MENU

Srovnání cen » Nářadí a zahrada » Doplňky k bazénům » Bazénová chemie » Srovnání cen Vodnář Blankyt

Bazénová chemie

Vodnář Blankyt

Hodnocení: 9x
  • 3.88889
EAN: 8594031329114

Užijte si letní koupání v perfektně čisté vodě. Bazénová dezinfekce Vodnář Blankyt obsahuje 200 chlorových tablet. Maximální dezinfekční efekt zajistí vysoký obsah aktivního chloru. Tablety se rozpouštějí velmi pomalu a proto účinkují dlouhodobě. Při objemu 25 m3 jedna tableta vystačí na 7 až 10 dnů. více podrobností

Radost vám udělá:
  • 5
skladem

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Srovnání cen Vodnář Blankyt

Specifikace Vodnář Blankyt

Kategorie Bazénová chemie
Výrobce Vodnář
Nejnižší cena 230 Kč

Blankyt je dezinfekce s dlouhodobým účinkem ve formě pomalu rozpustných 200 g tablet. Díky vysokému obsahu aktivního chloru je zajištěna maximální dezinfekční účinnost tablet. V dávkovači se tablety pomalu rozpouštějí a zajišťují po několik dní dezinfikování bazénové vody. Provozní dávkování: 1 tableta/25 m3 vody/7–10 dní. Maximální dávkování: 2 tablety/25m3 vody/7–10 dní. KOMPLIKACE   Zákaly a různá zabarvení způsobená » ... a dál?

Produkt Vodnář Blankyt

Vodnář Blankyt - parametry

Název produktu: Vodnář Blankyt
Výrobce: Vodnář
Minimální cena: 230 Kč
Maximální cena: 268 Kč
Ušetríte až: 38 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 3.89 bodů z 5
Počet hodnocení: 9 x
Hodnocení:
  • 3.88889
Podrobný popis:

Blankyt je dezinfekce s dlouhodobým účinkem ve formě pomalu rozpustných 200 g tablet. Díky vysokému obsahu aktivního chloru je zajištěna maximální dezinfekční účinnost tablet. V dávkovači se tablety pomalu rozpouštějí a zajišťují po několik dní dezinfikování bazénové vody.Provozní dávkování: 1 tableta/25 m3 vody/7–10 dní.Maximální dávkování: 2 tablety/25m3 vody/7–10 dní.Používejte biocidní přípravky bezpečně. Před použitím si vždy přečtěte údaje na obalu a připojené informace o přípravku.NAPUŠTĚNÍ BAZÉNU- stěny a dno bazénu dobře vyčistěte od všech nečistot přípravkem Viktor a omyjte přípravkem Na řasy- napusťte bazén, zkontrolujte a spusťte filtrační zařízení- ošetření vody proveďte hned první den napouštění bazénu vodou- změřte tvrdost vody, při tvrdosti vody nad 20°N proveďte snížení tvrdosti vody přípravkem Maskovač tvrdosti tekutý- upravte hodnotu pH na optimální hodnotu 7,2–7,6- přidejte přípravek Akce nebo Akce aktiv - proveďte prvotní ošetření stabilizátorem chloru Prochlor- potom znovu proveďte měření a úpravu hodnoty pH - dávkujte dlouhodobou dezinfekci do optimální hladiny - přidejte startovací dávku přípravku Na řasyUVEDENÍ DO PROVOZU PO ZAZIMOVÁNÍ- očistěte pečlivě stěny a dno bazénu - proveďte vločkování a vysátí - doplňte bazén vodou do plného stavu, zkontrolujte a spusťte filtrační zařízení - změřte a vyrovnejte pH na optimum 7,2–7,6 - upravte obsah chloru v bazénu přípravkem Akce nebo Akce aktiv- znovu změřte a upravte hodnotu pH - dávkujte dlouhodobou dezinfekci do optimální hladiny - přidejte startovací dávku přípravku Na řasyPRAVIDELNÁ ÚPRAVA BAZÉNOVÉ VODY (1× až 2× týdně)- nečistoty ze dna vysajte a nečistoty z hladiny sejměte síťkou - vždy nejprve změřte a upravte hodnotu pH bazénové vody na optimum 7,2–7,6 - při vyšších teplotách vody ( nad 20°C) přidejte stabilizátor chloru - zkontrolujte dávkovač a je-li třeba doplňte tablety Blankyt nebo Kompleton- opět upravte pH - 1x týdně doporučujeme preventivně přidat přípravky Na řasy a Vločkovač - při velmi teplém počasí doporučujeme 1x týdně šokovou úpravu vody - 1× týdně zpětně properte fitrOŠETŘENÍ VODY PŘED DLOUHODOBOU NEPŘÍTOMNOSTÍ- upravte hodnotu pH na ideální stav 7,2–7,6 - přidejte maximální množství Kompleton nebo Blankyt- preventivně přidejte přípravek Na řasy- zakryjte bazén krycí plachtou - zajistěte optimální denní chod filtračního zařízení pomocí časového spínače - při znovuuvedení do normálního provozu postupujte podle bodu pravidelná úprava bazénové vodyNÁRAZOVÁ ÚPRAVA VODY BEZ JISKRY- voda bez jiskry je první varovný signál, reagujte na něj rychle, zabráníte nepříjemným komplikacím - upravte pH na ideální stav 7,2–7,6- aplikujte přípravekAkce šokové množství - přidejte přípravek Na řasy- vločkujte, vysajte a proveďte zpětný proplach filtru - je-li po tomto postupu voda opět čistá, pokračujte podle bodu pravidelná úprava bazénové vodyZAZIMOVÁNÍ BAZÉNU- vyčistěte filtr zpětným propláchnutím - odpusťte vodu z bazén


Přidat recenzi pro Vodnář Blankyt

  • 0

* Položky označené hvězdičkou jsou povinné!

Marimex Tampa 3,05 x 0,76 m

Marimex Tampa 3,05 x 0,76 m

Nadzemní bazén Tampa pro povrchovou montáž je vyroben z trojvrstvého PVC s nafukovacím horním límcem. Stačí pouze nafouknout horní límec a bazén napustit vodou. Stoupající sloup vody bazén Tampa sám postaví. Vypouštění zajišťuje vypouštěcí ventil. K »

od 990 Kč

ve 2 obchodech

Vodnář Kompleton mini

Vodnář Kompleton mini

Vodnář Kompleton mini 1kg Kompleton mini je 4-funkční dezinfekce pro kompletní péči o malé bazény ve formě 20g tabletek. Obsahuje složky pro dezinfekci, stabilizaci chloru, vločkování a proti tvorbě řas. Jedná se o bílé tabletky s modrými »

od 264 Kč

v 10 obchodech

Vodnář SYSTÉM 0,25 kg

Vodnář SYSTÉM 0,25 kg

SYSTÉM přípravek pro zahradní jezírka a rybníčky Přípravek SYSTÉM slouží k ošetření zahradních jezírek a rybníčků s chovem okrasných nepotravinových ryb. SYSTÉM pozitivně působí na rybí obyvatele a ekosystém jezírka.

od 354 Kč

v 14 obchodech

Vodnář Guanicid

Vodnář Guanicid

Guanicid je tekutý přípravek pro bezchlorovou dezinfekci a hyginenické ošetření vody v domácích (krytých i venkovních) bazénech s filtrací a bez filtrace. Má výrazný účinek proti bakteriím, řasám, virům a plísním. Guanicid je roztok elektricky kladně »

od 266 Kč

v 7 obchodech

Vodnář Maskovač tvrdosti tekutý 1l

Vodnář Maskovač tvrdosti tekutý 1l

Maskovač tvrdosti slouží k zamaskování iontů solí ve vodě, které způsobují jak nepříjemné usazeniny na stěnách - vodní kámen (vápník, hořčík), tak i zákaly bazénové vody (železo, mangan). Působí v širokém rozsahu pH a je stabilní také při vysokých »

