Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Učebnice/Odborná literatura » Srovnání cen Veronika Válková: Dějepis 8 pro základní školy - Metodická příručka

Učebnice/Odborná literatura

Veronika Válková: Dějepis 8 pro základní školy - Metodická příručka

Hodnocení: 1x
  • 4

Tato metodická příručka je pomůckou pro učitele, kteří pracují s učebnicí a pracovním sešitem Dějepis pro 8. ročník ZŠ (V. Válková). Přináší kompletní didaktický rozbor učebnice a pracovního sešitu a doporučení autorů pro práci s nimi. Obsahuje rovněž řešení úkolů a zadání jak z učebnice, tak z pracovního sešitu. ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 5
skladem

Jaké má kniha
Dějepis 8 pro základní ..
hodnocení na ČBDB?

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Více možností? Veronika Válková: Dějepis 8 pro základní školy - Metodická příručka koupíte i tady

Specifikace Veronika Válková: Dějepis 8 pro základní školy - Metodická příručka

Kategorie Učebnice/Odborná literatura
Nejnižší cena 110 Kč

Tato metodická příručka je pomůckou pro učitele, kteří pracují s učebnicí a pracovním sešitem Dějepis pro 8. ročník ZŠ (V. Válková). Přináší kompletní didaktický rozbor učebnice a pracovního sešitu a ... a dál?

Produkt Veronika Válková: Dějepis 8 pro základní školy - Metodická příručka

Veronika Válková: Dějepis 8 pro základní školy - Metodická příručka - parametry

Název produktu: Veronika Válková: Dějepis 8 pro základní školy - Metodická příručka
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 110 Kč
Maximální cena: 145 Kč
Ušetríte až: 35 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 4
Podrobný popis:

Tato metodická příručka je pomůckou pro učitele, kteří pracují s učebnicí a pracovním sešitem Dějepis pro 8. ročník ZŠ (V. Válková). Přináší kompletní didaktický rozbor učebnice a pracovního sešitu a doporučení autorů pro práci s nimi. Obsahuje rovněž řešení úkolů a zadání jak z učebnice, tak z pracovního sešitu. Učebnice a pracovní sešit jsou třetí částí nové koncepční řady učebnic pro výuku dějepisu na 2. stupni ZŠ (a v nižších ročnících víceletých gymnázií). Jejich pojetí vychází z požadavků RVP pro základní vzdělávání. Jsou věnovány období novověku. Mají jednotnou schvalovací doložku MŠMT. Učivo v nich je výrazně graficky členěno na základní a rozšiřující, podporuje mezipředmětové vztahy, akcentuje průřezová témata RVP. Pozornost je věnována ilustracím, dobovému obrazovému materiálu a mapám, výklad provází podrobná časová osa. Učebnice uvádí výčet klíčových kompetencí, k jejichž naplnění směřuje, a výstupy z práce s ní. Celou řadu učebnic zpracovaných podle RVP tvoří: Dějepis 6 - pravěk a starověk Dějepis 7 - středově a raný novověk Dějepis 8 - novověk Dějepis 9 - nejnovější dějinyAutor: Veronika Válková; František ParkanVazba: Brožovaná bez přebalu leskláISBN: 978-80-7235-443-6Počet stran: 272Rozměry: 337,0 x 241,0 x 71,0


Nejoblíbenější knihy:

Obsah stránek www.srovname.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření nebo další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho částí veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu autorů těchto stránek v rozporu s právním řádem České republiky.
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde.