Unice Míč Superheroes Marvel Man 230 mm
Unice Míč Superheroes Marvel Man 230 mm

Unice Míč Superheroes Marvel Man 230 mm

od 93 Kč
Míč pro děti Marvel je vyroben španělskou firmou Unice, patří mezi standardně velké dětské míče. Dětský míč s průměrem 23 cm udělá radost chlapců od 3 let. Motiv z různých komixů, kde je známý pavoučí muž Spider-Man, kovový Iron Man, X-Man a Hulk, jistě potěší všechny malé superhrdinů. Tento míč pro děti je určen zejména pro hru v exteriéru. Rozměrově jde o míč vhodný na vybíjenou a fotbal či různé jiné míčové hry a letní pohybové aktivity, do…
Popron.cz
Za dopravu 168 Kč Skladem
93 Kč Do eshopu

Specifikace

Klíčové vlastnosti

Název produktu: Unice Míč Superheroes Marvel Man 230 mm
Výrobce: Unice
Minimální cena: 93 Kč
Maximální cena: 93 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 0,00 bodů z 5
Hodnocení:
0

Popis produktu

Míč pro děti Marvel je vyroben španělskou firmou Unice, patří mezi standardně velké dětské míče. Dětský míč s průměrem 23 cm udělá radost chlapců od 3 let. Motiv z různých komixů, kde je známý pavoučí muž Spider-Man, kovový Iron Man, X-Man a Hulk, jistě potěší všechny malé superhrdinů. Tento míč pro děti je určen zejména pro hru v exteriéru. Rozměrově jde o míč vhodný na vybíjenou a fotbal či různé jiné míčové hry a letní pohybové aktivity, do kterých se mohou zapojit i rodiče. 

Hra s míčem dětem aktivně zahání nudu, zlepšuje motoriku a pěstuje týmovou spolupráci. Španělská společnost Unice se specializuje na výrobu různých dětských hraček, ale nejznámější je pro své vysoce kvalitní míče s mimořádným leskem. V kategorii dětské míče patří ke světové špičce a vyprodukuje až 150.000 míčů denně. Dětský míč je vhodný i jako milý dárek pro radost a zábavu.

Obrázkový míč s barevným potiskem. Pojďte se rozpohybovat s míčem, na kterém jsou postavičky z dětského animovaného seriálu Prasátko Peppa. Míč je vyroben z voděodolného materiálu a je vhodný nejen na kopání či házení na zahradě nebo na hřišti, ale lze jej použít také v bazénu. Průměr 230 mm. Balón je možno v případě potřeby dofouknout pumpičkou na kolo nebo pomocí kompresoru. Vyrobeno v EU.

Unice Míč Prasátko Pepa

Prasátko Pepa animovaného filmu Paw Patrol jsou námětem pro gumový míč o průměru 23 cm.

Přednosti:

  • vede děti k aktivnímu pohybu

Vyberte dětem jeden z gumových míčů Unice!

Vhodné pro děti od 3 let Rozměr: 23 cm Země původu: Španělsko

Kvalitní dětský míč v oblíbeném designu prasátka Peppiny o průměru cca 23 cm. Vyrobeno ve Španělsku. Kvalitní dětský míč v oblíbeném designu prasátka Peppiny o průměru cca 23 cm. Vyrobeno ve Španělsku.

Recenze

Celkové hodnocení

0
0%
5
0x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x

Váš názor nás zajímá!

Hodnocení je od spotřebitelů, kteří produkt zakoupili.