MENU

Srovnání cen » Jídlo a nápoje » Destiláty » Vodka » Srovnání cen VODKA RUSSIAN STANDARD ORIGINAL 0,7 L

Vodka

VODKA RUSSIAN STANDARD ORIGINAL 0,7 L

Hodnocení: 1x
  • 4
EAN: 4603400000043

Russkij Standart Original je nejenom skvělá vodka, ale také zdařilý stylový produkt, který vizuálně navazuje na nejlepší ruské tradice. Prolisy na povrchu lahve, zdůrazněné tvarem etikety, připomínají tvar věží na ruských pravoslavných chrámech. Silueta lahve je stylizována do tvaru gigantického 200tunového ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 1
skladem

Filtrovat: i

Doporučujeme VODKA RUSSIAN STANDARD ORIGINAL 0,7 L

Specifikace VODKA RUSSIAN STANDARD ORIGINAL 0,7 L

Kategorie Vodka
Nejnižší cena 349 Kč

Výrobce: Russian Standard Vodka Distillery, Obsah alkoholu: 40 % %, Objem: 0,7 l, Složení: Voda, obilný líh, Další informace: Vodka Russian Standard je pojmenována podle carské normy k výrobě kvalitní ruské vodky z roku 1894, vydané na základě výsledků práce D. I. Mendělejeva. Tento „otec“ periodické soustavy chemických prvků předsedal carské vládní radě zodpovědné za normu a recepturu pro výrobu kvalitní ruské vodky. Norma, známá pod názvem „russkij standard“, nařizovala používání kvalitní pšenice a nejjemnější » ... a dál?

Produkt VODKA RUSSIAN STANDARD ORIGINAL 0,7 L

Pro jedno kvítí slunce nesvítí. Vždycky máte na vybranouVODKA RUSSIAN STANDARD ORIGINAL 0,7 L - parametry

Název produktu: VODKA RUSSIAN STANDARD ORIGINAL 0,7 L
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 349 Kč
Maximální cena: 349 Kč
Ušetríte až: 0 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 4
Podrobný popis:

Russkij Standart Original je nejenom skvělá vodka, ale také zdařilý stylový produkt, který vizuálně navazuje na nejlepší ruské tradice. Prolisy na povrchu lahve, zdůrazněné tvarem etikety, připomínají tvar věží na ruských pravoslavných chrámech. Silueta lahve je stylizována do tvaru gigantického 200tunového zvonu z Kremlu. Podpis D. I. Mendělejeva a erbovní znak na přední straně etikety ilustrují bohaté dědictví, na něž vodka Russkij Standart Original navazuje. Vodka Russian Standard je vyráběna na základě výsledků práce slavného ruského vědce D. I. Mendělejeva z roku 1894. Tento otec periodické tabulky chemických prvků předsedal carské vládní radě zodpovědné za normu a recepturu pro výrobu kvalitní ruské vodky. Norma, známá pod názvem Ruskij Standart, nařizovala používání kvalitní pšenice a nejjemnější ledovcové vody, vícenásobnou destilaci a filtraci přes dřevěné uhlí, aby byly odstraněny nečistoty, ale stanovila i 40 % jako ideální objem alkoholu. Vodka Russian Standard byla poprvé uvedena na trh v roce 1998 ruským magnátem Roustamem Tarikem a díky své neobyčejné kvalitě se zanedlouho stala ve své vlasti základním měřítkem pro všechny ruské vodky. V roce 2006 uvedl tento úspěšný podnikatel do provozu nejmodernější destilerii na světě v ruském Petrohradu. Součástí destilerie je i plnicí linka s kapacitou 22 500 lahví za hodinu. Russkij Standart je nádherně jemný destilát s čistou chutí, který zachovává charakteristickou chlebovou chuť tradiční ruské vodky. Je nejenom skvělá vodka, ale také zdařilý stylový produkt, který vizuálně navazuje na nejlepší ruské tradice. Destilace probíhá tradičním způsobem. Výsledkem je jedna z nejlepších ruských vodek, která je oblíbená po celém světě. Ochutnejte ji samotnou, s ledem nebo v různých míchaných drincích. Prémiová ruská vodka.


Přidat recenzi pro VODKA RUSSIAN STANDARD ORIGINAL 0,7 L

  • 0

* Položky označené hvězdičkou jsou povinné!

V rámci zpříjemnění uživatelského zážitku používáme soubory cookie. Setrváním na našem webu s jejich použitím souhlasíte. Více informací zde.


© 2006 - 2021 Srovname.cz | Všechna práva vyhrazena.