Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Srovnání cen Vít Syrový: Tajemství krve II.

Knihy

Vít Syrový: Tajemství krve II.

Hodnocení: 1x
  • 4

Kniha Tajemství krve II navazuje na předchozí publikaci Tajemství krve, dále rozšiřuje a doplňuje údaje z této knihy. Kromě toho přináší i nové poznatky o krevních skupinách a druzích krve, o jejich spojitostech s druhem výživy a působení dalších faktorů. Zdůrazňuje výrazný vliv stupně duchovního vývoje, a to nejen ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 5
skladem

Jaké má kniha
Tajemství krve II.
hodnocení na ČBDB?

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Více možností? Vít Syrový: Tajemství krve II. koupíte i tady

Specifikace Vít Syrový: Tajemství krve II.

Kategorie Knihy
Nejnižší cena 144 Kč

Tato kniha navazuje na předchozí publikaci Tajemství krve I., dále rozšiřuje a doplňuje údaje z této knihy. Kromě toho přináší i nové poznatky o krevních skupinách a druzích krve, o jejich spojitostec ... a dál?

Produkt Vít Syrový: Tajemství krve II.

Vít Syrový: Tajemství krve II. - parametry

Název produktu: Vít Syrový: Tajemství krve II.
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 144 Kč
Maximální cena: 209 Kč
Ušetríte až: 65 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 4
Podrobný popis:

Kniha Tajemství krve II navazuje na předchozí publikaci

Tajemství krve, dále rozšiřuje a doplňuje údaje z této knihy. Kromě toho přináší i nové poznatky o krevních skupinách a druzích krve, o jejich spojitostech s druhem výživy a působení dalších faktorů. Zdůrazňuje výrazný vliv stupně duchovního vývoje, a to nejen na různé vlastnosti krve, ale i na zdravotní stav organismu. Popis Zabývá se též podrobněji krystalickými látkami, přičemž se zaměřuje nejen na jejich výstavbu, ale i na působení tvarů minerálů na rozličné úrovni našeho bytí. Přináší vysvětlení různých procesů a dějů, které nalezneme jak v jádrech atomů, tak u naší zeměkoule či ještě větších celků. Dozvíte se v ní též o některých zatím málo známých příčinách závislostí, posedlosti a dalších stále se rozšiřujících problémů naší společnosti. Naleznete v ní i praktické rady, které mohou napomoci při léčbě při léčení a nápravě těchto poruch osobnosti a z toho vyplývajících onemocnění. Ty jsou v prvé řadě následkem nesprávného vnitřního nastavení. Mimo to vyplývají též z nenormálního složení a vyzařování krve, na které je možno účinně působit.

Úryvek z úvodu:

Okolní dění nás stále častěji nutí k závažným rozhodnutím, jež výrazně ovlivní naše budoucí bytí. Také se musíme přizpůsobovat neustále sílícímu tlaku přicházejícímu shůry i z našeho okolí, který způsobuje nejen zvyšující se rychlost proměn, ale i odkrývání po dlouhou dobu utajovaných skutečností. Ty nás mohou leckdy až překvapit, avšak vždy mají sloužit k našemu poučení.

Mnohé možná napadla i otázka: "Jak nejlépe projít touto převratnou dobou?" Odpověď je prostá? "Musíme se již skutečně stát vedoucími!" Plné poznání přírodních zákonitostí nám napomůže i v tom ohledu, že nalezneme snáze východisko z každé situace.

Dokážeme-li se otevřít posilujícím proudům, které k nám přitékají ze světlých výšin, pocítíme blažené souznění s celým vesmírem. Přitom nám mohou být ukázány obohacující obrazy, jež nám pomohou pochopit i to, že v celém stvoření se neustále opakují stejné základní principy, na nichž je založena jeho výstavba: od nejmenších pozorovatelných stavebních jednotek až po ty největší pro nás viditelné celky.

Počet stran: 175

Rozměry: 150 x 210 mm

Vazba: brožovaná Další sdělení Články Ing. Víta Syrového: Skrytá éčka,

Jsou testy přídatných látek spolehlivé?,

Jak působí éčka na zdraví člověka,

Význam správného složení krve.


Nejoblíbenější knihy:

Obsah stránek www.srovname.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření nebo další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho částí veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu autorů těchto stránek v rozporu s právním řádem České republiky.
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde.