TrueCam H25 GPS 4K
TrueCam H25 GPS 4K

TOP 5 14. Nejprodávanější
TrueCam H25 GPS 4K

od 3 224 Kč
Kamera TrueCam H25 GPS 4K s funkcí ParkShield® neustále chrání vaše auto v silničním provozu i na parkovišti. Zaznamenává záběry v ultravysokém 4K rozlišení, proto si prohlédnete veškeré detaily poblíž vašeho vozu jako SPZ, obličeje nebo dopravní značky. Nezáleží na tom, jakou rychlostí pojedete. 55 snímků při 2.5K se postará o celkovou plynulost videa.  Hlavní přednosti Extra plynulé 2.5K/55 fps záběry nebo i FullHD při 60 fps Detekce…
vmSHOP
Doprava zdarma Skladem
4 723 Kč Do eshopu

Doporučujeme

Řadit dle

Jak vybíráme doporučené nabídky

Především pečlivě vážíme mezi cenou produktu, kvalitou a reputací eshopu.

Specifikace

Klíčové vlastnosti

Název produktu: TrueCam H25 GPS 4K
Výrobce: TrueCam
Minimální cena: 3 224 Kč
Maximální cena: 5 288 Kč
Ušetříte až: 2 064 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 0,00 bodů z 5
Hodnocení:
0

Vlastnosti

S detekcí radarů:
Ne
S GPS:
Ne
S optickým stabilizátorem:
Ne
S detekcí jízdních pruhů:
Ne
Magnetický držák:
Ne
Noční režim:
Ne
S parkovacím režimem:
Ne
S detekcí pohybu:
Ne
S G-Senzor:
Ne
S detekcí vozidel:
Ne

Popis produktu

Kamera TrueCam H25 GPS 4K s funkcí ParkShield® neustále chrání vaše auto v silničním provozu i na parkovišti. Zaznamenává záběry v ultravysokém 4K rozlišení, proto si prohlédnete veškeré detaily poblíž vašeho vozu jako SPZ, obličeje nebo dopravní značky. Nezáleží na tom, jakou rychlostí pojedete. 55 snímků při 2.5K se postará o celkovou plynulost videa. 

Hlavní přednosti
 • Extra plynulé 2.5K/55 fps záběry nebo i FullHD při 60 fps
 • Detekce pohybu
 • G-senzor pro rozpoznání nárazu a automatickou ochranu aktuálního záznamu
 • Záznam do smyčky pro promazávání nejstarších záběrů
 • České menu
 • Adaptér s Fast Charge výstupem pro nabíjení v autozapalovači
 • Zrychlené Timelapse video pro úsporu místa na kartě
 • Nejrychlejší 5 GHz WiFi pro stažení důkazů do telefonu
 • Podpora až 256 GB Micro SD
 • Možnost zobrazení informací ve videu v PC aplikaci
 • Spořič displeje s tachometrem
Praktické vlastnosti pro pohodlnou jízdu

Autokamera se stane vaším věrným pomocníkem a tajnou zbraní v dopravě. Vypadá nenápadně a nepřitahuje pozornost. Neláká tedy případné zloděje. Díky malým rozměrům vám nezakryje výhled při řízení. Kameru ovládáte pomocí 5 multifunkčních tlačítek, které se nachází pod displejem. Místo baterie najdete v autokameře superkondenzátor. Oproti obyčejným bateriím zvládá prudké změny teplot, konstantní napájení a vydrží v podstatě na neomezeně dlouhou dobu. 

Blížíte se k radaru

TrueCam H25 GPS 4K má informace o více než 40 000 radarech po celé Evropě. Upozorní vás na ně a vy budete mít dost času zpomalit. Nestane se tedy, že byste občas zapomněli sundat nohu z plynu. Vyhnete se pokutám a pojedete bezpečněji. Databáze radarů se pravidelně aktualizuje. 

Parkování bez starostí

Někdo ťuknul do vašeho auta, odřel ho nebo ho jinak poničil a vy nevíte, jak najít viníka? Funkce ParkShield® vozidlo pečlivě střeží. Jakmile zaparkujete, automaticky se zapne a vy se nemusíte o nic dalšího starat. V případě, že dojde k otřesu auta, kamera začne nahrávat dění před sebou. Spustí se i při detekci pohybu před objektivem. Vyzkoušet můžete Timelapse, díky kterému kamera natáčí celou noc. Video se zrychlí až 60x a zabere minimální množství místa na kartě. Přesto získáte přístup ke všem potřebným informacím a důkazům.

Pro využití funkce ParkShield® naplno je důležité, aby vaše auto poskytovalo kameře trvalé napájení. Pokud vaše auto tuto možnost nemá, stačí pořídit doplňkový TrueCam Hardwire kit, který kameru propojí přímo s pojistkami auta a zajistí trvalé napájení kamery, i když máte zaparkováno.

Kvalitní noční videa

Nemějte strach z nočních záběrů. TrueBright® v kombinaci se speciálním režimem pro natáčení za špatných světelných podmínek, automatickým jasem, WDR, superkvalitními 7G čočkami se světelností 1.8F a podsvíceným CMOS senzorem dělá kameru nejlepší ve své třídě. Rozdíl mezi záběry z TrueCam H25 a z ostatních autokamer bude obrovský.

Rozšíření možností se zadními kamerami

Po pořízení druhé zadní Full HD kamery k TrueCam H25 rozšíříte její možnosti. Zjistíte, co s

Recenze

Celkové hodnocení

0
0%
5
0x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x

Váš názor nás zajímá!

Hodnocení je od spotřebitelů, kteří produkt zakoupili.