od 242 Kč

v 8 obchodech

Vodnář Akce 1kg

Vodnář Akce 1kg

Akce je dezinfekční látka s okamžitým účinkem ve formě granulí. Používá se k šokové úpravě vody. (56 % aktivního chloru) Počáteční a nárazové dávkování: 17 g/m3 vody Provozní denní dávkování: 0,5 –1,7 g/m3 vody/denNávod na použití »

od 187 Kč

v 10 obchodech

Vodnář BAENZY start 1 kg

Vodnář BAENZY start 1 kg

VODNÁŘ Baenzy start do jezírka, 1kg 101-00-001 BAENZY přípravky obsahující bakterie a enzymy pro nastavení biorovnováhy. Bakterie se zachytí na vhodných místech v jezírku, kde se rozmnoží. Díky svému množení a růstu spotřebovávají organický materiál, »

od 150 Kč

v 17 obchodech

Vodnář Na usazeniny 0,5l

Vodnář Na usazeniny 0,5l

Na usazeniny je čistič povrchu bazénů s algicidním účinkem ve formě gelu. Slouží k odstranění vodního kamene a zároveň potlačuje růst řas. Složky obsažené v přípravku účinně odstraňují usazeniny, které se v bazénech vytvářejí vlivem zvýšeného obsahu »

od 99 Kč

v 6 obchodech

Vodnář Komplexon 1,4 kg

Vodnář Komplexon 1,4 kg

Komplexon je nový čtyřfunkční přípravek s dlouhodobým účinkem ve formě 200 g tablet. Obsahuje složky pro dezinfekci, stabilizaci chloru, vločkování a proti tvorbě řas. Tablety se umisťují do dávkovače, kde se pomalu

od 315 Kč

v 7 obchodech

Vodnář Na řasy 1 l

Vodnář Na řasy 1 l

Na řasy je nepěnivý přípravek ve formě roztoku, který působí proti tvorbě a růstu řas a také jako projasňovač vody. Eliminuje nepříjemné pachy, snižuje spotřebu chloru a zanášení filtrů. Je stabilní v tvrdé vodě, v širokém

od 157 Kč

v 8 obchodech

Vodnář Akce fizzy 1kg

Vodnář Akce fizzy 1kg

Akce-fizzy je dezinfekce s okamžitým účinkem ve formě 20g tabletek. Tyto tabletky se velmi rychle rozpouští. Používá se pro šokové ošetření vody v bazénech. Mohou se použít do všech typů plaveckých bazénu. Jsou obzvláště »

od 199 Kč

v 6 obchodech

Vodnář Baenzy start 0,5 kg

Vodnář Baenzy start 0,5 kg

VODNÁŘ Baenzy start do jezírka, 0,5kg BAENZY přípravky obsahující bakterie a enzymy pro nastavení biorovnováhy. Bakterie se zachytí na vhodných místech v jezírku, kde se rozmnoží. Díky svému množení a růstu spotřebovávají organický materiál, který mohl »

od 168 Kč

v 12 obchodech

MARIMEX Plovák malý Olympic

MARIMEX Plovák malý Olympic

Plovák do bazénu s regulační mřížkou pro chlorové tablety, průměr 12cm. Malý plastový plovák na chlorové tablety do bazénů. S regulační mřížkou, průměr 12 cm. Plastový plovák je nezbytný pro chlorové tablety udržující »

od 149 Kč

v 16 obchodech

Marimex Plovák velký

Marimex Plovák velký

Plovoucí plastový dávkovač s regulační mřížkou pro chlorové tablety. Postupným uvolňováním chloru zajišťuje stálou dezinfekci bazénu v průběhu sezony. průměr: 19 cm Marimex Plovák je testovací souprava pro měření pH a volného »

od 243 Kč

ve 2 obchodech

V rámci zpříjemnění uživatelského zážitku používáme soubory cookie. Setrváním na našem webu s jejich použitím souhlasíte. Více informací zde.


© 2006 - 2019 Srovname.cz | Všechna práva vyhrazena.