Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Knihy naučná literatura » Srovnání cen Vlastislav Ringel: Vůně a krása okamžiku

Knihy naučná literatura

Vlastislav Ringel: Vůně a krása okamžiku

Hodnocení: 1x
  • 4

Vůně a krása okamžiku – Šťastný čtyřlístek Blaník, Sitno, Radhošť, Kriváň - Vlastislav Ringel. Vážený čtenáři, představujeme druhou knihu bývalého námořníka Vlastislava Ringla. Na jejích stránkách se snažil zachytit „vůně a krásy okamžiků“ prožitých na mořích a oceánech. Ty nejsilnější zažil i na některých z ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 4.89159
skladem

Jaké má kniha
Vůně a krása okamžiku
hodnocení na ČBDB?

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Více možností? Vlastislav Ringel: Vůně a krása okamžiku koupíte i tady

Specifikace Vlastislav Ringel: Vůně a krása okamžiku

Kategorie Knihy naučná literatura
Nejnižší cena 292 Kč

Vážený čtenáři, představujeme druhou knihu bývalého námořníka Vlastislava Ringla. Na jejích stránkách se snažil zachytit „vůně a krásy okamžiků“ prožitých na mořích a oceánech. ... a dál?

Produkt Vlastislav Ringel: Vůně a krása okamžiku

Vlastislav Ringel: Vůně a krása okamžiku - parametry

Název produktu: Vlastislav Ringel: Vůně a krása okamžiku
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 292 Kč
Maximální cena: 422 Kč
Ušetríte až: 130 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 4
Podrobný popis:

Vůně a krása okamžiku – Šťastný čtyřlístek Blaník, Sitno, Radhošť, Kriváň - Vlastislav Ringel. Vážený čtenáři, představujeme druhou knihu bývalého námořníka Vlastislava Ringla. Na jejích stránkách se snažil zachytit „vůně a krásy okamžiků“ prožitých na mořích a oceánech. Ty nejsilnější zažil i na některých z čtyřlístku sesterských lodí postavených v Polsku a provozovaných Československou námořní plavbou. Jde o lodě Blaník, Sitno, Radhošť a Kriváň. Těm věnoval, mimo jiné, tuto publikaci. V knize ale najdeš i další čtyřlístek. Jeho lístky tvoří láska k lodím, pokora vůči moři, úcta k lodním stavitelům a radost z práce. Tak lze krátce charakterizovat autora, tělem starého mořského vlka, duchem malého kluka okouzleného romantikou a dálkami. Po návratu z moře si vybudoval provaznickou dílnu. Jednou jsem ho sledoval jak se zaujetím prohlíží starou fotografii klipru z konce 19. století. Studoval změť ráhen, kladek, polokladek, stěhů, kasounů, upínaček, zvratiček, závěsníků, otěží a plachet, oči se mu leskly a pak z něj jen obdivně vyklouzlo „to je krása, tam by pro mne bylo hodně práce“. Snad čtenáři i tobě zavoní vyznání námořnickému řemeslu a čtyřem lodím naší námořní plavby. Vůně a krása okamžiku – Šťastný čtyřlístek Blaník, Sitno, Radhošť, Kriváň - Vlastislav Ringel od nakladatelství Mare-Czech v kategorii | za skvělé ceny na e-shopu Knihydobrovsky.cz


Nejoblíbenější knihy:

Obsah stránek www.srovname.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření nebo další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho částí veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu autorů těchto stránek v rozporu s právním řádem České republiky.
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde.