniích. První, hlavní linie je tvořena chronologickým popisem bitev, které jsou ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 3.12765
doprava zdarma
skladem

Jaké má kniha
Vojenské dějiny od prav..
hodnocení na ČBDB?

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Více možností? Vojenské dějiny od pravěku do roku 1648 koupíte i tady

Specifikace Vojenské dějiny od pravěku do roku 1648

Kategorie Knihy osobnosti a fakta
Nejnižší cena 284 Kč

Kniha – 512 stran, česky, jiný materiál potahu. Tato kniha má encyklopedický charakter. Mapuje vojenskou historii střední Evropy od doby římské do současnosti. Děj knihy se odehrává ve dvou liniích. První, hlavní linie je tvořena chronologickým popisem bitev, které jsou členěny do pěti hlavních kapitol: bitvy pravěku, středověku, raného novověku, novověku a bitvy soudobé historie. Všechny bitvy jsou zpracovávány podle obdobného schématu. Každá bitva je zařazena do historického rámce širších válečných konfliktů » ... a dál?

Produkt Vojenské dějiny od pravěku do roku 1648

Vojenské dějiny od pravěku do roku 1648 - parametry

Název produktu: Vojenské dějiny od pravěku do roku 1648
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 284 Kč
Maximální cena: 1 079 Kč
Ušetríte až: 795 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 4
Podrobný popis:

Vojenské dějiny od pravěku do roku 1648 - kolektiv Vojenské dějiny od pravěku do roku 1648 Tato kniha má encyklopedický charakter. Mapuje vojenskou historii střední Evropy od doby římské do současnosti. Děj knihy se odehrává ve dvou liniích. První, hlavní linie je tvořena chronologickým popisem bitev, které jsou členěny do pěti hlavních kapitol: bitvy pravěku, středověku, raného novověku, novověku a bitvy soudobé historie. Všechny bitvy jsou zpracovávány podle obdobného schématu. Každá bitva je zařazena do historického rámce širších válečných konfliktů a politických souvislostí. Druhá příloha, přílohová linie knihy, je graficky odlišně řešená, prolíná se celou knihou a jednotlivé přílohy vždy uzavírají jednotlivé období vojenské historie. z kategorie Knihy | Odborná literatura | Historie a military | Války a konflikty do r. 1900 od Ottovo nakladatelství naleznete ne e-shopu KnihyDobrovsky.cz!


Nejoblíbenější knihy:

V rámci zpříjemnění uživatelského zážitku používáme soubory cookie. Setrváním na našem webu s jejich použitím souhlasíte. Více informací zde.


© 2006 - 2018 Srovname.cz | Všechna práva vyhrazena.