MENU

Srovnání cen » Knihy, filmy, hry » Knihy » Próza - beletrie » Srovnání cen Vlastimil Vondruška: Breviář pozitivní anarchie

Próza - beletrie

Vlastimil Vondruška: Breviář pozitivní anarchie

Hodnocení: 0x
 • 4
EAN: 9788024373256

Výborná kniha Breviář pozitivní anarchie od skvělého českého spisovatele a historika Vlastimila Vondrušky nám nabízí objektivní pohled na dnešní uprchlickou krizi. Na základě neochvějných faktů autor dokazuje, jak naše evropská společnost opakuje fatální chyby našich předků, a poukazuje zde na nesmyslné kroky našich současných vládců a na momentální směřování naší civilizace, které nevede k ničemu dobrému. Brilantní kniha plná důležitých faktů a myšlenek, které stojí za to si přečíst. více podrobností

Radost vám udělá:
 • 4.67477
skladem

Jaké má kniha
Breviář pozitivní anarc..
hodnocení na ČBDB?

Filtrovat: i

Doporučujeme Vlastimil Vondruška: Breviář pozitivní anarchie

Vlastimil Vondruška: Breviář pozitivní anarchie v kostce

Průměrné hodnocení

4,0
 • 4

Na základě 0 hodnocení

80 % zákazníků vám produkt doporučuje

Pro a proti Vlastimil Vondruška: Breviář pozitivní anarchie

 • srozumitelné
 • dobře zpracované
 • výborný autor

Čerstvá hodnocení Vlastimil Vondruška: Breviář pozitivní anarchie

 • 5

Ondra, 23. března 2017

 • srozumitelné
 • dobře zpracované
 • výborný autor

Kdo autora zná, moc rád si přečte. Téma je velmi dobře zpracované, ostatně jako všechno od tohoto autora. Asi to není objektivní hodnocení, protože mám autora rád a sedí mi.


Specifikace Vlastimil Vondruška: Breviář pozitivní anarchie

Kategorie Próza - beletrie
Nejnižší cena 228 Kč

Kniha – autor Vlastimil Vondruška, 304 stran, česky, pevná bez přebalu lesklá. I když by asi přesnější název pro tuto knihu byl Ideologie v době uprchlické krize, nechce se autor podbízet bulvárně laděným titulem. Vynikající český spisovatel a historik se ve své nové knize snaží především o objektivitu. Na základě faktů přesvědčivě dokazuje, že se na cestě, kterou v posledním desetiletí kráčí evropská společnost, opakují fatální chyby našich předků. Mnohé z toho se nám samozřejmě líbit nemusí, ale Adam a Eva byli » ... a dál?

Produkt Vlastimil Vondruška: Breviář pozitivní anarchie

Vlastimil Vondruška: Breviář pozitivní anarchie - parametry

Název produktu: Vlastimil Vondruška: Breviář pozitivní anarchie
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 228 Kč
Maximální cena: 268 Kč
Ušetríte až: 40 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 0 x
Hodnocení:
 • 4
Podrobný popis:

Autor : Vlastimil Vondruška, I když by asi přesnější název pro tuto knihu byl Ideologie v době uprchlické krize, nechce se autor podbízet bulvárně laděným titulem. Vynikající český spisovatel a historik se ve své nové knize snaží především o objektivitu. Na základě faktů přesvědčivě dokazuje, že se na cestě, kterou v posledním desetiletí kráčí evropská společnost, opakují fatální chyby našich předků. Mnohé z toho se nám samozřejmě líbit nemusí, ale Adam a Eva byli kdysi vyhnáni z ráje a od té doby se nikomu nepodařilo se tam vrátit. A rozhodně se to nemůže povést současným vládcům, kteří mnohdy činí nesmyslné kroky. Naše momentální směřování dle autora do ráje rozhodně nevede, přesto tato kniha nešíří poplašné zprávy, ale je "pouze" vynikající historickou analýzou. Kniha Breviář pozitivní anarchie byla nominována na cenu Český bestseller za rok 2016 v kategorii Odborná a populárně naučná literatura pro dospělé. Druh sortimentu : Kniha, Breviář pozitivní anarchie, Jazyk : Čeština, Počet stran : 304

Vlastimil Vondruška na základě svých znalostí historie světa sestavil tuto knihu názorů, komentářů a analýz současné společnosti. Na příkladech z dějin ukazuje, že rozhodnutí a jednání mnohých současných vůdců nemohou vést ke zlepšení situace, spíše naopak. Vysvětluje aspekty současné ekonomiky a řízení státu a ukazuje, proč jsou v mnohém chybné a nepovedou k pozitivnímu vývoji. Hovoří o nejaktuálnějším tématu současnosti, imigrační krizi, a odhaluje na historických souvislostech, kam až může problém zajít. K mnoha současným událostem se staví kriticky a jejich řešení odsuzuje. Kniha nenabízí konrétní plány ani nepodněcuje k radikálním akcím, ale klade si za cíl vyhodnotit a násladně shrnout poznatky o současné evropské společnosti a podnítit čtenáře o úvahách o cestě, kterou se Evropa ubírá.


Recenze Vlastimil Vondruška: Breviář pozitivní anarchie

Ondra, 23. března 2017


PRO:   srozumitelné
  dobře zpracované
  výborný autor

Kdo autora zná, moc rád si přečte. Téma je velmi dobře zpracované, ostatně jako všechno od tohoto autora. Asi to není objektivní hodnocení, protože mám autora rád a sedí mi.
Hodnocení:
 • 5
Pomohlo Vám toto hodnocení? ANO | NE
Děkujeme, vaše hlasování bylo uloženo.

Přidat recenzi pro Vlastimil Vondruška: Breviář pozitivní anarchie

 • 0

* Položky označené hvězdičkou jsou povinné!

Nejoblíbenější knihy:

V rámci zpříjemnění uživatelského zážitku používáme soubory cookie. Setrváním na našem webu s jejich použitím souhlasíte. Více informací zde.


© 2006 - 2021 Srovname.cz | Všechna práva vyhrazena.