Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Učebnice/Odborná literatura » Srovnání cen Vlastimil Růžička: Politika a média v konzumní společnosti

Učebnice/Odborná literatura

Vlastimil Růžička: Politika a média v konzumní společnosti

Hodnocení: 2x
  • 3.5

Politika a média v konzumní společnosti - Vlastimil Růžička. Publikace si klade za cíl mapovat, analyzovat a popsat dosud známé procesy provázanosti mediální komunikace s veřejnou politikou. Měla by být souhrnem toho, co v současné době sociální vědy řeší a jaké konceptuální rámce k tomu uplatňují. Veřejná politika a ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 5
skladem

Jaké má kniha
Politika a média v konz..
hodnocení na ČBDB?

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Více možností? Vlastimil Růžička: Politika a média v konzumní společnosti koupíte i tady

Specifikace Vlastimil Růžička: Politika a média v konzumní společnosti

Kategorie Učebnice/Odborná literatura
Nejnižší cena 125 Kč

Publikace si klade za cíl mapovat, analyzovat a popsat dosud známé procesy provázanosti mediální komunikace s veřejnou politikou. Měla by být souhrnem toho, co v současné době sociální vědy řeší a jak ... a dál?

Produkt Vlastimil Růžička: Politika a média v konzumní společnosti

Vlastimil Růžička: Politika a média v konzumní společnosti - parametry

Název produktu: Vlastimil Růžička: Politika a média v konzumní společnosti
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 125 Kč
Maximální cena: 284 Kč
Ušetríte až: 159 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 3.5 bodů z 5
Počet hodnocení: 2 x
Hodnocení:
  • 3.5
Podrobný popis:

Politika a média v konzumní společnosti - Vlastimil Růžička. Publikace si klade za cíl mapovat, analyzovat a popsat dosud známé procesy provázanosti mediální komunikace s veřejnou politikou. Měla by být souhrnem toho, co v současné době sociální vědy řeší a jaké konceptuální rámce k tomu uplatňují. Veřejná politika a média se v tomto případě pojí s normativně-ontologickými principy, jež jsou pojímány jako součást praktické filozofie. Autor, který se hlásí k odkazu Erica Voegelina, sleduje různé výklady pojmu veřejný zájem, občanská společnost, percepce demokratického a právního státu a dostává se k úskalím teorie modernizace v posttotalitních zemích a k proměnám jazyka v globalizovaném světě takzvaných nových médií. Závěr knihy posiluje Voegelinovu teorii o nutnosti zotavení sociálních věd z destrukce pozitivistické éry. Knihu, která propojuje soudobé poznatky z mediální a vědecké sféry, jistě ocení nejen studenti sociálních věd, ale svým netradičním přístupem určitě zaujme i odborníky společenskovědních oborů. Politika a média v konzumní společnosti - Vlastimil Růžička od nakladatelství GRADA Publishing, a.s. v kategorii | Politologie za skvělé ceny na e-shopu Knihydobrovsky.cz


Nejoblíbenější knihy:

Obsah stránek www.srovname.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření nebo další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho částí veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu autorů těchto stránek v rozporu s právním řádem České republiky.
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde.