Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Knihy naučná literatura » Srovnání cen Vaikunthanath Das Kaviraj: Homeopatie pro zahradu a farmu

Knihy naučná literatura

Vaikunthanath Das Kaviraj: Homeopatie pro zahradu a farmu

Hodnocení: 1x
  • 4

Homeopatie pro zahradu a farmu - Vaikunthanath Das Kaviraj, Mezinárodně známý autor zde shrnuje své dlouholeté zkušenosti s homeopatickým ošetřováním rostlin v Indii a v Holandsku. Kniha dává přesné a konkrétní instrukce, jak lze homeopatickými léky zvýšit úrodu a její kvalitu. Je v ní uveden podrobný popis účinků ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 5

Jaké má kniha
Homeopatie pro zahradu ..
hodnocení na ČBDB?

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Více možností? Vaikunthanath Das Kaviraj: Homeopatie pro zahradu a farmu koupíte i tady

Specifikace Vaikunthanath Das Kaviraj: Homeopatie pro zahradu a farmu

Kategorie Knihy naučná literatura
Nejnižší cena 585 Kč

Mezinárodně známý autor zde shrnuje své dlouholeté zkušenosti s homeopatickým ošetřováním rostlin v Indii a v Holandsku. Kniha dává přesné a konkrétní instrukce, jak lze homeopatickými léky zvýšit úro ... a dál?

Produkt Vaikunthanath Das Kaviraj: Homeopatie pro zahradu a farmu

Vaikunthanath Das Kaviraj: Homeopatie pro zahradu a farmu - parametry

Název produktu: Vaikunthanath Das Kaviraj: Homeopatie pro zahradu a farmu
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 585 Kč
Maximální cena: 867 Kč
Ušetríte až: 282 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 4
Podrobný popis:

Homeopatie pro zahradu a farmu - Vaikunthanath Das Kaviraj, Mezinárodně známý autor zde shrnuje své dlouholeté zkušenosti s homeopatickým ošetřováním rostlin v Indii a v Holandsku. Kniha dává přesné a konkrétní instrukce, jak lze homeopatickými léky zvýšit úrodu a její kvalitu. Je v ní uveden podrobný popis účinků jednotlivých léků na rostliny. Obsahuje rady, jak homeopaticky zasáhnout při zlepšování kvality půdy, jaké léky léčí určité nemoci nebo určitá poranění či napadení rostlin nebo poruchy v jejich vývoji. Orientaci usnadňuje rozsáhlý rejstřík (repertorium) poruch, nemocí, symptomů, parazitů či poškození s uvedením souvisejících léků. Kniha umožňuje bezpečnou orientaci nejen profesionálnímu znalci, ale také amatérskému zahradníkovi či laikovi. Výklad je provázen mnoha názornými barevnými fotografiemi poškození a nemocí rostlin. Podle autora je možné odstranit i problémy, s nimiž si běžný zemědělec nebo zahrádkář dosud nevěděl rady. Homeopatické ošetřování rostlin je šetrné k přírodě, je ekologické a také laciné v porovnání s obvyklými způsoby ošetřování. Homeopatické léky jsou zpravidla používány v malém množství, rozpuštěné ve vodě, v zálivce či v postřiku, a jsou dostupné i v našich lékárnách či na internetu. z kategorie Knihy | Naučná literatura od Alternativa naleznete ne e-shopu KnihyDobrovsky.cz! Základní informace pro studenty a pacienty. Americký rodinný lékař vysvětluje tento celostní léčebný obor . Třicet let praxe mu umožňuje srovnání s „plochým“ omezeným pojetím moderní medicíny. Uvádí nejen základní charakteristiky práce homeopata, její teorii, ale i praktické příklady léčby a vše, co potřebuje vědět pacient. Odpovídá na jeho otázky: Kdy se uzdravím? Jak poznám, že se uzdravuji? Jak se bere lék? Jak často? Jak jej skladovat? Vztahy s konvenční lékařskou péčí a různými alternativními přístupy. To vše ve stručné, čtivé formě. Jedna z nejúspěšnějších homeopatických knih v USA. Homeopatie pro zahradu a farmu - Vaikunthanath Das Kaviraj od authora Vaikunthanath Das Kaviraj a nakladatelství v kategorii Knihy za skvělé ceny na e-shopu Martinus.cz


Nejoblíbenější knihy:

Obsah stránek www.srovname.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření nebo další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho částí veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu autorů těchto stránek v rozporu s právním řádem České republiky.
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde.