Versus VS 506
Versus VS 506

TOP 32 Versus VS 506

100%
od 101 Kč
Krabička 17,9 x 8,9 x 2,9cm, 6 variabilních přihrádek. Profesionální krabička Versus na rybářské potřeby od japonské firmy Meiho.Nepostradatelný doplněk výbavy každého rybáře! Profesionální krabička Versus na rybářské potřeby od japonské firmy Meiho. Vysoká kvalita použitých materiálů i propracovaný design, poskytují dostatek možností k organizovanému ukládání náčiní i tomu nejnáročnějšímu rybáři. Krabička má odolnou konstrukci a je kompatibilní…
eFitness.cz Spolehlivý eshop
Za dopravu 79 Kč Skladem
101 Kč Do eshopu

Parametry produktu

Klíčové vlastnosti

Název produktu: Versus VS 506
Výrobce: VERSUS
Minimální cena: 101 Kč
Maximální cena: 101 Kč
Ušetříte až: 0 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 5,00 bodů z 5
Hodnocení:
5

Popis produktu

Krabička 17,9 x 8,9 x 2,9cm, 6 variabilních přihrádek. Profesionální krabička Versus na rybářské potřeby od japonské firmy Meiho.Nepostradatelný doplněk výbavy každého rybáře! Profesionální krabička Versus na rybářské potřeby od japonské firmy Meiho. Vysoká kvalita použitých materiálů i propracovaný design, poskytují dostatek možností k organizovanému ukládání náčiní i tomu nejnáročnějšímu rybáři. Krabička má odolnou konstrukci a je kompatibilní s dalšími produkty Meiho. Navíc disponuje variabilními přepážkami, díky kterým je možné krabičku velice snadno přizpůsobit rozměrům ukládaných předmětů.I pro nejnáročnějšího rybářeVysoce kvalitní plastové zpracováníPevná konstrukceUmožňuje perfektní organizaci rybářské výbavyKompatibilní s kufry: VS 7070, VS 8050, VS 3078Vysoká kvalita zpracováníK výrobě všech produktů firmy Meiho se využívají pouze nejkvalitnější materiály. Výrobky proto vynikají dlouhou životností, odolností a naprostou spolehliv Profesionální rybářské kufry a krabičky od japonské firmy Versus jsou vyrobené z nejkvalitnějších plastů, jež jsou garancí vysoké funkčnosti a trvanlivosti.

Profesionální rybářské kufry a krabičky od japonské firmy Versus jsou vyrobené z nejkvalitnějších plastů, jež jsou garancí vysoké funkčnosti a trvanlivosti.Prvotřídní a solidně zpracované zámky dovolují přenášení i velmi těžkých doplňků, které jsou pro rybařinu většinou vyrobené z olova. Extrémně pevná víka a zesílené bočnice zase dovolují posez na těchto kufrech. Veškeré kovové doplňky mají antikorozní povrchovou úpravu odolnou i velmi agresívní slané vodě. Velké kufry mají možnost v případě potřeby vyměnit zásuvky za krabičky. Všechny kufry a krabice na umělé nástrahy mají variabilně stavitelné stěny a jsou vyrobeny z materiálu netečného ke gumovým nástrahám.

  • Rozměry: 18,5 × 9 × 3 cm
EAN: 4963189126311

Krabička Versus VS 506:

Krabička Versus VS 506 má 6 variabilních přepážek, které umožňují krabičku přizpůsobit potřebám rybáře. Ideální pro uložení nástraha na přívlač jako jsou woblery, gumové nástrahy, rotační třpytky, ale také vhodné pro uložení jigových hlaviček nebo přívlačového příslušenství!! Krabičku Versus VS 506 lze vložit do kufru VS 7070, VS 8050 a VS 3078. Krabička Versus VS 506 má stejné rozložení přihrádek jako krabička Versus SFC Fly L!!

Rozměry krabičky: 18,6x10,3x3,4cm

Prezentační video krabičky Versus VS 506:

Recenze

Celkové hodnocení

0
0%
5
0x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x

Váš názor nás zajímá!

Hodnocení je od spotřebitelů, kteří produkt zakoupili.