Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Knihy naučná literatura » Srovnání cen Vitalij Tichoplavov, Taťjana Tichoplavová: Brány pro duše

Knihy naučná literatura

Vitalij Tichoplavov, Taťjana Tichoplavová: Brány pro duše

Hodnocení: 1x
  • 4

Autoři této knihy si kladou důležitou otázku, která zajímá snad každého z nás. Ptají se totiž, zda život pokračuje i po smrti fyzického těla. Existenci lidské duše se věnuje i první kapitola této publikace, v níž mimo jiné nalezneme velké množství vědeckých důkazů daného fenoménu. Velmi zajímavý je i vědecký výklad ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 4.83616

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Specifikace Vitalij Tichoplavov, Taťjana Tichoplavová: Brány pro duše

Kategorie Knihy naučná literatura
Nejnižší cena 219 Kč

Publikace: Brány pro duše - Jak a kam směřují duše po naší smrti - Vitalij Tichoplavov;Taťjana Tichoplavová. Publikace: Brány pro duše - Jak a kam směřují duše po naší smrti - Vitalij Tichoplavov;Taťjana Tichoplavová. ... a dál?

Produkt Vitalij Tichoplavov, Taťjana Tichoplavová: Brány pro duše

Vitalij Tichoplavov, Taťjana Tichoplavová: Brány pro duše - parametry

Název produktu: Vitalij Tichoplavov, Taťjana Tichoplavová: Brány pro duše
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 219 Kč
Maximální cena: 274 Kč
Ušetríte až: 55 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 4
Podrobný popis:

Autoři této knihy si kladou důležitou otázku, která zajímá snad každého z nás. Ptají se totiž, zda život pokračuje i po smrti fyzického těla. Existenci lidské duše se věnuje i první kapitola této publikace, v níž mimo jiné nalezneme velké množství vědeckých důkazů daného fenoménu. Velmi zajímavý je i vědecký výklad spojení lidského vědomí ve stavu transu s informačním polem Země. Dalším přínosem knihy jsou vědecká objasnění jemnohmotného světa na základě teorie fyzikálního vakua a koncepce torzního pole. Nájdete tu odpovede na veľmi závažné otázky, týkajúce sa posmrtnej existencie duše. Kniha z pohľadu vedy analyzuje neuveriteľný proces prechodu ľudskej duše do jemnohmotného světa. Dočítate sa tu aj o výsledkoch unikátnych objavov, ku ktorým vedci dospeli práve na základe skúmania jemnohmotného světa. Navyše získate prehľad o nových teóriách fyzikálneho vákua a koncepcii torzných polí. Publikace: Brány pro duše - Jak a kam směřují duše po naší smrti - Vitalij Tichoplavov;Taťjana Tichoplavová. Publikace: Brány pro duše - Jak a kam směřují duše po naší smrti - Vitalij Tichoplavov;Taťjana Tichoplavová. Kniha dvou významných současných teoretiků se vyznačuje interdisciplinární povahou a pohybuje se především na rozmezí filozofie, sociologie, politologie a psychologie. Kniha představuje velmi užitečnou pomůcku nejen pro širokou čtenářskou obec, ale také pro všechny, jež zajíma fyzika jemnohmotného světa. Kategorie Filozofie a náboženství - Duchovní teorie a směry


Nejoblíbenější knihy:

Obsah stránek www.srovname.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření nebo další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho částí veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu autorů těchto stránek v rozporu s právním řádem České republiky.
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde.