Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Srovnání cen Úsměvná pediatrie

Knihy

Úsměvná pediatrie

Hodnocení: 1x
  • 4

V české literatuře máme dnes již více prací pojednávajících o problematice hermeneutiky. Jsou většinou inspirována dílem německého filosofa H.-G.Gadamera a zakládají se na myšlenkovém odkazu Gadamerova učitele, M. Heideggera. Takovému typu hermeneutiky se říká integrativní. Integrativní hermeneutika vyúsťuje v ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 5

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Více možností? Úsměvná pediatrie koupíte i tady

Specifikace Úsměvná pediatrie

Kategorie Knihy
Nejnižší cena 70 Kč

V české literatuře máme dnes již více prací pojednávajících o problematice hermeneutiky. Jsou většinou inspirována dílem německého filosofa H.-G.Gadamera a zakládají se na myšlenkovém odkazu Gadamerov ... a dál?

Produkt Úsměvná pediatrie

Úsměvná pediatrie - parametry

Název produktu: Úsměvná pediatrie
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 70 Kč
Maximální cena: 93 Kč
Ušetríte až: 23 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 4
Podrobný popis:

V české literatuře máme dnes již více prací pojednávajících o problematice hermeneutiky. Jsou většinou inspirována dílem německého filosofa H.-G.Gadamera a zakládají se na myšlenkovém odkazu Gadamerova učitele, M. Heideggera. Takovému typu hermeneutiky se říká integrativní. Integrativní hermeneutika vyúsťuje v historický relativismus. Zcela stranou zájmu u nás dosud zůstalo jiné pojetí hermeneutiky, jemuž se říká rekonstruktivní. Rekonstruktivní hermeneutika navazuje na myšlenkový odkaz italského autora E. Bettiho. Betti vychází po filosofické stránce z realistických principů a setrvává díky tomu, na rozdíl od integrativní hermeneutiky, na půdě historického objektivismu. Publikace: Úsměvná pediatrie - Lidka Lisá. Život dětského lékaře není jednoduchý. Nemocné a mnohdy

nespolupracující dítě musí svědomitě vyšetřit a přitom je třeba v

klidu vyjít i s jeho vystrašenými rodiči. Vztahy s dětmi a jejich

příbuznými kladou na pediatra značné nároky. Vezmeme-li v potaz

prodloužené a noční směny a u žen navíc nutnost péče o děti a

domácnost, je situace ještě vypjatější. Přesto se v životě dětských

lékařek a lékařů vyskytují úsměvné chvíle, které zůstávají krásnými

vzpomínkami po celý život. Publikace: Úsměvná pediatrie - Lidka Lisá. Autor knihy Lidka Lisá, Vydavatelstvo Triton, Kniha,2005


Nejoblíbenější knihy:

Obsah stránek www.srovname.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření nebo další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho částí veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu autorů těchto stránek v rozporu s právním řádem České republiky.
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde.