Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Srovnání cen VEDA Analógie a anomálie v substantívnej deklinácii slovanských jazykov - Pavol Žigo

Knihy

VEDA Analógie a anomálie v substantívnej deklinácii slovanských jazykov - Pavol Žigo

Hodnocení: 1x
  • 4

Titul Analógie a anomálie v substantívnej deklinácii sa zaoberá problematikou analógií a anomálií v stavbe, vývine a fungovaní jazyka. Z obsahu: Úvod - 1. Analógia, Analógia a vývin jazyka, Kvalitatívna - kvantitatívna analógia, Východiskový stav, Maskulína, Feminína, Neutrá, Výsledky vývinu v jednotlivých ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 0

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Specifikace VEDA Analógie a anomálie v substantívnej deklinácii slovanských jazykov - Pavol Žigo

Kategorie Knihy
Nejnižší cena 143 Kč

Titul Analógie a anomálie v substantívnej deklinácii sa zaoberá problematikou analógií a anomálií v stavbe, vývine a fungovaní jazyka. Z obsahu: Úvod - 1. Analógia, Analógia a vývin jazyka, Kvalitatívna - kvantitatívna analógia, Východiskový stav, Maskulína, Feminína, Neutrá, Výsledky vývinu v jednotlivých makroareáloch a ich jazykoch, Západoslovanské jazyky, Južnoslovanské jazyky, Východoslovanské jazyky. 2. Základné tendencie morfologického vývinu slovanských jazykov... ... a dál?

Produkt VEDA Analógie a anomálie v substantívnej deklinácii slovanských jazykov - Pavol Žigo

VEDA Analógie a anomálie v substantívnej deklinácii slovanských jazykov - Pavol Žigo - parametry

Název produktu: VEDA Analógie a anomálie v substantívnej deklinácii slovanských jazykov - Pavol Žigo
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 143 Kč
Maximální cena: 193 Kč
Ušetríte až: 50 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 4
Podrobný popis:

Titul Analógie a anomálie v substantívnej deklinácii sa zaoberá problematikou analógií a anomálií v stavbe, vývine a fungovaní jazyka. Z obsahu: Úvod - 1. Analógia, Analógia a vývin jazyka, Kvalitatívna - kvantitatívna analógia, Východiskový stav, Maskulína, Feminína, Neutrá, Výsledky vývinu v jednotlivých makroareáloch a ich jazykoch, Západoslovanské jazyky, Južnoslovanské jazyky, Východoslovanské jazyky. 2. Základné tendencie morfologického vývinu slovanských jazykov... Analógie a anomálie v substantívnej deklinácii slovanských jazykov - Pavol Žigo od authora Pavol Žigo a nakladatelství v kategorii Knihy za skvělé ceny na e-shopu Martinus.cz


Nejoblíbenější knihy:

Obsah stránek www.srovname.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření nebo další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho částí veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu autorů těchto stránek v rozporu s právním řádem České republiky.
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde.