Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Srovnání cen VEDA Aktuálne otázky súčasnej syntaxe - Mária Šimková

Knihy

VEDA Aktuálne otázky súčasnej syntaxe - Mária Šimková

Hodnocení: 1x
  • 4

Zborník príspevkov z konferencie Aktuálne otázky súčasnej syntaxe, ktorú usporiadal Jazykovedný ústav Ľudovíta Štúra Slovenskej akadémie vied, Jazykovedná spoločnosť pri Slovenskej akadémii vied a Pedagogická fakulta v Bratislave pod záštitou a za podpory Ministerstva kultúry Slovenskej republiky. Návrh obálky: Eva ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 5

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Více možností? VEDA Aktuálne otázky súčasnej syntaxe - Mária Šimková koupíte i tady

Specifikace VEDA Aktuálne otázky súčasnej syntaxe - Mária Šimková

Kategorie Knihy
Nejnižší cena 114 Kč

Zborník príspevkov z konferencie Aktuálne otázky súčasnej syntaxe, ktorú usporiadal Jazykovedný ústav Ľudovíta Štúra Slovenskej akadémie vied, Jazykovedná spoločnosť pri Slovenskej akadémii vied a Ped ... a dál?

Produkt VEDA Aktuálne otázky súčasnej syntaxe - Mária Šimková

VEDA Aktuálne otázky súčasnej syntaxe - Mária Šimková - parametry

Název produktu: VEDA Aktuálne otázky súčasnej syntaxe - Mária Šimková
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 114 Kč
Maximální cena: 134 Kč
Ušetríte až: 20 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 4
Podrobný popis:

Zborník príspevkov z konferencie Aktuálne otázky súčasnej syntaxe, ktorú usporiadal Jazykovedný ústav Ľudovíta Štúra Slovenskej akadémie vied, Jazykovedná spoločnosť pri Slovenskej akadémii vied a Pedagogická fakulta v Bratislave pod záštitou a za podpory Ministerstva kultúry Slovenskej republiky. Návrh obálky: Eva Kovačevičová-Fudala Príspevky: Miroslav Dudok, Gabriela Gotthardová, Milada Hirschová, Jana Hoffmannová, Ján Horecký, Martina Ivanová, Ján Kačala, Šárka Lešnerová, Svatava Machová, Olga Müllerová, Emília Nemcová, Jolana Nižníková, Karel Oliva, Slavomír Ondrejovič, Jarmila Panevová, Veronika Řezníčková, František Štícha, Eva Tibenská, Zdeňka Urešová Aktuálne otázky súčasnej syntaxe - Mária Šimková od authora Mária Šimková a nakladatelství v kategorii Knihy za skvělé ceny na e-shopu Martinus.cz


Nejoblíbenější knihy:

Obsah stránek www.srovname.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření nebo další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho částí veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu autorů těchto stránek v rozporu s právním řádem České republiky.
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde.