Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Srovnání cen Věra Bučilová, Marie Nestěrová: Psychospirituální transformace 1

Knihy

Věra Bučilová, Marie Nestěrová: Psychospirituální transformace 1

Hodnocení: 1x
  • 4

Anotace Lidstvo prožívá zcela mimořádné období svého vývoje, které by mělo být spojeno s transformací lidského vědomí a vstupem člověka do vyšších duchovních dimenzí. Věra Bučilová a Marie Nestěrová nabízejí ve své knize zdánlivě jednoduché a prosté interpretace nejvyšší moudrosti a duchovních zákonů. Jejich jazyku ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 4.85554

Jaké má kniha
Psychospirituální trans..
hodnocení na ČBDB?

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Specifikace Věra Bučilová, Marie Nestěrová: Psychospirituální transformace 1

Kategorie Knihy
Nejnižší cena 170 Kč

Lidstvo prožívá zcela mimořádné období svého vývoje, které by mělo být spojeno s transformací lidského vědomí a vstupem člověka do vyšších duchovních dimenzí. Věra Bučilová a Marie Nestěrová nabízejí ve své knize zdánlivě jednoduché a prosté interpretace nejvyšší moudrosti a duchovních zákonů. Jejich jazyku může rozumět každý čtenář a každý si jistě v textu najde podněty k zamyšlení nad svým způsobem žití či přímo konkrétní odpovědi na svoje problémy. Z obsahu: K zamyšlení Předmluva 1. Úvod – Přijetí » ... a dál?

Produkt Věra Bučilová, Marie Nestěrová: Psychospirituální transformace 1

Věra Bučilová, Marie Nestěrová: Psychospirituální transformace 1 - parametry

Název produktu: Věra Bučilová, Marie Nestěrová: Psychospirituální transformace 1
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 170 Kč
Maximální cena: 170 Kč
Ušetríte až: 0 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 4
Podrobný popis:

Anotace Lidstvo prožívá zcela mimořádné období svého vývoje, které by mělo být spojeno s transformací lidského vědomí a vstupem člověka do vyšších duchovních dimenzí. Věra Bučilová a Marie Nestěrová nabízejí ve své knize zdánlivě jednoduché a prosté interpretace nejvyšší moudrosti a duchovních zákonů. Jejich jazyku může rozumět každý čtenář a každý si jistě v textu najde podněty k zamyšlení nad svým způsobem žití či přímo konkrétní odpovědi na svoje problémy. Z obsahu K zamyšlení Předmluva 1. Úvod – Přijetí akceschopnosti 2. Duchovní zákony – Porozumění pořádku 3. Čtyři pilíře života – Naslouchání moudrosti 4. Láska – Přijetí porozumění a krásy 5. Pravda – Důvěra v inteligenci a moudrost 6. Nemoc – Porozumění vitalitě 7. Dualita – Zapojení inteligence 8. Vztahy – Harmonie, poctivost a porozumění 9. Muži – Nový rozměr 10. Emoce – Přijetí a poskytování svobody 11. Transformace – Opuštění starého 12. Ženy – Mír, prospěšnost a láska 13. Rodiče a děti – Laskavost, naděje a poskytování svobody 14. Strach – Oddělení od lásky 15. Ego – Disharmonie na úrovni jednoty 16. Odpuštění – Šance na nový začátek 17. Závěr – Přijetí a dávání druhým Téměř každý člověk si uvědomuje, že prožíváme zcela mimořádnou dobu ve vývoji lidstva. Materiální blahobyt, život v hojnosti a nadbytku informací pro některé má svůj protipól v nouzi a strádání miliónů jiných obyvatel Země. Autorky přinášejí v jednoduchých a srozumitelných formulacích návody pro každého na cestu psychospirituální transformace. Pouze při respektování a uplatňování věčných duchovních zákonů naplněných láskou a pravdou a přinášejících štěstí a spokojenost budeme schopni vytvořit ...


Nejoblíbenější knihy:

Obsah stránek www.srovname.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření nebo další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho částí veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu autorů těchto stránek v rozporu s právním řádem České republiky.
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde.