TRIXIE TOP TRAINER 31 cm
TRIXIE TOP TRAINER 31 cm

TOP 5
TRIXIE TOP TRAINER 31 cm

od 65 Kč
Tato speciální ohlávka usnadňuje výchovu a kontrolu Vašeho psa. Zahrnuje obojek a nánosní část, nezahrnuje vodítko. Top Trainer - výcviková ohlávka je určena k výcviku a výchově psa pro správnou ovladatelnost. Umožňuje snadněji zvládnout i velkého silného psa při výcviku. Obvod kolem čumáku 31cm, obvod krku 50-57cm Halty (ohlávka) je účinná a šetrná výcviková pomůcka pro výcvik správné chůze u nohy. Vaše procházky odprostí od nepříjemného…
JE TO V PYTLI s.r.o.
Za dopravu 85 Kč Skladem
89 Kč Do eshopu

Specifikace

Klíčové vlastnosti

Název produktu: TRIXIE TOP TRAINER 31 cm
Výrobce: TRIXIE
Minimální cena: 65 Kč
Maximální cena: 134 Kč
Ušetříte až: 69 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 0,00 bodů z 5
Hodnocení:
0

Popis produktu

Tato speciální ohlávka usnadňuje výchovu a kontrolu Vašeho psa. Zahrnuje obojek a nánosní část, nezahrnuje vodítko. Top Trainer - výcviková ohlávka je určena k výcviku a výchově psa pro správnou ovladatelnost.

  • Umožňuje snadněji zvládnout i velkého silného psa při výcviku.

Obvod kolem čumáku 31cm, obvod krku 50-57cm

Halty (ohlávka) je účinná a šetrná výcviková pomůcka pro výcvik správné chůze u nohy. Vaše procházky odprostí od nepříjemného tahání pejska. Ohlávka Trixie je moderní nástroj pro výcvik psů, kteří silně táhnou. Psům nepůsobí bolest a neničí jejich srst. Zatáhne-li pejsek, ohlávka mu automaticky stáhne tlamu do strany. Stažení přichází ihned po zatahání a je pro psa pochopitelné.   Ohlávky pro psy Trixie jsou dodávaný v 7 velikostech v černé barvě:Velikost č.XS - pro psy s obvodem tlamy do 15 cm (např. jorkšír)Velikost č.S - pro psy s obvodem tlamy do 22 cm (např. jack russel)Velikost č.M - pro psy s obvodem tlamy do 27 cm (např. kokršpaněl)Velikost č.L - pro psy s obvodem tlamy do 37 cm (např. Dobrman)Velikost č.L-XL - pro psy s obvodem tlamy do 46 cm (např. Labrador)Velikost č.XL - pro psy s obvodem tlamy do 54 cm (např. Německá Doga)Velikost č.XL spec. - pro psy s obvodem tlamy do 40 cm (např. boxer)  

Trixie Top Trainer ohlávka proti táhnutí - Nylonový výcvikový postroj. Velikost: u krku 50 - 57 cm, obvod tlamy 31 cm.

Tato speciální ohlávka usnadňuje výchovu a kontrolu Vašeho psa. Zahrnuje obojek a nánosní část, nezahrnuje vodítko.

Psovi ohlávku snadno nasadíte a připnete vodítko pod tlamou. Pokud pes netáhne, j

Recenze

Celkové hodnocení

0
0%
5
0x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x

Váš názor nás zajímá!

Hodnocení je od spotřebitelů, kteří produkt zakoupili.