Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Knihy naučná literatura » Srovnání cen Vít Ronovský: Anthroposofické pojetí světa a člověka jako základní východisko waldorfské pedagogiky

Knihy naučná literatura

Vít Ronovský: Anthroposofické pojetí světa a člověka jako základní východisko waldorfské pedagogiky

Hodnocení: 1x
  • 4

Kniha se věnuje původu waldorfské pedagogiky, podrobně rozebírá goethanistickou teorii poznání a fenomenologickou metodu, analyzuje anthroposofickou anthroposofickou antropologii v pozadí waldorfské pedagogiky a zabývá se také problematikou tzv. ""náboženskosti"" waldorfských škol. Na základě ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 5
skladem

Jaké má kniha
Anthroposofické pojetí ..
hodnocení na ČBDB?

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Více možností? Vít Ronovský: Anthroposofické pojetí světa a člověka jako základní východisko waldorfské pedagogiky koupíte i tady

Specifikace Vít Ronovský: Anthroposofické pojetí světa a člověka jako základní východisko waldorfské pedagogiky

Kategorie Knihy naučná literatura
Nejnižší cena 114 Kč

Knížka se věnuje původu waldorfské pedagogiky, podrobně rozebírá goethanistickou teorii poznání a fenomenologickou metodu, analyzuje anthroposofickou antropologii v pozadí waldorfské pedagogiky a zabý ... a dál?

Produkt Vít Ronovský: Anthroposofické pojetí světa a člověka jako základní východisko waldorfské pedagogiky

Vít Ronovský: Anthroposofické pojetí světa a člověka jako základní východisko waldorfské pedagogiky - parametry

Název produktu: Vít Ronovský: Anthroposofické pojetí světa a člověka jako základní východisko waldorfské pedagogiky
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 114 Kč
Maximální cena: 160 Kč
Ušetríte až: 46 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 4
Podrobný popis:

Kniha se věnuje původu waldorfské pedagogiky, podrobně rozebírá goethanistickou teorii poznání a fenomenologickou metodu, analyzuje anthroposofickou anthroposofickou antropologii v pozadí waldorfské pedagogiky a zabývá se také problematikou tzv. ""náboženskosti"" waldorfských škol. Na základě podrobného zmapování těchto základních východisek pomáhá k pochopení waldorfské pedagogiky všem zájemcům, zejména rodičům, o tento nový způsob výchovy a výuky, který osvědčil své praktické výsledky zejména v poslední době v úspěchu waldorfských škol v testování maturit.) Waldorfská pedagogika bývá předmětem kritiky, která často k jejím východiskům spočívajícím v an- throposofii přistupuje spíše povrchně a nezřídka je chápe jako „náboženskou ideologii"". Na otázku, co leží za tímto principiálním neporozuměním, se kniha pokouší podat odpověď uchopením těchto východisek prizmatem paradigmatu. Věnuje se tak původu waldorfské pedagogiky, podrobně rozebírá goetheanistickou teorii poznání a fenomenologickou metodu, analyzuje anthroposofickou antropologii v pozadí waldorfské pedagogiky a zabývá se také problematikou „náboženskosti"" waldorfských škol. Na základě podrobného zmapování těchto základních východisek kniha ukazuje, že pokud chceme waldorfskou pedagogiku pochopit, musíme ji uchopovat pouze vcelku, jako systém vzájemně se podpírajících idejí, které není možné vytrhávat z jejich paradigmatického kontextu.


Nejoblíbenější knihy:

Obsah stránek www.srovname.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření nebo další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho částí veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu autorů těchto stránek v rozporu s právním řádem České republiky.
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde.