MENU

Srovnání cen » Domácnost a kancelář » Kuchyňské spotřebiče » Srovnání cen Vaello Campos Paella hořák dvojitý 50 cm

Kuchyňské spotřebiče

Vaello Campos Paella hořák dvojitý 50 cm

Hodnocení: 1x
  • 4
EAN: 8411470000995

PAELLA gastro plynový PB hořák 50 cm, 14 kW, 2-kruhový, Vaello Campos / VACA P1550 Popis: Paella plynový gastro hořák průměru 50 cm, dvou-kruhový na propan-butan, určený pro ocelové, litinové, nerezové nebo smaltované pánve. Hořák je vybaven plynulou regulací výkonu a pro zajištění rovnoměrného hoření na co největší ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 0

Filtrovat: i

Srovnání cen Vaello Campos Paella hořák dvojitý 50 cm

Specifikace Vaello Campos Paella hořák dvojitý 50 cm

Kategorie Kuchyňské spotřebiče
Výrobce Vaello Campos
Nejnižší cena 1 293 Kč

Hořák Paella VACA 50 cm - (dvouhořák) 14 kW   Originální Paella hořák na propan butan od renomovaného španělského výrobce. Je vhodný pro vaření zejména na Paella pánvích. Hořák je samozřejmě vhodný pro jakékoliv jiné využití v gastronomii.   Vhodný pro pánev Ø 36 - 70 cm Nezávislá regulace výkonu obou hořáků až do 14 kW Spotřeba PB max. 1,02 » ... a dál?

Produkt Vaello Campos Paella hořák dvojitý 50 cm

Pro jedno kvítí slunce nesvítí. Vždycky máte na vybranouVaello Campos Paella hořák dvojitý 50 cm - parametry

Název produktu: Vaello Campos Paella hořák dvojitý 50 cm
Výrobce: Vaello Campos
Minimální cena: 1 293 Kč
Maximální cena: 1 293 Kč
Ušetríte až: 0 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 4
Podrobný popis:

PAELLA gastro plynový PB hořák 50 cm, 14 kW, 2-kruhový, Vaello Campos / VACA P1550 Popis:

Paella plynový gastro hořák průměru 50 cm, dvou-kruhový na propan-butan, určený pro ocelové, litinové, nerezové nebo smaltované pánve. Hořák je vybaven plynulou regulací výkonu a pro zajištění rovnoměrného hoření na co největší ploše pod pánvemi je opatřen dvěma soustřednými hořáky a tří-ramenným hořákovým středem. Každý z kruhových hořáků je zvlášť regulovatelný.

Originální Paella hořák na propan butan od renomovaného Španělského výrobce vhodný pro vaření zejména na Paella pánvích. Hořák je samozřejmě vhodný pro jakékoliv jiné využití v gastronomii. Hořáky Paella jsou také vhodné jako vařiče pod kotle, kotlíky či pařáky, pro přípravu jídel na větších akcích, kdy skvěle a levně nahradí klasické plynové gastro pánve.

Technické parametry: regulace výkonu obou hořáků až do 14 kW spotřeba PB max. 1,02 kg/h ocelový hořák: Ø 500 mm (vnější průměry kruhových hořáku - 51cm, 31cm)

povrchová úprava: smalt provozní tlak: 30 mbar vstup pro propan butanovou hadici s vnitřním Ø 8 - 9 mm

hmotnost: 4,05 Kg (SNR) Dodáváno bez příslušenství pro připojení k plynovým láhvím a bez Paella pánve. Vše je možno dokoupit v našem obchodě.

TIPY pro připojení:

  • A) Pro připojení k 5, 10 nebo 33 kg propan butanové lahvi doporučujeme hadici na propan butan, tlakový regulátor 29-30 mbar a 2ks hadicové spony
  • B) Pro připojení k 2 kg propan butanové lahvi doporučujeme hadici na propan butan, tlakový regulátor 29-30 mbar, 2ks hadicové spony a jednocestný ventil s výstupem W21,8LH tedy 2156UV nebo 2156UVB
  • naleznete níže v připojených produktech

Tento hořák lze na objednávku dodat také pro připojení na zemní plyn

Jaká je nosnost Paella hořáku?Výrobce udává možnost využití / zatížení s klasickou nízkou paella pánví do velikosti cca max. + 20 cm oproti průměru hořáku (nebo jinou pánvi obdobné velikosti). Hořáky jsou poměrně dost houževnaté, ale výrazné přetěžování je může zdeformovat či jinak poškodit. Pro větší zatížení je třeba použít vlastní nosný rám. Více v našem mini článku zde.


Přidat recenzi pro Vaello Campos Paella hořák dvojitý 50 cm

  • 0

* Položky označené hvězdičkou jsou povinné!

V rámci zpříjemnění uživatelského zážitku používáme soubory cookie. Setrváním na našem webu s jejich použitím souhlasíte. Více informací zde.


© 2006 - 2020 Srovname.cz | Všechna práva vyhrazena.