Srovnání cen » Koníčky a outdoor » Akvaristika » Krmivo pro ryby » Srovnání cen Vodnář Jeseter junior 4 kg

Krmivo pro ryby

Vodnář Jeseter junior 4 kg

Hodnocení: 17x
  • 3.85294

Doba kýčovitých akvárií je dávno za zenitem. Trendem posledních let jsou zahradní jezírka a rybníky obývané rybami, pro které by duši upsal nejeden rybář. Ne vždy ale všechno obstará příroda – do zdravého vývoje vodních živočichů je někdy potřeba zasáhnout. Potápivé krmivo pro mladé jesetery obsahuje všechny potřebné živiny, navíc obohacené o tuky. Granule napomáhají správnému vývoji jeseterů, krmit jimi ale lze i další sladkovodní ryby. více podrobností

Radost vám udělá:
  • 4.83333
skladem

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Více možností? Vodnář Jeseter junior 4 kg koupíte i tady

Specifikace Vodnář Jeseter junior 4 kg

Kategorie Krmivo pro ryby
Výrobce Vodnář
Nejnižší cena 441 Kč

Na rozdíl od KOI kaprů jsou jeseteři uzpůsobeni přijímat potravu celoročně. Ale pokud jesetery chováme společně s KOI kapry a jinými rybami, které v zimě potravu nepřijímají, přestáváme je krmit společně s nimi. Krmivo pro jesetery je potápivé a obsahuje více tuku. Krmivo pro jesetery je rovněž ve dvou velikostech a to JESETER junior do 40 cm a JESETER senior nad 40 cm. Při společném chovu s ostatními rybami nejprve krmíme ostatní ryby plovoucím krmivem a asi po čtvrt hodině krmíme jesetery. Intenzita » ... a dál?

Produkt Vodnář Jeseter junior 4 kg

Vodnář Jeseter junior 4 kg - parametry

Název produktu: Vodnář Jeseter junior 4 kg
Výrobce: Vodnář
Minimální cena: 441 Kč
Maximální cena: 622 Kč
Ušetríte až: 181 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 3.85 bodů z 5
Počet hodnocení: 17 x
Hodnocení:
  • 3.85294
Podrobný popis:

Na rozdíl od KOI kaprů jsou jeseteři uzpůsobeni přijímat potravu celoročně. Ale pokud jesetery chováme společně s KOI kapry a jinými rybami, které v zimě potravu nepřijímají, přestáváme je krmit společně s nimi. Krmivo pro jesetery je potápivé a obsahuje více tuku. Krmivo pro jesetery je rovněž ve dvou velikostech a to JESETER junior do 40 cm a JESETER senior nad 40 cm. Při společném chovu s ostatními rybami nejprve krmíme ostatní ryby plovoucím krmivem a asi po čtvrt hodině krmíme jesetery. Intenzita krmení dle teploty vody je obdobná jako u KOI. S intenzitou krmení v závislosti je to jako s KOI, jesetery přestaneme krmit s teplotou nad 25°C (hrozí rozklad nezkonzumovaného krmiva a deficit kyslíků u dna).  

Výživově kompletní krmivo vyrobené z nejjakostnějších surovin dodává všechny potřebné látky pro zdravý růst, zvýšení imunity a krásné vybarvení.


V rámci zpříjemnění uživatelského zážitku používáme soubory cookie. Setrváním na našem webu s jejich použitím souhlasíte. Více informací zde.


© 2006 - 2018 Srovname.cz | Všechna práva vyhrazena.