Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Srovnání cen Věra Landělová, Michal Řoutil: Rýžoviště zlata a doly drahokamů…

Knihy

Věra Landělová, Michal Řoutil: Rýžoviště zlata a doly drahokamů…

Hodnocení: 1x
  • 4

Rýžoviště zlata a doly drahokamů… – Sborník pro Václava Huňáčka - Věra Landělová, Michal Řoutil. Sborník, vydaný k významnému životnímu jubileu nestora české vědecké obce, obsahuje pestrou směsici statí tak či onak se vztahujících k odbornému zájmu doc. Václava Huňáčka.Příspěvky jsou rozděleny do několika tematických ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 5
skladem

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Více možností? Věra Landělová, Michal Řoutil: Rýžoviště zlata a doly drahokamů… koupíte i tady

Specifikace Věra Landělová, Michal Řoutil: Rýžoviště zlata a doly drahokamů…

Kategorie Knihy
Nejnižší cena 197 Kč

Sborník, vydaný k významnému životnímu jubileu nestora české vědecké obce, obsahuje pestrou směsici statí tak či onak se vztahujících k odbornému zájmu doc. Václava Huňáčka.Příspěvky jsou rozděleny do ... a dál?

Produkt Věra Landělová, Michal Řoutil: Rýžoviště zlata a doly drahokamů…

Věra Landělová, Michal Řoutil: Rýžoviště zlata a doly drahokamů… - parametry

Název produktu: Věra Landělová, Michal Řoutil: Rýžoviště zlata a doly drahokamů…
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 197 Kč
Maximální cena: 261 Kč
Ušetríte až: 64 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 4
Podrobný popis:

Rýžoviště zlata a doly drahokamů… – Sborník pro Václava Huňáčka - Věra Landělová, Michal Řoutil. Sborník, vydaný k významnému životnímu jubileu nestora české vědecké obce, obsahuje pestrou směsici statí tak či onak se vztahujících k odbornému zájmu doc. Václava Huňáčka.Příspěvky jsou rozděleny do několika tematických oddílů: východní křesťanství (ortodoxní i heterodoxní), kulturní a náboženské dějiny Ruska (včetně emigrace), křesťanství ve středo a východoevropském areálu raného období, lingvoreálie. Své stati zde publikují mj. byzantologové R. Dostálová a V. Vavřínek, slavisté S. Mathauserová a Je. M. Vereščagin, koptoložka Z. Skálová, teologové J. B. Lášek, W. Bugel a J. Nováková, rusisté M. Zadražilová, V. Lendělová a J. Komendová, kaukasologové A. Sochová a V. Kubec, kulturologové Je. M. Juchimenko a N. Pazuchinová. Jednotlivé kapitoly doprovází kaligrafie hlaholice od brněnského výtvarníka Jiřího Šindlera. Rýžoviště zlata a doly drahokamů… – Sborník pro Václava Huňáčka - Věra Landělová, Michal Řoutil od nakladatelství Pavel Mervart v kategorii | Filozofie za skvělé ceny na e-shopu Knihydobrovsky.cz


Nejoblíbenější knihy:

Obsah stránek www.srovname.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření nebo další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho částí veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu autorů těchto stránek v rozporu s právním řádem České republiky.
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde.