Srovnání cen » Krása, zdraví a léky » Léky » Srovnání cen Vicks SymptoMed citrón 500 mg / 12,2 mg 14 sáčků

Léky

Vicks SymptoMed citrón 500 mg / 12,2 mg 14 sáčků

Hodnocení: 1x
  • 4

14 sáčků, Vicks SymptoMed Classic 14 sáčků. Horký nápoj pro účinnou úlevu od příznaků chřipky a nachlazení ve velkém cenově výhodném balení. PŘÍBALOVÁ INFORMACE: Jedná se o humánní léčivý přípravek (ATC skupina N02BE51), takže doporučujeme pečlivé pročtení příbalové informace. 1. CO JE Vicks SymptoMed Classic citrón ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 4.29667
skladem

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Více možností? Vicks SymptoMed citrón 500 mg / 12,2 mg 14 sáčků koupíte i tady

Specifikace Vicks SymptoMed citrón 500 mg / 12,2 mg 14 sáčků

Kategorie Léky
Výrobce HERMES PHARMA
Nejnižší cena 116 Kč

Máte hned několik příznaků chřipky a nachlazení současně? Dopřejte si úlevu od všech 6 hlavních příznaků včetně vlhkého kašle v podobě horkého nápoje. ... a dál?

Produkt Vicks SymptoMed citrón 500 mg / 12,2 mg 14 sáčků

Vicks SymptoMed citrón 500 mg / 12,2 mg 14 sáčků - parametry

Název produktu: Vicks SymptoMed citrón 500 mg / 12,2 mg 14 sáčků
Výrobce: HERMES PHARMA
Minimální cena: 116 Kč
Maximální cena: 175 Kč
Ušetríte až: 59 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 4
Podrobný popis:

14 sáčků, Vicks SymptoMed Classic 14 sáčků. Horký nápoj pro účinnou úlevu od příznaků chřipky a nachlazení ve velkém cenově výhodném balení. PŘÍBALOVÁ INFORMACE: Jedná se o humánní léčivý přípravek (ATC skupina N02BE51), takže doporučujeme pečlivé pročtení příbalové informace. 1. CO JE Vicks SymptoMed Classic citrón 500 mg/12,2 mg A K ČEMU SE POUŽÍVÁ Vicks SymptoMed Classic citrón 500 mg/12,2 mg obsahuje paracetamol, analgetikum ulevující od bolesti a snižující horečku, a fenylefrin, dekongestivum uvolňující ucpaný nos. Vicks SymptoMed Classic citrón 500 mg/12,2 mg se užívá ke zmírnění příznaků nachlazení a chřipky, přináší úlevu od bolestí a bolesti hlavy, uvolňuje ucpaný nos a snižuje teplotu. Vicks SymptoMed Classic citrón 500 mg/12,2 mg užívejte jen v případě, že nachlazení či chřipku doprovází ucpaný nos. Netrpíte-li ucpaným nosem, měli byste užívat jednosložkový přípravek obsahující pouze paracetamol. 2. ČEMU MUSÍTE VĚNOVAT POZORNOST, NEŽ ZAČNETE UŽÍVAT PŘÍPRAVEK Vicks SymptoMed Classic citrón 500 mg/12,2 mg Neužívejte přípravek Vicks SymptoMed Classic citrón 500 mg/12,2 mg, pokud Máte alergii na paracetamol, fenylefrin nebo na kteroukoli další složku tohoto přípravku (uvedenou v bodě 6); máte závažné onemocnění srdce (stav spojený s oslabenou funkcí srdce); máte zvýšený krevní tlak (hypertenzi); máte glaukom (zvýšený nitrooční tlak tzv. zelený zákal); máte výrazně zvýšenou funkci štítné žlázy (hypertyreózu); současně užíváte inhibitory monoaminooxidázy - (iMAO) či tricyklická antidepresiva (na depresi), nebo jste je užíval/a v posledních 14 dnech; máte závažné onemocnění jater (závažná nedostatečnost jater); máte akutní zánět jater (akutní hepatitida); užíváte nadměrně alkohol. Upozornění a opatření Před začátkem užívání Vicks SymptoMed Classic citrón 500 mg/12,2 mg se obraťte na svého lékaře: trpíte-li Raynaudovým syndromem, stavem způsobeným nedostatečnou cirkulací krve v prstech; trpíte-li cukrovkou, stavem spojeným s vysokými hladinami cukru v krvi; trpíte-li středně závažnou až závažnou nedostatečností ledvin; vyskytují-li se u vás poruchy funkce jater: mírná až středně závažná hepatocelulární nedostatečnost (včetně Gilbertova syndromu), současné podávání léků, které mají vliv na jaterní funkce; trpíte-li hemolytickou anémií (snížený počet červených krvinek, který může způsobovat bledou až nažloutlou kůži a vyvolávat slabost a dýchavičnost); trpíte-li dehydratací (nedostatkem tekutin, např. při průjmech nebo zvracení); trpíte-li chronickou podvýživou; trpíte-li nedostatkem glutathionu způsobeným metabolickými vadami; trpíte-li zvětšenou prostatou; trpíte-li neuroendokrinním nádorem dřeně nadledvin (feochromocytom); máte-li astma a jste přecitlivělí na kyselinu acetylsalicylovou (k potlačení bolesti či ředění krve). Přecitlivělí můžete být i na Vicks SymptoMed Classic citrón 500 mg/12,2 mg. Důležité Tento výrobek obsahuje paracetamol. Neužívejte jej s jinými výrobky, které také obsahují paracetamol. V případě předávkování je nutné okam


Obsah stránek www.srovname.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření nebo další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho částí veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu autorů těchto stránek v rozporu s právním řádem České republiky.
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde.