VANDOREN VN SR262
VANDOREN VN SR262

TOP 30 VANDOREN VN SR262

80%
od 761 Kč
Plátky kategorie JAVA vyvinul Vandoren cca v r.1983 pro jazzovou a populární hudbu. Silnější špička s ohebnější paletou než u plátku Classic (Traditional) umožňuje vibraci širším povrchem a maximální pružností. Tento typ vertebrálního sloupce poskytuje hráči mnohem větší přizpůsobivost hraní, danou tím, že zóna pružnosti je mimořádně velká. - Balení je zataveno v neprodyšné folii,aby byla od výrobce zaručena optimální vlhkost plátků. Cena za…
Chn.cz Spolehlivý eshop
Za dopravu 79 Kč Skladem
761 Kč Do eshopu

Parametry produktu

Klíčové vlastnosti

Název produktu: VANDOREN VN SR262
Výrobce: VANDOREN
Minimální cena: 761 Kč
Maximální cena: 761 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4,00 bodů z 5
Hodnocení:
4

Popis produktu

Plátky kategorie JAVA vyvinul Vandoren cca v r.1983 pro jazzovou a populární hudbu. Silnější špička s ohebnější paletou než u plátku Classic (Traditional) umožňuje vibraci širším povrchem a maximální pružností. Tento typ vertebrálního sloupce poskytuje hráči mnohem větší přizpůsobivost hraní, danou tím, že zóna pružnosti je mimořádně velká. - Balení je zataveno v neprodyšné folii,aby byla od výrobce zaručena optimální vlhkost plátků. Cena za jeden kus. Balení obsahuje 10 kusů.

Altsaxofonové plátky Vandoren Java byly vyvinuty v roce 1983 speciálně pro jazz a populární hudbu. Mají tlustší špičku a řez je upraven tak, aby plátek vibroval na delší části materiálu. Toto zpracování umožňuje hráčům mnohem větší flexibilitu při tvorbě tónu.

  • nástroj: Alt saxofon
  • materiál: třtina
  • tvrdost: 2
  • počet plátků v balení: 10 ks

Recenze

Celkové hodnocení

0
0%
5
0x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x

Váš názor nás zajímá!

Přidejte svůj názor a pomozte tak ostatním s nakupováním

Přidat recenzi

Přidejte svůj názor

Ohodnoťte *
* Váš e-mail je potřeba pro ověření recenze