Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Srovnání cen Václav Zajíc: Čas lidského života v Nietzscheho druhé Nečasové úvaze

Knihy

Václav Zajíc: Čas lidského života v Nietzscheho druhé Nečasové úvaze

Hodnocení: 1x
  • 4

Čas lidského života v Nietzscheho druhé Nečasové úvaze - Václav Zajíc. Předložená interpretace druhé Nietzscheho Nečasové úvahy O užitku a škodlivosti historie pro život si klade za úkol vyšetřit základ lidského života, který je podle Nietzscheho jednotou času, pocitů a řeči. Protože se výklad orientuje především na ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 5

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Více možností? Václav Zajíc: Čas lidského života v Nietzscheho druhé Nečasové úvaze koupíte i tady

Specifikace Václav Zajíc: Čas lidského života v Nietzscheho druhé Nečasové úvaze

Kategorie Knihy
Nejnižší cena 105 Kč

Předložená interpretace druhé Nietzscheho Nečasové úvahy O užitku a škodlivosti historie pro život si klade za úkol vyšetřit základ lidského života, který je podle Nietzscheho jednotou času, pocitů a ... a dál?

Produkt Václav Zajíc: Čas lidského života v Nietzscheho druhé Nečasové úvaze

Václav Zajíc: Čas lidského života v Nietzscheho druhé Nečasové úvaze - parametry

Název produktu: Václav Zajíc: Čas lidského života v Nietzscheho druhé Nečasové úvaze
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 105 Kč
Maximální cena: 152 Kč
Ušetríte až: 47 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 4
Podrobný popis:

Čas lidského života v Nietzscheho druhé Nečasové úvaze - Václav Zajíc. Předložená interpretace druhé Nietzscheho Nečasové úvahy O užitku a škodlivosti historie pro život si klade za úkol vyšetřit základ lidského života, který je podle Nietzscheho jednotou času, pocitů a řeči. Protože se výklad orientuje především na vypracování zmíněné jednoty lidského života, není a nemá být úvodem do Nietzscheho myšlení nebo pokusem určit pozici Nečasových úvah v celku myslitelovy tvorby. Náš komentář si nárokuje být filosofickou intepretací stěžejních motivů druhé Nečasové úvahy, konkrétně chce být výkladem poměru lidského života k času, tedy toho, co Nietzsche vypracoval jako souvislost paměti a zapomínání. Záměrem naší studie je vyložit Nietzscheho představu o lidském životě, ale protože je život člověka určen především časem a poněvadž je podle Nietzscheho nadán smyslem pro historii, je jejím záměrem rovněž ukázat, jakým způsobem Nietzsche promýšlí, respektive zakládá čas vzhledem k tomu, jak se každého z nás jako neustálá pomíjivost dotýká. Čas lidského života v Nietzscheho druhé Nečasové úvaze - Václav Zajíc od nakladatelství Togga v kategorii za skvělé ceny na e-shopu Knihydobrovsky.cz


Nejoblíbenější knihy:

Obsah stránek www.srovname.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření nebo další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho částí veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu autorů těchto stránek v rozporu s právním řádem České republiky.
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde.