Srovnání cen » Krása, zdraví a léky » Léky » Léky pro ženy » Srovnání cen VALOSUN Maldion 10 vaginálních kapslí

Léky pro ženy

VALOSUN Maldion 10 vaginálních kapslí cena od 0 Kč

VALOSUN Maldion 10 vaginálních kapslí

Hodnocení: 1x
  • 4

Vaginální kapsle k regeneraci a udržení zdravé vaginální flóry obnovou fyziologické hodnoty pH. Maldion je zdravotnický prostředek obsahující probiotika - dva patentované probiotické kmeny, rodu Lactobacillus (bakterie mléčného kvašení), které byly vybrány pro své vynikající vlastnosti při udržování a obnově zdravé ...a dál?

Produkt neprodává žádný obchod na Srovnáme.cz, zkuste fulltextové vyhledávání:

VALOSUN Maldion 10 vaginálních kapslí - parametry

Název produktu: VALOSUN Maldion 10 vaginálních kapslí
Výrobce: VALOSUN
Minimální cena: 0 Kč
Maximální cena: 0 Kč
Ušetríte až: 0 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 4
Podrobný popis:

Vaginální kapsle k regeneraci a udržení zdravé vaginální flóry obnovou fyziologické hodnoty pH. Maldion je zdravotnický prostředek obsahující probiotika - dva patentované probiotické kmeny, rodu Lactobacillus (bakterie mléčného kvašení), které byly vybrány pro své vynikající vlastnosti při udržování a obnově zdravé vaginální flóry. Probiotika jsou živé mikroorganismy vyskytující se běžně v lidském těle, které přirozeně udržují jeho rovnováhu, posilují imunitu a ničí škodlivé bakterie. Probiotika se běžně vyskytují ve stravě a jejich přítomnost v lidském organismu je přirozená a žádoucí. Bakterie mléčného kvašení ve vaginálních kapslích Maldion přispívají produkcí kyseliny mléčné ke stabilizaci fyziologické hodnoty pH v pochvě a tím podporují přirozené obranné mechanismy vůči kvasinkovým infekcím. Vaginální kapsle Maldion tímto zmírňují vaginální obtíže, jako je svědění, výtok, zápach, zarudnutí, podráždění nebo pálení. Vaginální obtíže mohou být příznakem infekcí, například bakteriální vaginózy. Pravidelné užívání vaginálních kapslí Maldion pomáhá omezit výskyt opakovaných vaginálních infekcí. Složky: Účinná látka: Lactobacillus gasseri E B01TM a Lactobacillus rhamnosus PB01TM (bakterie mléčného kvašení). 1 vaginální kapsle Maldion obsahuje minimálně 1 x 108 životaschopných lyofilizovaných bakterií mléčného kvašení. Pomocné látky: bezvodá glukóza, laktitol monohydrát, kukuřičný škrob, hydrosypropylmethylcelulóza, oxid titaničitý a stearan hořečnatý. Ve výrobku nejsou konzervační látky, želatina ani jiné produkty živočišného původu. Složení:1 vaginální kapsle obsahuje:Lactobacillus gasseri EB01TM a Lactobacillus rhamnosus PB01TM v počtu minimálně 1 x 108 životaschopných lyofilizovaných bakterií mléčného kvašení. Užívání: Vsuňte denně večer před spaním jednu vaginální kapsli hluboko do pochvy. Kapsle je vhodné užívat po dobu 8 dnů. V případě nutnosti je možno vaginální kapsle Maldion užívat po delší dobu. Během menstruace není užívání vaginálních kapslí Maldion doporučeno. Užívání v těhotenství a při kojení: Vaginální kapsle Maldion je možno v době těhotenství užívat pouze po konzultaci s ošetřujícím lékařem. Vaginální kapsle Maldion je možno užívat během kojení. Možné vedlejší účinky Žádné vedlejší účinky nejsou známy. Při užívání vaginálních kapslí Maldion nelze v ojedinělých případech vyloučit alergické reakce. Pokud byste zpozorovali příznaky alergické reakce okamžitě přípravek přestaňte užívat a informujte svého lékaře nebo lékárníka. Kontraindikace Vaginální kapsle Maldion není možno užívat při známé přecitlivělosti vůči některé z obsažených složek. Užívání společně s dalšími léky Současné užívání antimikrobiálně působících prostředků (např. antibiotik) může snížit účinnost bakterií mléčného kvašení. Omezení užívání Vaginální kapsle Maldion nemají užívat mladé dívky před dosažením své pohlavní zralosti. Přípravek není vhodný pro kojence a malé děti. Upozornění: Pokud se vaginální obtíže při užívání vaginálních kapslí Maldion zhorší, nedojde k


Obsah stránek www.srovname.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření nebo další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho částí veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu autorů těchto stránek v rozporu s právním řádem České republiky.
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde.