Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Učebnice/Odborná literatura » Srovnání cen Veronika Válková: Dějepis 6 pro základní školy - Pravěk a starověk- Metodická příručka

Učebnice/Odborná literatura

Veronika Válková: Dějepis 6 pro základní školy - Pravěk a starověk- Metodická příručka

Hodnocení: 1x
  • 3.5

Publikace: Dějepis 6 pro základní školy - Pravěk a starověk- Metodická příručka - Veronika Válková. Tato metodická příručka je pomůckou pro učitele, kteří pracují s učebnicí a pracovním sešitem Dějepis pro 6. ročník ZŠ (V. Válková). Přináší kompletní didaktický rozbor učebnice a pracovního sešitu a doporučení autorů ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 5
skladem

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Více možností? Veronika Válková: Dějepis 6 pro základní školy - Pravěk a starověk- Metodická příručka koupíte i tady

Specifikace Veronika Válková: Dějepis 6 pro základní školy - Pravěk a starověk- Metodická příručka

Kategorie Učebnice/Odborná literatura
Nejnižší cena 102 Kč

Tato metodická příručka je pomůckou pro učitele, kteří pracují s učebnicí a pracovním sešitem Dějepis pro 6. ročník ZŠ (V. Válková). Přináší kompletní didaktický rozbor učebnice a pracovního sešitu a ... a dál?

Produkt Veronika Válková: Dějepis 6 pro základní školy - Pravěk a starověk- Metodická příručka

Veronika Válková: Dějepis 6 pro základní školy - Pravěk a starověk- Metodická příručka - parametry

Název produktu: Veronika Válková: Dějepis 6 pro základní školy - Pravěk a starověk- Metodická příručka
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 102 Kč
Maximální cena: 135 Kč
Ušetríte až: 33 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 3.5 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 3.5
Podrobný popis:

Publikace: Dějepis 6 pro základní školy - Pravěk a starověk- Metodická příručka - Veronika Válková. Tato metodická příručka je pomůckou pro učitele, kteří pracují s učebnicí a pracovním sešitem Dějepis pro 6. ročník ZŠ (V. Válková). Přináší kompletní didaktický rozbor učebnice a pracovního sešitu a doporučení autorů pro práci s nimi. Obsahuje rovněž řešení úkolů a zadání jak z učebnice, tak z pracovního sešitu. Učebnice a pracovní sešit jsou úvodní částí nové koncepční řady učebnic pro výuku dějepisu na 2. stupni ZŠ (a v nižších ročnících víceletých gymnázií). Jejich pojetí vychází z požadavků RVP pro základní vzdělávání. Jsou věnovány období pravěku a starověku. Mají jednotnou schvalovací doložku MŠMT. Učivo v nich je výrazně graficky členěno na základní a rozšiřující, podporuje mezipředmětové vztahy, akcentuje průřezová témata RVP. Pozornost je věnována ilustracím, dobovému obrazovému materiálu a mapám, výklad provází podrobná časová osa. Učebnice uvádí výčet klíčových kompetencí, k jejichž naplnění směřuje, a výstupy z práce s ní. Publikace: Dějepis 6 pro základní školy - Pravěk a starověk- Metodická příručka - Veronika Válková. Autor knihy František Parkan, Veronika Válková, Vydavatelstvo SPN-pedagogické nakladatelství František Parkan; Veronika VálkováSPN-pedagogické nakladatelstvíKniha, čeština, 208 stran


Nejoblíbenější knihy:

Obsah stránek www.srovname.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření nebo další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho částí veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu autorů těchto stránek v rozporu s právním řádem České republiky.
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde.